Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 do sejmu w powiecie pińczowskim

32 komentarze

Festyn Rodzinny w SOSW (video)

14 czerwca 2019 | organizatorzy , pinczow.co | Wyświetleń: 711

W środę, 5 czerwca  w Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym w Pińczowie odbył się Festyn Rodzinny, który łączył trzy ważne uroczystości: Dzień Dziecka, Dzień Matki oraz Dzień Ojca. Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Festyn rozpoczęła część artystyczna przygotowana dla przybyłych rodziców i przyjaciół.

Na początku przenieśliśmy się nad rzeczkę, opodal krzaczka, gdzie mieszkała Kaczka Dziwaczka. Kolorowe stroje, dziecięca interpretacja tekstu, ruch sceniczny stworzyły piękną całość i na wszystkich twarzach wywołały szczery uśmiech. Potem zaprezentowała się grupa taneczna i zespół muzyczny Flash. Nowy repertuar, nowe stroje stworzyły niepowtarzalny klimat i pobudziły wszystkich do zabawy. W radosnych nastrojach przenieśliśmy się do parku szkolnego gdzie przygotowane były liczne stanowiska z atrakcjami. Na tych, których rozpierała energia czekała Kraina Dmuchańców.

Skoki, wyskoki, zjeżdżalnie, wata cukrowa? Szaleństwo do woli i dla każdego. Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem każdego człowieka, ale szczególnym dla dzieci autystycznych. Podczas gdy nawiązanie kontaktu z rówieśnikami i dorosłymi jest ogromnym problemem, nawiązanie więzi z psami przychodzi z większą łatwością. Giga i Japa, wspaniałe labradory, z ogromną cierpliwością bawiły się i dawały poczucie bezpieczeństwa naszym wychowankom.

Na Orliku rozegrano zaciekły mecz piłki siatkowej pomiędzy rodzicami, dziećmi i pracownikami SOSW. Wszyscy zawodnicy wykazali się sprawnością fizyczną i ogromnym duchem rywalizacji. Aby sił do zabawy nie brakowało czekały stoły z przepysznymi grillowymi przekąskami i ciastami, a dla ochłody- zimne lody. Ten wyjątkowy, niezapomniany dzień udał się dlatego, że wszyscy, a więc rodzice z dziećmi, nauczyciele i wszyscy pracownicy byli gospodarzami uroczystości. W organizacji wspomógł nas również Urząd Miasta i Gminy Pińczow oraz Stowarzyszenie Pomocna Dłoń. Dziękujemy wszystkim za wyjątkowe święto rodziny w naszym Ośrodku.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com