Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

3 komentarze

Głodzilla organizuje zbiórkę karm dla potrzebujących psów i kotów

20 lutego 2020 | Facebook.com/glodzillapinczow, pinczow.com | Wyświetleń: 763

Uwaga, Uwaga, miłośnicy udomowionych czworonogów! Głodzilla, juz po raz drugi organizuje Wielką Zbiórkę Karm dla bezdomnych zwierząt, a konkretnie tych, które z ulicy trafiły pod opiekę Pani Żanety Komender. Pani Żaneta, by bezpańskie psy i koty nie trafiały do schroniska, na swojej posesji zorganizowała nieformalną poczekalnię dla tych sympatycznych zwierzaków i szuka dla nich rodzin, które je przygarną.

 

Pani Żaneta poświęca swój prywatny czas i nierzadko pieniądze, by zapewnić swoim podopiecznym godziwe warunki, dlatego też postanowiliśmy wyjść z inicjatywą zbiórki żywności dla zwierząt z poczekalni Pani Żanety. Wiemy, że nasi Klienci to osoby o wielkich sercach i los tych biednych zwierząt nie będzie im obojętny. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich chętnych o przynoszenie do naszego lokalu choćby jedną rzecz potrzebną poczekalni.

Mile widziane: Sucha karma, karma w puszkach, żwirek, witaminy dla zwierząt, smycze, obroże.

Z góry bardzo dziękujemy!

Prośba o udostępnienie tego posta, by mógł trafić do jak największej liczby osób. Zbiórka potrwa do 13 marca 2020.

Zachęcamy również do polubienia fanpage, który prowadzi Pani Żaneta, o bezdomnych psach i kotach z naszej Gminy.
https://www.facebook.com/BezdomniakiPinczowiokolice

9 odpowiedzi na “Głodzilla organizuje zbiórkę karm dla potrzebujących psów i kotów”

 1. ika pisze:

  co znaczy nieformalna poczekalnia? Czy nie powinna być zgłoszona odpowiednim instytucjom i podlegać kontrolom.

 2. Brawo Ika pisze:

  To znaczy, że ma swoją prywatna działkę i może na niej robić co chce, a jak przy okazji pomaga szukać domu dla bezpanskich psów to chwała jej za to, bo tak kazdy z tych zwierzakow trafil by do schroniska, „formalnego” i przy okazji gmina czyli my mieszkańcy zapłacić musiała by za każde zwierzę ok 4000 zł za każde zwierzę. A Tu Ika szuka dziury w całym i się musi dopierniczyc, masakra.

 3. brawo brawo ika pisze:

  ika ma rację -jest to źródło utrzymania tej Pani Ż więc powinno byc kontrolowane

 4. Ręce opadają pisze:

  Skąd takie informacje, że to źródło jej utrzymania. Kto niby jej płaci? Gmina? Hehe dokłada ludzie do tego z własnej kieszeni.

 5. pinczowianka pisze:

  I znowu wszystko nie tak. Ludzie czy wy umiecie tylko krytykować i narzekać przy każdej okazji.Żałosne te komentarze pod każdym artykułem. A może by się tak wstrzymać od pisania jak się nie ma co mądrego napisać.

 6. ika pisze:

  Szok, to było tylko pytanie, które, co niektórych bardzo oburzyło.
  Nie słyszałam o nieformalnych poczekalniach, więc taki problem wyjaśnić bez hejtu?
  Ale reakcja niektórych komentujących nasunęła mi kolejne pytanie:czym różni się nieformalna poczekalnia od dzikiego schroniska?

 7. pinczowianin pisze:

  BRAWO IKA

 8. Obserwator. pisze:

  Przecież nikt nie organizuje zbiórki pieniędzy ani żywności dla tej pani , tylko chodzi o karmę dla zwierząt , więc co ta spinka . Kto chce ten przyniesie , kto nie chce nie musi .

 9. leszek z brzescia pisze:

  publiczna zbiórka wymaga stosownych pozwoleń, ciekawe czy glodzilla takie ma , po drugie należy się zastanowić czy środki otrzymane w ten sposób nie podlegają opodatkowaniu, tak więc ten co otrzyma takie świadczenia powinien takowy zapłacić, ponadto prowadzenie schroniska dla zwierząt wymaga rejestracji działalności gospodarczej, jeśli takowej nie ma to pewnie też jest na to paragraf, z ciekawości dowiem się w urzędzie skarbowym jakz tym jest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com