Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

3 komentarze

Cytomammobus w Pińczowie

21 lutego 2019 | źródło:, www. powiat.pinczow.pl | Wyświetleń: 593

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach, mając świadomość wzrastającej skali problemu chorób nowotworowych, w ramach projektu „Wsparcie profilaktyki zdrowotnej w regionie” zaprasza Panie z miasta i gminy Pińczów na bezpłatne badania cytologiczne oraz mammograficzne.

Cytomammobus Świętokrzyskiego Centrum Onkologii będzie w dniu 4 – 6 marca 2019 dyżurował w godzinach 10.00-16.00 przy Hali Widowiskowo – Sportowej ul. Republiki Pińczowskiej 42 w Pińczowie. 

Badana cytologiczne przeznaczone są dla Pań w wieku 25-59 lat (należy je powtarzać co 3 lata), badania mammograficzne – dla Pań w wieku 50-69 lat (wykonujemy je co 2 lata). Rejestracja telefoniczna na badania w cytomammobusie ŚCO oraz wszelkie informacje pod numerem telefonu 661 911 300.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii oferuje również bezpłatny transport na badanie do ŚCO i z powrotem (grupa minimum 5 osób zapisy także w godzinach popołudnowych – czwartki oraz soboty). Zamawianie bezpłatnego transportu pod numerami telefonu:

607 778 888 – mammografia

609 990 033 – cytologa

Drogie Panie zadbajcie o swoje zdrowie, przypomnijcie o badaniu siostrze, koleżance, sąsiadce. Przyjedźcie na badania indywidualnie lub zamówcie bezpłatny transport.

Dla każdej Pani, która wykona badania w cytomammobusie ŚCO  czeka atrakcyjny zestaw upominków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com