Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

3 komentarze

Wywiad z kandydatem na posła Zbigniewem Koniuszem

20 września 2019 | RADIO TPI , autor: Piotr Młynek | Wyświetleń: 2 505

Z kandydatem na posła, startującego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Zbigniewem Koniuszem rozmawiał redaktor Radia TPI – Piotr Młynek.

 

 

49 odpowiedzi na “Wywiad z kandydatem na posła Zbigniewem Koniuszem”

 1. aa pisze:

  Kandydowanie z list pissu dyskwalifikuje nawet tak sympatyczną osobę…

 2. nikt pisze:

  popieram aa – Koniusze prą do PIS-u… i to już już ich dyskwalifikuje… A redaktor Młynek to też PIS-IOR o ile wiem… wywiad nierzetelny…

 3. do aa pisze:

  Co ci ten PiS zrobił ?

 4. Ewa pisze:

  Szanuję tego pana bardzo, ale pycha jaka przebija z tego wywiadu jest ogromna.
  I czy to materiał sponsorowany? Wywiad w radiu z bannerem kandydata jest dziwny

 5. UN pisze:

  W jakim sensie dziwny?

 6. Olo pisze:

  Śmieje się z anty-sympatyków PISu zrzeczcie się 500 + i 300 + . Bo z doświadczenia wiem że miliony osób pobiera pieniążki a pluje na w/w partię. Należy się nad tym zastanowić

 7. marek pisze:

  Olo te pieniądze nie są od Pisu, ale ode mnie i wielu innych podatników, być może od Ciebie Ciebie też. Ale może to zbyt skomplikowane, abyś zrozumiał. Rząd nie ma swoich żadnych pieniędzy i aby komuś dać, to najpierw musi je zabrać Polakom w postaci różnych podatków. I robi to na coraz szerszą skalę. Zapowiada tez uruchomienie inflacji (płaca minimalna), wtedy ciułacze stracą to co uciułali. Głosujcie na Konfederację!

 8. Szymko pisze:

  Pytanie co zrobi dla Pińczowa jako poseł PiSu, nie wiem czy jako szeregowy poseł coś będzie w stanie tu zmienić, raczej kariera dla kariery..

 9. Henryk pisze:

  Widzę,że jest nas więcej niż czworo.Pozdrawiam realistę Marka

 10. marian pisze:

  Szanuję tego Pana za to co robi, ale sposób prowadzenia kampanii ma fatalny. To że jego bannery wiszą na co drugim płocie jeszcze da się przeżyć. Ale to że zaczął znowu zalepiac plakatami każde drzewo to już przesada, w dodatku jest to karalne, to przecież wykroczenie i jego komitet powinien za to być ukarany. Jeśli kandydat na posla czy radnego nie szanuje przyrody, zaśmieca własne otoczenie, to w moich oczach całkowicie go dyskwalifikuje. Wstyd panie doktorze.

 11. Piotr Radio TPI pisze:

  Do naszej rozgłośni zgłosił się tylko Pan Koniusz. Jesteśmy otwarci zawsze na kandydatów z różnych opcji. Wspieramy ludzi którzy pochodzą z naszego regionu. Więc wywiad nie jest stronniczy. Pozdrawiam Wszystkich bo szacunek należy się każdemu!

 12. sergio pisze:

  Panie kandydacie Koniusz proszę uświadomić swoich sympatyków że nie wolno ranić drzew zszywaczem… Na pewno to do Pana dotarło i dziwię się że nic Pan w tej sprawie nie zrobił. Jak już wyżej ktoś wspomniał jest to wykroczenie no i trochę wstyd … Jest Pan sympatycznym człowiekiem i mam nadzieję że coś Pan z tym zrobi.

 13. jar... pisze:

  Niestety nie jest to osoba wiarygodna. Dąży do władzy, prestiżu i posiadania.

 14. Maxgolonko pisze:

  Co ja, jako mieszkaniec będę z tego miał że zagłosuje akurat na tego kandydata? Do sejmu idzie się głosować tak jak Prezes każe i tyle, dla mieszkańców nie ma to znaczenia.

 15. Słony pisze:

  Mysle, ze człowiek może nawet i porządny, ale bardzo wiele traci przez to, ze jest go za dużo. Na biednych drzewach, na słupach… można się reklamować, ale z głowa, ze smakiem. On nie potrafi. Ja właśnie dlatego na niego głosować nie zamierzam.

 16. ekolog pisze:

  Panie Koniusz ! bardzo proszę o zerwanie tych Pana podobizn z drzew… bardzo proszę…Jeśli Pan tego nie zrobi do najbliższej środy, to zgłoszę te sprawę do policji… prawo musi być przestrzegane również przez PIS-owców… nie jesteście wg mnie jakąś wyjątkowa kastą…

 17. pacjęt pisze:

  Człowiek porządny i sympatyczny, napewno godny przedstawiciel naszego miasta w sejmie! ,ale jak podpisał „klauzulę sumienia” PiS ,to dyskwalifikuje go w moich oczach jako lekarza łamiącego (najważniejsze) -„Przysięgę Hipokratesa”.

 18. Pelne poparcie . pisze:

  Racjonalny.Drodzy obywatele Powiatu Pinczowskiego.Kandydatura Pana dr.Zbigniewa jest najlepsza z mozliwych.To ludzka twarz Pisu.osoba dr to gwarancja podnoszenia pensji minimalnej do 4000 zlotych brutto. Pozostali kandydaci z pinczowa sa przeciw nawet pan jarubas nie chce ludzia dac 2600 minimalnej tylko ze sam pobiera jako ruroposel kilkadziesiat tysiecy.sami obroncy przedsiebiorcow,ktorzy latami bogacili sie kosztem zwyklych obywateli.Glosujmy na lokalnego posla a nie na np. Ziobro czy krupke ktorzy pojawia sie raz na 4 lata na dozynach I tyle.

 19. maciek pisze:

  Panie @pełnepoparcie, to o czym Pan pisze nie zależy od szeregowych posłów, tylko od Kaczyńskiego i Morawieckiego, szeregowi posłowie dostają rozkaz i głosują tak jak im się rozkaże, a kto się wyłamie zostaje wyrzucony, zresztą tak jest w każdej partii, to są wybory do parlamentu a nie lokalne, wiec mieszkańcy nic na tym nie zyskają, bo poseł ten czy inny niczego dla danej miejscowości nie będzie w stanie zrobić..

 20. jar... pisze:

  Zastanawiające jest to, że nigdzie tego Pana nie chcą. Swego czasu ludzie nie wybrali go posłem, wojewodą czy burmistrzem, a nawet starostą hahaha

 21. MarekP pisze:

  Lekarz + członek „PiS” – partii, która stawia Kościół wysoko ponad Ochronę Zdrowia, dla której nie ma pieniędzy (jako jednej z niewielu obszarów) = to się zupełnie wyklucza. Zamiast tracić czas i walczyć o prestiz wziąłby Pan chociaż jeden popołudniowy dyżur w pińczowskiej Przychodni, bo nie ma do kogo chodzić. Niedobór kadry, samo starzy lekarze, a młodzi byli i zaraz wyjechali…

 22. jar... pisze:

  …na dyrektora szpitala również!!!

 23. BŁE pisze:

  Czytam te komentarze i co? Piszą je niby zatroskani obywatele a jednak trole, bezmyślnie powtarzający brednie prosto z rynsztoka. Byle tylko obrzucić błotem, oczernić, obśmiać. Żygać się chce. Gratuluję dobrego samopoczycia.

 24. do BŁE pisze:

  Nie mozna juz skrytykować? Bo hejt? Ludzie tu piszą, ze go szanują, ale wytykają mu wady i błędy. Na tym polega krytyka. Najłatwiej powiedzieć, ze hejt

 25. wyborca pisze:

  GLOSUJEMY NA KONFEDRACJE

 26. olo pisze:

  kończ waść, wstydu oszczędź !

 27. gorszy sort pisze:

  No właśnie, czy ród Koniuszów nie widzi, nie czuje, iż tak naprawdę na kluczowe stanowiska są po prostu niewybieralni…?
  Jak tego doktorka widzę wiszącego na wszystkich drzewach na Ponidziu, to po prostu ręce opadają… gość bez ambicji i namiastki przyzwoitości… no tak on jest lekarz i pan… nikogo się nie obawia… z policja sobie da radę, no bo dzisiejsza policja i prokuratura to strażnicy PIS-u… Ale żeśmy czasów doczekali… chyba to już kiedyś było… czasami tak myślę, że to tylko straszny sen… ale nie, to pisowska rzeczywistość…

 28. Henryk pisze:

  GŁOSUJEMY NA KONFEDERACJĘ

 29. aNTY PIS pisze:

  PISIOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 30. Precz z komuną pisze:

  Usunąłem fb żeby nie widzieć ilu idiotów mnie otacza, wchodzę na pinczow.com i czar prysł…
  Nie jestem mocherem, jestem po 30 więc mlody. Trochę podróżuje, mam stała pracę,nieźle mi się powodzi.tyle o mnie.
  Niby 500 plus to kasa nasza z podatków ale poprzednie rządy zamiast dać nam woleli kraść.
  Na początku kadencji nowego rządu m.in prof Balcerowicz mówił że się nie da, że rynek upadnie, zbankrutujemy.
  Sympatycy PO dra koty o demokracji, wolnym trybunale, uwolnieniu sądów…szczerze? Co mnie to interesuje?
  Z dwojga złego wolę mocher, kler niż lgbt w szkole, islamistów na ulicach i rozkradanie Państwa przez polityków o niemiecko brzmiących nazwiskach….
  Konfederacja? Z Korwinow z czasem się wyrasta. Mi też to z upływem lat przeszło.
  Psy szczekają karawana jedzie dalej. Wybory wszystko zweryfikują. Wygra PIS i mogę się tu założyć że uzyska 45-50% poparcia

 31. Bogdan pisze:

  Czytając niektóre komentarze odnoszę wrażenie, że nie wszystkim zależy na rozwoju naszego powiatu. Jest rzeczą oczywistą, że mając swojego przedstawiciela w Sejmie możemy liczyć na wsparcie wielu podejmowanych oddolnie inicjatyw. W rozmowach z wieloma mieszkańcami dominuje przekonanie, żeby w końcu wybrać naszego posła. I tutaj musimy wnieść się ponad podziały i zagłosować na dr Zbigniewa Koniusza, osobę która ma realnie największe szanse w nadchodzących wyborach. Prawo i Sprawiedliwość ma największe poparcie w sondażach w kraju na poziomie 45-48 %, a w świętokrzyskim ponad 55 % i z pewnością wprowadzi do parlamentu ze świętokrzyskiego ok. 10-12 posłów. Uczyńmy wszystko, aby jednym z nich był Zbigniew Koniusz. Po wysłuchaniu wywiadu radiowego z kandydatem wiem, że jest to człowiek mądry, odpowiedzialny, mający wiedzę w wielu dziedzinach, wiele propozycji dla naszego powiatu i regionu … i to co najważniejsze jest jednym z Nas – mieszkańców powiatu pińczowskiego. Widzimy wiele banerów kandydatów obcych. Po wyborach znikną i ponownie pojawią się za cztery lata … itd. Powiat pińczowski stać na to, żeby wybrać Posła z tej Ziemi.

 32. Do przedmówcy pisze:

  Oj marna Twoja wiedza o makroekonomii. Kryzys nie zaczyna się z dnia na dzień tylko postępuje w okresie czasu dłuższym lub krótszym. Już mamy najwyższą od kilku lat inflację. Produkcja przedsiębiorstw i budowlana spada r/r. Uważaj bo za rok może dwa możesz tej pracy nie mieć. Bezrobocie może wzrosnąć i jej nie znajdziesz. A z Twojego dobrobytu 500 plus będziesz mógł co najwyżej kupić kilogram cukru.

 33. marek pisze:

  Dr Koniusz nie ma żadnych szans; dobry lekarz i człowiek, ale głosując na niego głosujecie na PIS. .. ale kiedyś to już było…

 34. Do Marek pisze:

  No tak … nic dodać nic ująć… dobry człowiek i dobry lekarz to są jeszcze argumenty za TAK – swoja droga czy w PIS są miejsca dla dobrych ludzi…?

 35. tropiciel pisze:

  Ciekawe jaka opcja zrywa banery M.K. powieszone naprzeciwko cmentarza?;). Wstyd i koszta ogromne dla sprawców w razie wpadki ,a i Hańba dla Kontrkandydatów!!!! :). A foto pułapki……..

 36. Precz z komuną pisze:

  Branża budowlana przeżywa z roku na rok najwyższy rozwój. Kasa w budowlance jest kolosalna. Popytaj ludzi którzy szukają fachowców. Już nikt nie pyta „ile” tylko „na kiedy można”
  O pracę jestem spokojny, pozdrawiam

 37. normalny pisze:

  Wszystkie drzewa poranione zszywkami … nie tylko w Pińczowie ale też w Michałowie. dla tego nie zagłosuję na Pana.

 38. Polak pisze:

  SLD PSL PO PIS do widzenia nadchodzi jedyna nie socjalistyczna KONFEDERACJA

 39. Do precz z komuną pisze:

  Proponuję przeczytać wczoraj opublikowane dane GUS dotyczące koniunktury w budowlance i w sektorze przedsiębiorstw, dopiero zabierać głos. Do tego dokładam dane dotyczące inflacji. Tischner powiadał są trzy prawdy … Obawiam się, że ta Twoja to ta trzecia.

 40. Z ponidzia pisze:

  Nie trudno zauważyć, że ci co krytykują PIS nie mają żadnych propozycji. Tylko w kółko: odsunąć PIS, nie zagłosuje na PIS, tylko nie PIS. No więc co? Macie lepszą propozycję? Może POKO? Może PSL? Przecież oni już byli i jak rządzili? Koniusz jest z Pińczowa i na prawdę ma duże szanse na wejście do Sejmu. To człowiek rozsądny i uczciwy. Może inni kandydaci z Pińczowa nie są najgorsi, ale nie mają szans na Sejm. Robią tylko za zbieraczy głosów dla jedynek. Weźmy się i zróbmy coś dla naszego powiatu, idźmy na wybory i głosujmy na Koniusza.

 41. Precz z komuną pisze:

  GUS swoje a my swoje.
  https://youtu.be/7G3uDFkEPjw

  Zastankwiłeś/aś się kiedyś co ten człowiek musiał zrobić żeby dostać posadę w Brukseli?
  Apropo fajne nazwiska Thun, Scheuring, Lubnauer, Lieder, Schmid, Hennig?

 42. Uhahahaha pisze:

  No pewnie to są ludzie obcego wywiadu. A Andzel, Ast, Babinetz z pis to nazwiska staropolskie. A na koniec będzie kogo wina? Jasne, że Tuska. Proszę przestań oglądać TVP info.

 43. załamany sytuacją w Pińczowie pisze:

  Na kogo w Konfederacji można zagłosować ? Na żonę córkę synową czy zięcia lidera partii ? Rodzinna partyjka .

 44. Do przedmówcy pisze:

  Na Krzysztofa Bosaka albo Lewickiego. Widziałeś wogule listę? Ja również zagłosuje na Konfederację. Koniec głosowania ciągle na tych samych.

 45. Do tropiciel pisze:

  Przyjdż i sam się MK przekonaj

 46. towarzysz_pliszka pisze:

  ja i cała rodzina będziemy głosować na komunistów !!!!

 47. Adi pisze:

  Przestancie tych reklam wyborczych lecz zajmijcie się uczcie gospodrka w kraju na rzecz ludzi pracy.

 48. Mieszkaniec pisze:

  Zagłosuje na konfederacje. Ktoś powie to nie ma sensu i tak wygra PiS (niestety to prawda) ale może po części uda się wprowadzić kogoś innego do Sejmu i Senatu. W tvp nawet nie pokazują poparcia jakie ma konfederacja bo się ich zwyczajnie boją. Zapraszam do głosowania. Tylko KONFEDERACJA.

 49. Konfederacja pisze:

  Panie Koniusza kolejny raz pańskie plakaty wiszą po całych tablicach ogłoszeń, gdzie zerwane zostały dwa plakaty Konfederacji oraz innych komitetów . Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów. PROSZĘ PANA O KOMENTARZ W TEJ SPRAWIE , CZY PAN O TYM WIE , CZY TAKI JEST ODGÓRNY ROZKAZ BY KONFERENCJI NISZCZYĆ PLAKATY. PROSZĘ USZANOWAĆ PRAWO DO WYBORU I NIE NARZUCAĆ SIĘ WSZYSTKIM POPRZEZ OKLEJANIE WSZYSTKIEGO CO POPADNIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com