Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

3 komentarze

III Bieg Wolności w Umianowicach

5 czerwca 2019 | organizatorzy , pinczow.com | Wyświetleń: 618

Trwa wielkie odliczanie do III Biegu Wolności w Umianowicach. Organizatorzy nie próżnują i zachęcają do współpracy coraz więcej osób, firm i sympatyków biegania. Jednym z tych, których nie trzeba było długo namawiać jest Starosta Powiatu Pińczowskiego pan Zbigniew Kierkowski. Po pierwsze Pan Starosta objął patronat honorowy nad zawodami i zapowiedział start w biegu na 5km, a do tego  zdecydował się wesprzeć imprezę finansowo i ufundować puchary. Z tym faktem wiąże się świetna wiadomość dla biegaczy, bowiem zdecydowaliśmy, że wśród zawodników biegu głównego na 10 km będzie więcej kategorii wiekowych, w których najlepsi zostaną nagrodzeni pucharami za miejsca 1-3. Nowe kategorie dla kobiet i mężczyzn to:

K-1 do 30 lat            M-1 do 30 lat
K-2  31-40 lat          M-2 31-40 lat
K-3  41-50 lat          M-3 41-50 lat
K-4  51-60 lat          M-4 51-60 lat
K-5  61 i więcej lat  M-5 61 i więcej lat.

Do tego zostaną również nagrodzeni: najlepsze biegaczki i biegacze z powiatu pińczowskiego oraz najlepsi w biegu towarzyszącym na 5km. Dla nich również mamy komplety pucharów. Ponadto patronat honorowy zdecydował się również objąć Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Pan Andrzej Bętkowski z czego niezmiernie się cieszymy. Dobrych wiadomości jest więcej o czym będziemy informować niebawem na stronie wydarzenia na facebooku oraz profilu zespołu biegowego 5 Sów Run Team Pińczów. Wspomnieć jeszcze należy, że opłatę startową dla uczniów obniżamy o połowę i wynosi ona jedynie 15 zł. Już teraz dziękujemy również sponsorom, który nas wsparli: Natur-Vit, Głodzilla, Firma Budowlano-Remontowa G”OS-BUD” Tomasz Fijałkowski.

Już wkrótce także więcej informacji o atrakcyjnych pakietach startowych i dodatkowych nagrodach do wylosowania po biegu. A poniżej link do zapisów:

https://www.pomiaryczasu.pl/event/iii_bieg_wolnosci___umianowice_2019/

2 odpowiedzi na “III Bieg Wolności w Umianowicach”

  1. andrzej pisze:

    fajnie

  2. Abcd pisze:

    Czy tylko mi logo OSP Kije przypomina tabliczkę co się do trumny montuje xd Oczywiście bez spiny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com