Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Głodzilla organizuje zbiórkę karm dla potrzebujących psów i kotów

7 komentarzy

Spotkanie z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego

27 września 2019 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 1 148

W piątek, 27 września w Urzędzie Miejskim w Pińczowie gościł Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Pan Andrzej Bętkowski.

Wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierzem Badurakiem omawiał  sprawy inwestycji drogowych na terenie gminy Pińczów, m.in.: postępy prac przy budowie obwodnicy Pińczowa oraz wspólnych inwestycji planowanych do realizacji przez Urząd Marszałkowski i Gminę Pińczów – budowy ronda przy ulicy Republiki Pińczowskiej, przebudowy drogi wojewódzkiej 766 z Pińczowa do Węchadłowa oraz budowy chodnika między Pasturką, a Bogucicami.

11 odpowiedzi na “Spotkanie z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego”

 1. Pinczowianin pisze:

  Ludzie czy wy widzieliście dziś nowe lampy założone w centrum miasta ? to jest nie możliwe ! Panie burmistrzu to są jakieś jaja ? no na litość … przecież to ledwo co świeci, jak by świeczka była włożona do środka. Brzydkie i żadnego światła nie daje, przecież to jest kilku milionowa inwestycja i takie dziadostwo ??? zobaczcie w innych miastach jak świeci światło ledowe, jak jest widno i jak ładnie wygląda. Panie burmistrzu proszę o wyjaśnienie ponieważ takie dziadostwo już w mieście nie może przejść bez echa.

 2. Mona Liza pisze:

  To samo dziadostwo jest na Grodzisku i na rondzie Badurakowym. Może lepiej naftówki zainstalować, byłoby widniej.

 3. olo pisze:

  ta sprawa kwalifikuje się do prokuratora, ludzie dymani są w bambuko…

 4. Henryk pisze:

  Ja i moja rodzina na tego CYMBAŁA nie głosowaliśmy z obawy przed takimi poczynaniami lecz więcej było takich jak on i stąd taka rzeczywistość.Niebawem wymienią pozostałe.

 5. Mieszkaniec pisze:

  Porażka potwierdzam. To ma być zmiana na lepsze? Ciemno na ulicy, ciemno na chodnikach. Czy Pan burmistrz widział wcześniej jak to świeci? Czy miał to zupełnie gdzieś…

 6. Stanisław pisze:

  Szanowni ciągle niezadowoleni, proszę jedźcie do Gminy Kije, Morawica, części Kielc no i do Buska na które tak często się powołujecie tam są takie same oprawy Led i mają taką samą barwę światła, ale oczywiście znawców energetyki nie przekonasz, po prostu Pińczów. Jeśli masz jeden z drugim lepszą wiedzę lub propozycję to podpisz się z imienia i nazwiska i to zaproponuj. Pójdź do Urzędu Gminy bądź Starostwa i wypowiedź się znawco wszystkiego,
  Uważam że liście na drzewach mają złą barwę tylko czyja to wina Burmistrza? może Starosty? a może tych maróderów anonimowych? No właśnie.
  Wracając do opraw uważam że niektóre są ustawione na O a powinny być podniesione 5-10 procent i będzie Oki.
  Dobrej nocy

 7. Mieszkaniec pisze:

  Stanisław podaj mieila to Ci podeślę znawco zdjęcia z miejscowosci które wymieniles i ci udowodnie jak świeca latarnie. Jak będziesz dalej twierdził inaczej to Cie zawioze osobiście i sam zobaczysz. Druga sprawa, jeden z drugim po co ma się podpisywać? I zgłaszać swoje propozycje? Co to zmieni? Burmistrz wylozy pieniądze i założy nowe bo tak chce? Głowno to zmieni. Dziadostwo jest było i będzie z ta władza, Panie władzo 🙂

 8. Rynek pisze:

  Dlaczego przejścia dla pieszych nie są oświetlone? Powinny być założone na większości przejść, w przypadku złej widoczności co szczególnie będzie teraz na jesień powinny być przejścia oświetlone. Ludzie chodzą ubrani na ciemno, mgła, deszcz co często co nas za nie długo czeka. Trudno o wypadek? Mało ludzi zginęło albo zostało potroconych na przejsciach w naszym mieście? Podejrzewam że szybciej badurak wyłączy latarnie niż zrobi coś w kierunku oświetlenia przejść dla pieszych.

 9. Stas pisze:

  Ty stasiek jutro wychodzimy na drabinę i kręcimy tak jak wałki… żarówki kręcimy na 40% niech się w pinczowku świeci a co nie wolno 🙂

 10. vov pisze:

  Na wsi ludzie nie narzekają

 11. Do STACHA pisze:

  Jak ten z Koperni i Pawłowic będą sprawować swoje funkcje za najniższą krajową lub z miłości do regionu to można im doradzać.Wiesz ile dostają z naszych podatków?Jak nie to idż ich obu zapytaj bo ja już to wiem.Niech wieczorem przewietrzą swoje moszny i zobaczą jak jest…..np z Tobą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com