Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Dzień Kobiet na sportowo za nam (foto,video)

10 marca 2019 | redakcja, pinczow.com (NiL), Video: Kamil Kosela | Wyświetleń: 2 349

Były kwiaty, pączki, kawa, herbata, ciasteczka, wielka loteria voucherów oraz to co do pińczowskiego „żółwia” przyciągnęło płeć piękną – bieg na 3 kilometry, który z okazji Dnia Kobiet zorganizowali panowie z dwóch grup biegowych „BAD Biegnę ale dokąd” oraz 5 Sów Run Pińczów.

Pomimo to, że bieg miał charakter rekreacyjny i skierowany do amatorów, zorganizowany został z wielkim rozmachem i na wysokim poziomie. Organizatorzy tego sportowego wydarzenia zadbali o najmniejsze szczegóły, a ich kilku tygodniowe przygotowania wprawiły w zachwyt wszystkie uczestniczki biegu. Na starcie stanęło 84 zawodniczek w różnym wieku, które szybciej, bądź wolniej, z kijkami lub bez, ale wszystkie z uśmiechem na twarzy wbiegały na metę, gdzie z rąk burmistrza Włodzimierza Baduraka oraz organizatorów otrzymywały piękne róże.

Na korytarzu Hali Widowiskowo – Sportowej gdzie mieściło się serce zawodów, panowie w kelnerskich fartuchach raczyły uczestniczki biegu słodkimi pączkami, ciasteczkami ciepłą herbatą i aromatyczną kawą. Kulminacyjnym momentem sportowego wydarzenia było losowanie voucherów, które na tą okazję przekazali pińczowscy przedsiębiorcy.

Wśród losowanych voucherów znalazły się: pyszne, duże burgery ufundowane przez Głodzilla Pińczów, 7 pizz od pizzerii Piwniczka, dwa przejazdy taksówką ufundowane przez Taxi Pińczów: wartość 100 i 50 zł, zabiegi kosmetyczne od F.H.U. Łukasz Rechowicz: każdy wartości 70 zł, nagrody niespodzianki oraz 10 voucherów na zakupy w Max Elektro: każdy o wartości 50 zł, voucher na serwis roweru u Przemysław Sosień za 100 zł, dwa 1,5 kg torty od Cukiernia M.Łyżwińska, 2 vouchery na zabiegi kosmetyczne od Zakątek Piękna Kosmetyka: wartość 100 i 50 zł. Nagrodą Główną: był voucher na romantyczną kolację (wartość 300 zł) z noclegiem w Hotel Nad Starą Nidą ufundowane przez Ryszarda Mruka z lombardu Pińczów.

Patronat honorowy nad Sportowym Dniem Kobiet objęli Starosta powiatu pińczowskiego Zbigniew Kierkowski oraz Burmistrz Pińczowa Włodzimierz Badurak. W organizację biegu włączyli się również motocykliście z Wolnej Grupy Motocyklowej Ponidzie.

 

 

 

2 odpowiedzi na “Dzień Kobiet na sportowo za nam (foto,video)”

  1. Mniej jadu więcej miłości pisze:

    Brawo Bad brawo Pięć Sów Super impreza do zobaczenia za rok.

  2. gieno pisze:

    Czemu taka dziwna nazwa poprzedniego komentującego?Co ma znaczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com