Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

3 komentarze

Warsztaty wyplatania wianków

11 czerwca 2019 | psck, | Wyświetleń: 663

Wianki – piękne i symboliczne, wskazujące na nasz związek z naturą. Puszczanie wianków na wodę jest nieodłącznym elementem Nocy Świętojańskiej. 23 czerwca zapraszamy na warsztaty florystyczno-rękodzielnicze, podczas których wrócimy do tradycji wyplatania wianków.

W czasie zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych technik wicia wianków z wykorzystaniem żywych kwiatów i własnoręcznie stworzą własne kompozycje zielne. Wykonane podczas warsztatów wianki wspólnie puścimy na wodę podczas widowiska sobótkowego nad zalewem.

Warsztaty odbędą się 23 czerwca o godz. 9:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Zapisy w sekretariacie PSCK. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty realizowane są przy współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną Ziemi Pińczowskiej w ramach projektu „KWIATowo. Warsztaty florystyczno-rękodzielnicze”. 

2 odpowiedzi na “Warsztaty wyplatania wianków”

  1. boggie pisze:

    dzień dobry, otrzymaj natychmiastową pożyczkę w wysokości 3%. oferujemy szybką i łatwą i bezpośrednią obsługę każdemu, kto potrzebuje pomocy finansowej, napisz do nas maila na boggiegroup@gmail.com

  2. Gość pisze:

    Przeczytałem warsztaty wypalania wianków. Wianki dziś nie są w modzie. Gdzie znaleźć dziewczynę z wiankiem? W przedszkolu. Tam niedługo będą robić wianki… tęczowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com