Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

3 komentarze

Michał Cieślak -„Ponidzie Zdrój szansą dla regionu”

10 października 2019 | artykuł sponsorowany , | Wyświetleń: 2 022

Pochodzący z Ponidzia poseł, Michał Cieślak, ubiega się o reelekcję. Kandydat do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości, popierany przez czołowych polityków Zjednoczonej Prawicy, na finiszu kampanii wyborczej podsumował swoją pracę parlamentarzysty oraz zaprezentował program dla Świętokrzyskiego, w tym także dla Ponidzia w nadchodzących wyborach.

Michał Cieślak w kończącej się kadencji  Sejmu był  jednym z najbardziej aktywnych  posłów w polskim parlamencie. Na swoim”koncie” ma 26 wystąpień sejmowych, 39 interpelacji, 18 zapytań i oświadczeń. Jest również członkiem czterech komisji sejmowych, sześciu grup bilateralnych oraz osiemnastu zespołów parlamentarnych. W jego biurze udzielono ponad 1500 porad prawnych w ramach pracy biura poselskiego. Wśród swoich sukcesów w kończącej się kadencji, poseł może się pochwalić m.in. wpisaniem dwóch szprych kolejowych do projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, które będą przebiegać przez nasze województwo oraz ułatwieniem rolnikom handlu detalicznego, co pozwoliło obecnie rolnikom sprzedawać żywość bezpośrednio z gospodarstwa. Każde gospodarstwo rolne może produkować wędliny, pieczywo, nabiał, soki i sprzedawać na „zewnątrz” na placach targowych, do sklepów, restauracji i stołówek.

Równie aktywnie jak w ławach sejmowych, poseł Cieślak działa w kampanii wyborczej. Zjechał już dziesiątki kilometrów po naszym województwie, spotykając się z mieszkańcami regionu. Kilka dni temu  poseł zawitał również w Pińczowie, gdzie m.in. spotkał się na giełdzie rolnej z rolnikami, których sprawy są bardzo ważne dla posła i to właśnie rolnictwo jest priorytetowym punktem programu Michała Cieślaka. Bardzo mocno pracuje w kierunku tym, by duże markety były zobowiązane do zaopatrywania się w produkty rolne u lokalnych rolników, a nie jak teraz w większości sprowadzane z zagranicy.  Poseł złożył już interpelację w tej sprawie.

Polityk nie zapomina również o Ponidziu, które jak sam twierdzi musi w przyszłej kadencji w naszym województwie odegrać ogromnie ważną i istotną rolę, kładąc nacisk na walory uzdrowiskowe Ponidzia. Dlatego też jednym z jego priorytetów jest działanie mające na celu stworzenie mikroregionu o nazwie  „Ponidzie Zdrój”. W ramach mikroregionu ma powstać specjalna ścieżka finansowa na inwestycje uzdrowiskowe oraz około uzdrowiskowe tak, by cały region mógł współgrać i się rozwijać.

Kolejnym ważnym punktem jego programu jest stworzenie strefy ekonomicznej w sąsiadujących z powiatem pińczowskim –  Obicach, która dawałaby ogromną szansę dla naszego regionu na zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej. Poprawa jakości lecznictwa w szpitalach powiatowych, to następny punkt na liście programowej posła Cieślaka, który w przyszłej kadencji będzie działał nad podniesieniem jakości świadczonych usług medycznych. W szczególności nacisk będzie kładł na zatrzymanie dobrych lekarzy i fachowców.  Poseł chce również zadbać o infrastrukturę drogową i kolejową w regionie.

32 odpowiedzi na “Michał Cieślak -„Ponidzie Zdrój szansą dla regionu””

 1. nikt pisze:

  Żenada, gość pochodzący od Szczucina nagle zaczął się przejmować PONIDZIEM… Pozorant… Aby do władzy się dorwać i swoich na stołki „wkładać”…!!! Znam przypadek, iż jeden z jego akolitów, były członek PSL szybko zanotował awans z instytucji doradztwa rolniczego do kierownictwa instytucji działającej na rzecz przyrody (wszyscy wiedzą o kogo chodzi…).

 2. maxiking pisze:

  „Kandydat do Sejmu” – „zrobić coś dla regionu” – wybierz jedno 🙂

 3. antykomunista pisze:

  Człowiekowi dobrze z oczu patrzy i co ważne jest z południa województwa a wszyscy rządzący województwem na szczeblu wojewódzkim ( wojewoda,marszałek woj.świętokrzyskiego, szef PIS na województwo) to okolice Starachowic, Skarżyska Kamiennej ).Człowiek ma pomysł na Ponidzie, ma tutaj swoje biuro, wiec trzeba dać mu szanse, bo Polskie Stronnictwo Ludowe miało swój czas i nic konkretnego nie zrobiło>Jarubas innym miastom dał środki a o Pińczowie zapomniał.Arbuzy(na zewnątrz zielone a w srodku czerwone ) boją się zmiany, bo się okopali na stołkach !!!!

 4. Obserwator. pisze:

  Czy któryś z kandydatów PIS wspomni coś na temat komisji smoleńskiej ? Bo od pięciu lat było o niej głośno , a teraz przed wyborami jakoś cicho . Zabrakło już kasy na ekspertów czy temat już nie istotny ?

 5. do Obserwator pisze:

  No właśnie… Smoleńsk i wiele innych afer w ciągu 4 lat: KNF, Srebrne Wieże, Loty Kuchcińskiego, afera obyczajowa na Podkarpaciu z udziałem polityków PIS, afera prezesa NIK – Banasia, to tylko te z tego roku… nie chce mi się ich wymieniać wszystkich, bo miejsca by brakło… no i łamanie prawa i konstytucji…K…DRAMAT !!!!!!!! a CI KANDYDACI PIS-U jakby nigdy nic… udają, że wszystko gra… POLSKO OBUDŹ SIĘ !!!!!!!!!

 6. Obserwator. pisze:

  Nie chodziło mi o politykę , tylko o zwykłą ludzką uczciwość . Przez pięć lat szły zaj…te pieniądze na różnego typu komisje które miały rozliczyć poprzedni rząd i co . I dupa . Uważam że jak ktoś bierze kasę a roboty nie widać to powinien kasę zwrócić .

 7. jacek pisze:

  bla, bla, bla, przestań się człowieku kompromitować…

 8. Marek pisze:

  Mnie tam rybka na kogo zagłosujecie byleby to był ktoś z naszego miasta lub regionu. Powyższy Pan nie wpisuje się w ten opis także głosujcie na kogoś innego, jeśli powyższe ugrupowanie polityczne jest Wam najbliżej. Najważniejsze to ktoś, kto jest stąd i kto będzie miał zawsze chociaż z tyłu głowy nasze miasto i nasz region.

 9. stefa pisze:

  Marek a czy czasami nie nazywasz się Zbyszek 🙂 Facet jest jak najbardziej z naszego regionu tj.południa województwa świętokrzyskiego i coś już osiągnął w polityce pomimo,że jest dużo młodszy od ciebie.Ma bardzo dobre kontakty w Warszawie a a TY z kuzynem robisz szachu machu z zslem w Pińczowie i tylko zniechęcasz do działania w polityce ludzi prawicy.Ma bardzo dobre kontakty z minister Emilewicz odpowiedzialną w rządzie za innowację a do tego jest rolnikiem, to bardzo dobrze rokuje, bo Ponidzie to tradycyjne rolnictwo a zarazem konieczność inwestowania otrzeba inwestowania w nowoczesne rozwiązania. Szybka Kolej na Ponidzie to nie mrzonka!!!

 10. Zulugula pisze:

  Czy Michał Cieślak – to kolejny kandydat z PiS, na którego powinni głosować Pińczowianie??? Ktoś z Pińczowa go zna? A kto jest jeszcze na listach PiS jest przed kandydatem z powiatu pińczowskiego (każdy wie o kim mowa). Ziobro, Krupka, Lipiec (…) itd.? Osoby „zaśmiecające” okolice Pińczowa swoimi banerami? Dlaczego ci z pierwszych pozycji PiS mieszają ludziom w głowach, zamiast wskazać że szeroko rozumiani Pińczowianie powinni głosować na kandydata PiS ze swojego pińczowskiego regionu? Osobiście nie zagłosuję na nikogo z PiS (!!!). To nie moja opcja – bardzo nie moja. Nie zagłosuję również na żadnych LGBT+innych im podobnych. Ale ci którym tak już się w głowach poukładało, że „tylko PiS!” niech się dobrze zastanowią, którą osobę wybrać z lisy PiS. Odradzam tę listę – bo to będą głosy oddane na Kaczyńskiego, a później i tak wszyscy z PiS podczas obrad Sejmu zagłosują tak jak on zdecyduje. Bez wyjątków – albo „wypad”. Żeby znowu Ziobro i inni raz za nim, nie nazbierali głosów kandydatów z pińczowskiego regionu i rozdzielali je według partyjnego klucza, warto się zastanowić co zrobić w dniu głosowania.

 11. Sambala Bumba pisze:

  Gość mówił wcześniej, że widziałby jako dużą atrakcję turystyczną Ponidzia Zdroju, która powinna uczciwie na siebie zarobić, pociągnięcie wąskotorówki z Pińczowa do Buska. Na nowych torach,
  co to jest 10 km. mogłaby komercyjnie zarabiać robiąc konkurencję busom. Szybka kolej do Buska to kwestia czasu, a Pińczów inaczej się nie połączy kolejowo ze światem. Jest to jakiś pomysł, niekosztowny, jest to jakas wizja. Tylko ludzie nie zrzędźcie, ja wiem nie da się, za drogo, sprawa gruntów et cetera. No i mamy co mamy, czyli Włodka.

 12. inżynier pisze:

  Wróg, śmiertelny wróg, kolega z listy partyjnej.Pasuje jak ulał do sytuacji w Pińczowie. Panie Zbyszku Pan się nie boi i odpowie, czy szybka kolej do Buska to złe rozwiązanie dla Pińczowa a obowiązek dla sieci handlowych zaopatrywania się u lokalnych producentów rolnych to równie zły pomysł ?
  Co Pan zrobił jako członek władz wojewódzkich PIS dla Ponidzia, chociażby w swojej działce tj.służby zdrowia? Szpital powiatowy leży,oddziałów udarowych na północy 6(sic !) a na południu 0 !!!. To są realne wyzwania które wymagają talentów politycznych a Pan zdaje się był już kilka razy kandydatem w wyborach do sejmiku wojewódzkiego,na wojewodę świętokrzyskiego, starostę pińczowskiego z miernym efektem.

 13. do Stefa pisze:

  Stefa uważaj bo zaraz Zakopane będzie naszym regionem. Hahahaha szybka kolej? Do Radomia z Warszawy nie mogą sobie poradzić z już dawno zbudowaną linią kolejową a co dopiero do Pińczowa wybudować nową? Ponidzie Zdrój to kolejna kiełbacha wyborcza jak niegdyś morze pińczowskie (uhahaha) – kolejny odlot. Odnośnie kontaktów – nie tak dawno już mieliśmy posła z Ponidzia, ba z samego Pińczowa, co zabłysnął okupowaniem mównicy z kartonowym transparentem. Tylko tamten miał biuro poselskie w naszym mieście i przyjmował interesantów a obecny kandydat obawiam się, że nie zna nawet problemów naszej lokalnej społeczności.

 14. Stefa pisze:

  Szybka kolej która jest odnoga tzw szprycha od głównej magistrali to do Buzka a nie Pińczowa.Jak się reprezentuje nurt polityczny odpowiedzialny za gigantyczne przekręty na Vacie, to zrozumiałe, że zamiast solidnych murów preferujesz płytę paździerzowa i boisz się wyzwań.PiS mówi i robi a wy tylko mówicie.

 15. załamany sytuacją w Pińczowie pisze:

  Goć konkretny . Obiecał kolej wąskotorową do Buska , trasę szybkiego ruchu przez nasz teren , uzdrowiska .$zkoda tylko że swiętokrzyskie jest dalej na szarym końcu w dofinansowaniu naszego regionu .

 16. antykomunista do nikt pisze:

  Gwoli wyjaśnienia Ponidzie to obszar położony w połowie drogi między Krakowem a Sandomierzem, od Chęcin a po Nowy Korczyn.Michał Cieślak mieszka w Oblekoniu, gmina Pacanów, wiec jest Ponidzianinem. Czy można stawiać zarzuty,że program rozwojowy dla regionu jest czymś złym? Prawo i Sprawiedliwość wiele programów infrastrukturalnych zaczęło wcielać w życie ( przekop Kanału do Elblaga, tunel w Świnoujściu, budowa CPK (Centralny Port Komunikacyjny) wraz z budowa nowych linii kolejowych.Wierzę,że wygrają i warto mieć swoich regionalnych przedstawicieli w sejmie w gronie partii rządzącej a nie opozycji, bo oni niewiele mogą zdziałać konstruktywnego.

 17. Obserwator. pisze:

  Ostatnio wyremontowano linię kolejową z Kielc do Buska w tym dwa wiadukty w Kijach. Tłummów jakoś w pociągu nie było widač .

 18. Głosuje na Konfederację pisze:

  Ale się kłócą w komentarzach. Ale was na siebie Polacy napuścili.

 19. Piotruś Pan pisze:

  Słuchajmy mądrych ludzi Noblistka Olga Tokarczyk stwierdziła, że są to najwazniejsze wybory po 89 roku. Wybierzemy między demokracją a autorytaryzmem. Przez ostatnie cztery lata Polska stała się prywatnym państwem dyktatorka z Żoliborza. Obsadził najwyższe stanowiska miernotami i potakiewiczami. Przejął Trybunał Konstytucyjny, gdzie prezesem uczynił magister Przyłębską, która-jak sam przyznał-zaprasza go na kolacyjki. Prokuratura została tak zorganizowana, że wszyscy prokuratorzy są na krótkiej smyczy magistra Ziobry. Może on każdą sprawę zabrać prokuratorowi prowadzącemu, jeśli będzie działał nie po jego myśli i oddać temu, który będzie posłuszny a niepokornego przeneść np ze Szczecina do Pcimia. W tej kadencji w kręgu rządzących było więcej afer niż kiedykolwiek wcześniej. W żadnej prokuratura sama nie podjęła śledztwa. Większość afer wykryli niezależni dziennikarze, dlatego są solą w oku prezesa. Jeśli PiS wygra wybory skończy się niezależne dziennikarstwo. Będzie tylko TVP i tylko propisowskie media. Na czele służb specjalnych stoją ludzie skazani przez sąd na kary więzienia za sfingowanie ” afery gruntowej” w której fabrykowali dokumenty, aby wrobić Andrzeja Leppera z Samoobrony w sprawę korupcyjną w poprzednim rządzie PiS. Zostali oni ułaskawieni przez Anrzeja Dudę, dzięki czemu mogą znowu kierować służbami. Ostatnio dziennikarze odryli, że CBA po kryjomu zakupiło od Izraela szpiegowski system Pegasus, który umożliwia pełen dostęp do każdego smartfona, włącznie z nagrywaniem dźwięku i obrazu. Znając wcześniejsze metody działania CBA można się domyślać, kto będzię celem inwigilacji. Swoi są pod pełną ochroną. Kiedy ujawniono taśmy z nagraniem szefa KNF Chrzanowskiego, który żądał 40 mln łapówki od właściciela banku, Chrzanowski był w Singapurze. Z wejściem do biura, aby zabezpieczyć dowody CBA czekało aż on wróci, przez kilka godzin uprzątnie papiery, spokojnie sobie wyjdzie i dopiero wtedy wkroczyło do akcji. Sledztwo trwa już prawie rok, o wynikach cicho. PiS niezgodnie z konstytucją przejęło KRS, za jej pomocą chce przejąć sądy, a wtedy już po demokracji. Ta ich reforma służy tylko temu, aby na kluczowych stanowiskach byli swoi, którzy będą sądzili jak chce wódz. W innych dziedzinach poza rozdawnictwem same klęski. Służba zdrowia, edukacja, ochrona środowiska, polityka zagraniczna, modernizacja armii-jak jest każdy widzi. Zamykane szpitale, zgony na SOR-ach, coraz gorsze powietrze, izolacja Polski na arenie międzynarodowej, prawie 2 miliardy zł ma kosztować modernizacja poradzieckich czołgów T 72. A najgorszym, do czego doprowadził Kaczyński to podział społeczeństwa. Ci co się z nim nie zgadzają to wrogowie, najgorszy sort, zdradzieckie mordy, zdrajcy, nie Polacy. Ostatnio stwierdził, że potrzeba w Polsce wymiany elit, że kto będzie pracował dla ich wrogów będzie napiętnowany. Co miał na myśli? Strach się bać. Dlatego trzeba iść na wybory. Jeśli chcemy normalnego państwa odsuńmy ich od władzy. NIGDY WIĘCEJ PiS-u

 20. Do Piotrusia Pana pisze:

  To pomyśl, co będzie jak ta cała władza, z tym stworzonym przez PiS systemu wpadnie w lapki PO ?

 21. Do Piotruś Pan pisze:

  Największą Demokracja świata właśnie zniosła wlasnie wizy dla naszego Kraju, gdyby była tu dyktatura to by się tak nie stało.Byly przewodniczący klubu Gawłowski kupił na teściowa syna która jest sprzątaczka,apartament w Chorwacji i kadłub statku,obecny szef Waszej kampaniBrejza odpowiada za fale hejtu i przewodził hejterskiemu komandytowa oplacanemku z publicznych pieniędzy, jak to wyszło to jest niewidoczny w tej kampanii ,w odróżnieniu od Neumanna który powiedział co myśli o działaczach Po którzy mieli dojść złodziejstwa.Dlatego chcecie zlikwidować Centralne Biuro Antykorupcyjne i powrócić do starych gdańskich układów, kiedy ta rzekomo niezależna Prokuratura przez dwa lata nie dostrzegała, że Amber Gole to lipa, jak to powiedział syn Waszego przewodniczacego zatrudniony w liniach lotniczych będących własnością tej aferalnej spółki.Moglbym pisać nieskończenie wiele na temat waszych afer,niszczenia wolności w internecie poprzez aresztowanie o 6 rano za czasów Komorowskiego młodego chłopaka który prowadził stronę antykomor,popierania ACTA 1 i ACTA2 tj.ograniczenia wolności internetu ale zabraknie mi transferu a mam tylko 4O gigabajtów.Ludzie to wiedza i propaganda PO akurat w świętokrzyskim nie znajduje zrozumienia inaczej niż w Niemczech, gdzie mieszka Róża i jej protegowany, którym pozostaje śpiewać do pustej sali …..Gdyby nie TVP i póki co wolny internet, ludzie dalej byli by okłamywani przez jedną stacje założona przez agentów komunistycznych służb i dlatego tak nienawidzicie możliwości wyboru danego Polakom i nadzieję wiążecie z noblistami Bolkiem i panią która oskarżała Polaków o wspolodpiwiedzialnisc za zagładę Żydów, bo to jest bardzo dobrze odbierane przez wrogów Polski.

 22. andrzej pisze:

  Ja tam nie jestem za PO ani za PIS-em ( ani żadną bliska im frakcją ) ale tak obiektywnie patrząc z mojej perspektywy i takie mam odczucia ale

  podział narodu to akurat zasługa KOD-u i PO i mam wrażenie, że jest to im na rękę bo gdyby nie ten podział to już ich by nie było i nikt by o nich nie mówił

 23. Piotruś Pan pisze:

  Wpis mojego adwersarza świadczy o skuteczności propagandy TVP. Już Goebbels stwierdził, że kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą. A zniesienie wiz do USA nie świadczy o tum, że w Polsce jest cacy. Wypełniliśmy tylko warunek amerykańskiego prawa wizowego. W ostatnim roku (liczonym od września do września) odsetek odmów starających się o wizy spadł poniżej 3%. Dotyczy to obywateli wszystkich krajów. Nie jest to więc niczyja zasługa. Jak się zabiera głos, to trzeba trochę poczytać.

 24. do Piotruś Pan pisze:

  A pani, pani redaktor, uważa że Prawo i Sprawiedliwość jest siłą, która jest szermierzem wolności? -zapytał Adrian Zandberg 9 pażdziernika br.szefową Wydarzeń Polsatu Dorotę Gawryluk i jej odpowiedź mówi wszystko, co do stanu demokracji w Posce „Czujemy się wolni. Pracuję w zawodzie od ponad 25 lat i nie czuję się mniej wolna, niż 25 lat temu”

 25. Piotruś Pan pisze:

  Władza od jakiegoś czasu zaczęła naciskać na właściciela Polsatu stwarzając problemy w jego interesach. Komentatorzy zauważyli, że stacja ze stacji obiektywnej, stała się bardziej prorządową. Przytoczę fragment wywiadu z dziennikarzem Polsatu „Zygmunt Solorz oddał w Polsacie władzę nad newsami Dorocie Gawryluk, znanej z sympatii do PiS. To gest wobec rządu, bo kłopoty biznesowe miliardera piętrzą się w szybkim tempie. – No cóż, „dobra zmiana” stanęła u naszych bram – wzdycha dziennikarz Polsatu” Inny cytat „Pierwsze owoce większej przychylności stacji Solorza dla PiS daje się zauważyć w opublikowanym w zeszłym tygodniu raporcie NIK o wydatkach spółek Skarbu Państwa na działalność sponsoringową i medialną. Widać czarno na białym, że spółki te coraz mniej reklamują się w TVN, ale za to częściej wybierają Polsat. „Udział TVN w torcie reklamowym państwowych spółek od 2015 do pierwszej połowy 2017 r. skurczył się z 22,3 proc. do 1,6 proc. Tymczasem Polsatu rozrósł z 15,8 proc. do 33,9 proc.” Metoda kija i marchewki

 26. do Piotruś Pan pisze:

  2008 wp
  Jak ITI ma zbudować za pieniądze podatników stadion Legii
  500 milionów złotych może kosztować budżet Warszawy budowa stadionu Legii, której właścicielem jest ITI właściciel TVN. Prezydent Gronkiewicz-Waltz już przeznaczyła na to 365 milionów. Oferty przetargowe mają zostać otwarte 4 lipca. ITI dzierżawi teren za grosze, za darmo dostanie stadion, wejdzie z Legią na giełdę. Potem sprzedając akcje, wycofa swój kapitał i nadal będzie zarabiało na obiekcie. A warszawiacy to sfinansują

  Jak ITI ma zbudować za pieniądze podatników stadion Legii
  500 milionów złotych może kosztować budżet Warszawy budowa stadionu Legii, której właścicielem jest ITI. Prezydent Gronkiewicz-Waltz już przeznaczyła na to 365 milionów. Oferty przetargowe mają zostać otwarte 4 lipca. ITI dzierżawi teren za grosze, za darmo dostanie stadion, wejdzie z Legią na giełdę. Potem sprzedając akcje, wycofa swój kapitał i nadal będzie zarabiało na obiekcie. A warszawiacy to sfinansują – mówią sympatycy Klubu Piłkarskiego Legia.

  Miasto podjęło decyzję o finansowaniu budowy stadionu w ramach pomocy specjalnej. Gdy prywatna spółka otrzymuje taką pomoc z pieniędzy publicznych [Klub Piłkarski Legia jest sportową spółką akcyjną – przyp. LM], a kwota przekracza 200 tys. euro, urzędnicy państwowi powinni wystąpić o zgodę na jej przyznanie do Komisji Europejskiej. Miasto tego nie zrobiło, więc umowę trzeba zrewidować – mówi „GP” znawca prawa unijnego. Dyrektor Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Janusz Kopaniak: kwestie prawne dotyczące decyzji o finansowaniu budowy stadionu analizowali prawnicy miejscy. Wówczas obowiązki prezydenta pełnił Kazimierz Marcinkiewicz, ja nie pracowałem jeszcze w WOSiR.

  Nierówna konkurencja

  O zasadach udzielania pomocy specjalnej mówi rozporządzenie Komisji Wspólnot Europejskich nr 69/2001 z 12 stycznia 2001 r. w sprawie zastosowania art. 87 i 88 Traktatu WE „w odniesieniu do pomocy w ramach zasady de minimis”.

  Co ty jeszcze chcesz udowodnić.Kto tylko GW czyta,gw wie. Moze jeszcze iiStefan Michnik ma ministrem sprawiedliwosci w waszym rządzie cieni?

 27. Piotruś Pan pisze:

  Nie bardzo mogę zrozumieć…???

 28. Księżniczka na ziarnku grochu pisze:

  Chcę iść i oddać głos przeciwko. Gdzie mogę sprawdzić w którym miejscu mam zagłosować. Zawsze na stronie urzędu podawali, ale chyba zaspali, bo nie znalazłam 🙁

 29. do Piotruś Pan pisze:

  Właściciel TVN 10 lat temu był również właścicielem Legii Warszawa, która jest prywatnym a nie miejskim klubem sportowym.Jak nie można zrozumieć zależności pomiędzy ładowaniem publicznych, miejskich pieniędzy, setek milionów złotych na rzecz koncernu medialnego przez miasto na czele którego prezydentem był wiceprzewodnicząca PO H.Gronkiewicz -Waltzktóry był równocześnie właścicielem TVN a późniejszymi zarzutami o problemy z zachowaniem rzetelności dziennikarskiej.Tytułem przykładu : Jak prezydent Komorowski zeznawał w charakterze świadka w procesie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i byłego oficera WSI płk. Aleksandra L w głównym wydaniu tych rzekomo obiektywnych FAKTÓW poinformowano JEDNYM zdaniem,że dziś prezydent zeznawał w charakterze swiadka w procesie takim i takim.
  Wiec taki mielismy zalerzności i standarty obiektywizmu. A pamiętasz tego skopanegp po twarzy chłopaka przez bandyte tajniaka policyjnego na Marszu Niepodległości????? za czasów tak dbających o standarty PLatformy i PSL.

 30. do Piotruś Pan pisze:

  przepraszam ale zerwała mi się taśma matrycy w laptopie akurat w trakcie lektury przedostatniego wpisu Piotrusia Pana i obraz bardzo mi latał podczas odpisywania a mam wadę wzrok i nie odniosłem się do wszystkich twierdzeń Piotrusia Pana.Na koniec, to że możemy się różnić w poglądach i dać temu publiczny wyraz jest najlepszy dowodem, że demokracja w Naszym Kraju ma się dobrze.Pozdrawiam Wszystkich idących na wybory.Z Panem Bogiem.Dobrej Niedzieli1111

 31. Pinczowianin pisze:

  Oszukal was. On pochodzi z Dąbrowy Tarnowskiej 🙂 A moglisci Koniusza wybrac z Ponidzia. Ale Wy myslec nie potraficie i robia was jak chca 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com