Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Utrudnienia w ruchu kołowym w najbliższy weekend

2 komentarze

Nowy salon rowerowy otwarto w Pińczowie

9 kwietnia 2019 | redakcja, pinczow.com, | Wyświetleń: 6 486

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla miłośników dwóch kółek. Z początkiem miesiąca w naszym mieście otwarto nowy salon rowerowy, który poza sprzedażą nowych rowerów w swojej ofercie ma również możliwość serwisu swojego bicykla. Salon mieście się na ulicy 3 Maja 2, na pierwszym piętrze, tuż nad sklepem z artykułami RTV AGD.

W nowo powstałym salonie każdy cyklista znajdzie coś dla siebie. W sprzedaży jest ponad sto jednośladów w przystępnych cenach m.in. miejskie, górskie, damki, turystyczne, młodzieżowe czy też dziecięce.  Oferowane przez salon rowery są bardzo wysokiej klasy, bezpieczne i trwałe. W ofercie są również rowery dla profesjonalistów, którzy swój czas z rowerem spędzają w nieco bardziej niż rekreacyjny sposób. Dużą dogodnością jest możliwość przetestowania roweru oraz możliwość zakupu na raty bez oprocentowania.

Sklep jest czynny w poniedziałki, środy i czwartki od 9 do 17, we wtorki i piątki od 8 do 17, a w soboty od 9 do 14.

8 odpowiedzi na “Nowy salon rowerowy otwarto w Pińczowie”

 1. Marek pisze:

  „Sklep jest czynny od poniedziałki, środy i czwartki od 9 do 17, we wtorki i piątki od 8 do 17, a w soboty do piątku w godzinach 10-19, w soboty od 9 do 14.”
  Ktoś przetłumaczy na polski?

 2. antypisuar pisze:

  Przykro to napisać, ale od czasu zmiany layoutu pinczow.com, zmianie uległa również jakość tekstów w artykułach. I nie jest to zmiana na lepsze. Wystarczy przed opublikowaniem przeczytać ze zrozumieniem tekst. Życzę solidności.

 3. Un pisze:

  Piszcie że to artykuł sponsorowany. Jeśli nie to ptomujcie wszystkie nowe firmy które się otwierają na terenie Pińczowa

 4. laska z Polski pisze:

  Widocznie nie jest to artykuł sponsorowany, jeśli tak nie pisze. Może po znajomości z osobami z tego portalu został on wrzucony, po co takie durne pytania, co do jakości i błędów to nawet największym dziennikom zdarzają się literówki a tu nie pracują zawodowi dziennikarze i styl może pisania może nie wszystkim się podobać. Z tego co wiem, a wiem z pierwszej ręki za prowadzenie tego serwisu nikt nie pobiera pieniędzy i po to by ktoś jak w/w mogli swoją frustrację wylać w anonimowym komentarzu ktoś musi go wrzucić i zapewne jeśli ktoś chciałby taki artykuł o swojej firmie, to ktoś z redakcji na pewno taki wrzuci. Jeśli chodzi o sam salon jeszcze nie byłem ale z chęcią się wybiorę.

 5. Egon Olsen pisze:

  Po pierwsze to nie nowy tylko po lifcie a te marki poza jedną to dolna półka. Skoro artykuł nie jest sponsorowany to proponuję każdą nowo powstałą firmę w mieście anonsować na tym portalu.
  Właściciel trochę się przeliczył i już chyba w TVP wykupi czas na reklamę. Pozdrowienia i pamiętajcie pazerność gubi ludzi.

 6. Pinczowianin pisze:

  Najlepiej nic nie robić, tylko siedzieć w domu i pisać hejterskie komentarze żeby móc się dowartościować.Podejrzewam Egon Olsen, że nic nie udało Ci się w życiu osiągnąć, a jeśli ktoś to robi, bądź próbuje, to już go krytykujesz… No cóż tyle Ci zostało 😀
  Nawiązując do artykułu brawa dla właściciela, wreszcie Pińczów doczekał się serwisu rowerowego Bo odkąd zmarł Pan który naprawiał rowery w garażu naprzeciwko starego PKO, to nie było gdzie roweru zaprowadzić.

 7. Zniesmaczony Janek z Lembertowa pisze:

  Pinczowianin mądrze prawi.

 8. Wieloryb pisze:

  Do Pińczowianin. A ja mam informację, że serwis rowerowy w naszym mieście jest (i to dodatkowo mobilny)pod adresem Adres: Pińczów, ul. 11 Listopada 34,Telefon: +47 608 847682, pinczow.rowery@gmail.com, Serwis Rowerowy – Mobilny i Stacjonarny zaprasza do korzystania ze swoich usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com