Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert w Synagodze

0 komentarzy

Zmiany w pińczowskim magistracie

8 marca 2019 | red, pinczow.com | Wyświetleń: 2 721

Jak dowiedziała się redakcja, z dniem 11 marca funkcję wiceburmistrza Pińczowa obejmie pani Beata Kita.

Zastąpi na tym stanowisku pana Marka Zatorskiego, który przeszedł na emeryturę. Do tej pory pani Kita pełniła funkcję prezesa zarządu gminnej spółki Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

17 odpowiedzi na “Zmiany w pińczowskim magistracie”

 1. Pińczowski Wodnik pisze:

  Gratulacje dla Beaty Kity i Burmistrza Baduraka. Bardzo rozsądna decyzja. Jestem jak najbardziej za. Ruch w dobrym kierunku. Potrzeba nam takich Ludzi.

 2. Mulinek pisze:

  super…..można się pochlastać w tym nudnym , ciemnym mieście….pewnie złożyła cv i była najlepsza z kandydatek i dlatego ja wybrali. poza tym dobre studia i doświadczenie z zawodzie. dobrze ze nie wybrali za bycie lojalną jedynemu Wodzowi. tylko za profesjonalizm i TP.

 3. Gośka pisze:

  Uważam że jest to bardzo dobry wybór, może nareszcie coś się ruszy w Pińczowie.

 4. Pinczowianin pisze:

  A czego się spodziewaliście ? Badurak to pozer który nie odnajduje się w biurokracji , musi mieć kogoś kto będzie odwalał czarna robotę a jemu pozostanie to co jedynie potrafi robić , czyli odwiedzanie remiz , kołek gospodyń wiejskich , festynów , spotkań seniorów , otwieranie kibli i chwalenie się obwodnica na powstanie której nie miał wpływu. A w dłuższej perspektywie , chce już namascic ewentualnego następcę , żeby w razie emerytury , mieć wpływ na miasto z drugiego rzędu, czeka nas 5 lat tego samego badziewia i nepotyzmu co przez ostatnie 12 lat, zerknijcie na urząd , sami swoi , napęczniała biurokracja i same rodzinne powiązania , ale chyba to większości pasuje bo na wyborach dali poparcie staremu.

 5. kon. pisze:

  Bida z nędzą taki mamy Pińczów tak ludzie wybierają

 6. tata pisze:

  Gratulacje Pani Prezes, trzymam kciuki.

 7. mikołaj pisze:

  do Mulinek,co ty piszesz profesjonalizm chyba coś ci się nie halo P.Kita i profesjonalimz o czym mówisz będzie jeszcze gorzej ta kobita do niczego się nie nadaje

 8. adwokat Jegorow pisze:

  Jaki burmistrz taki zastępca. Vide pan Zatorski, szedł chłop od sukcesu do sukcesu i tu będziemy mieli to samo. Naród sam wybrał niech ma pretensje do siebie.

 9. a pisze:

  Żal mi serce ściska, Pińczów dnieje coraz bardziej. Dziwne, że ta pani będzie zajmowała to stanowisko. Z deszczu pod rynnę.

 10. ja pisze:

  Mam nadzieję, że Pani wiceburmistrz kobiecym okiem ogarnie wreszcie ten syf w mieście. Na chodnikach śmieci jeszcze z jesieni, na klombach chwasty w centrum miasta, przystanek przy „Ludwiku” oblepiony jak tablica ogłoszeń, słupki na skraju chodników każdy w inną stronę, chaszcze nad zalewem. Do tej pory nikomu z urzędu to nie przeszkadzało. Może coś wreszcie się zmieni???

 11. radiotechnik pisze:

  Nasz panujący burmistrz ostatnimi czasy wymienia dobrą drużynę jeszcze lepszą drużyną, zamiast świetnych fachowców z Pierzchnicy i Orkanowa rządzą miastem jeszcze lepsi fachowcy pochodzący bodajże z Buska i Krzyżanowic. Oczywiście nie mówię, że ludzie z tych miejscowości są jacyś gorsi itp. ale dziwi mnie, że osoba z Krzyżanowic posiadająca bodajże tylko zawodowe wykształcenie jest jednocześnie radnym i w krótkim czasie po zatrudnieniu w gminnej spółce obejmuje w niej stanowisko kierownicze (kierownik działu techniczno-komunalnego). Czy mało jest w Pińczowie osób, co mają wyższe wykształcenie i doświadczenie w zawodach technicznych, którzy by mogli objąć to stanowisko? Czy było jakieś ogłoszenie, konkurs na to stanowisko dostępne powszechnie w internecie czy w urzędzie/prasie? Czy etycznym jest zatrudnianie w spółce gminnej radnego gminy (od razu mówię, inna jest sytuacja, gdy pracownik gminny startuje w wyborach i zdobywa mandat).

 12. Wawrzyniec Pruski pisze:

  Radiotechnik dobrze prawi. .ale w tym mieście wszystko można. I wszystko da się. Oczywiscie jeśli jest się w dobrym układzie. A to ze niektórych to razi to trudno..
  Pójdzie się na festyn, pokaże się na jakieś imprezie albo da kobietom kwiatka na ich święto. I plebs to przecież kupi…

 13. robin pisze:

  pani B.Kita to dobry wybór ,na początku bedzie trudno ,ale jest dobrym fachowcem i będzie dobrze słuzyc burmistrzowi
  w Pinczowie tylko potrafią ublizać i krytykowac.dajcie szanse na spokojna prace .
  poprzednika też bez powodu krytykowali .

 14. szczery pisze:

  do robin. Prawidłowo napisane „będzie dobrze służyć burmistrzowi”, a czy miastu też będzie dobrze służyć ?

 15. Jan z Jewcina pisze:

  To już więcej dobrego dla miasta by było gdyby Antoni W. objął to stanowisko

 16. robin pisze:

  do szczerego ,nie rozumiesz ze zastępca jest prawą ręką burmistrza i musi wykonywać jego polecenia ,ma robić dla niego nie dla Gminy ,dla gminy jest burmistrz

 17. radiotechnik pisze:

  „Ma robić dla niego (Baduraka), nie dla gminy…”. Post robina to kwintesencja badurakizmu, rządzić tak, żeby Badurak&ferajna miały dobrze, a zwykły lud ma się zadowalać ochłapami i broń bóg się sprzeciwić, bo zaraz intelektualni pałkarze spod ziemiopińczowskiej bandery zakrzyczą człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com