Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

3 komentarze

Letnia scena tańca

8 sierpnia 2019 | psck, pinczow.com | Wyświetleń: 412

Ogrom pozytywnej energii i świetnie spędzony czas z tańcem w roli głównej. Za nami trzydniowe warsztaty realizowane w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury w ramach projektu „Otwarta scena tańca i muzyki”. Ponad 50-osobowa grupa dzieci i młodzieży odbyła intensywne warsztaty taneczne doszkalając lub stawiając pierwsze kroki w różnych stylach tańca. 

To była potężna dawka tańca w najlepszej postaci. Uczestnicy mogli rozwijać swoje umiejętności pod okiem cenionych choreografów i instruktorów spełniając swoje taneczne marzenia. Przed nami jeszcze warsztaty tańca ludowego, które odbędą się 19-20 sierpnia. Chętni wciąż mogą zapisać się zajęcia. 

Warsztaty były częścią projektu ?Otwarta scena tańca i muzyki? realizowanego w partnerstwie z Fundacją Ekorozwój Ponidzia. W ramach projektu odbywają się także warsztaty DJ-skie, za nami już pierwsza grupa zajęć. Dla zainteresowanych pozostało jeszcze 3 wolne miejsca w terminie 23-25 sierpnia. Finałem projektu będzie plenerowe ?Zakończenie wakacji?, które odbędzie się 31 sierpnia. Zaprezentujemy wówczas efekty warsztatów tanecznych, DJ-skich i wokalnych jakie odbywają się w ramach ?Wakacji z kulturą? w formie prezentacji ?uczeń-mistrz?. 

Projekt realizowany w ramach poddziałania 19.2 ?Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność? objętego programem rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com