Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego 

0 komentarzy

Pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem (2019-nCoV) w powiecie pinczowskim

23 marca 2020 | źródło: chroberz.info, Radio Kielce | Wyświetleń: 4 902

Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Busku-Zdroju poinformowała o pozytywnym wyniku badania na obecność koronawirusa u 54 – letniej kobiety przyjętej do placówki. Czytaj więcej na: chroberz.info

17 odpowiedzi na “Pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem (2019-nCoV) w powiecie pinczowskim”

 1. Nie wpuszczac emigrantow! pisze:

  Zacytuje mojego kolegę ” już dawno mówiłem że chamów to trzeba prądom traktować to nikt mnie nie słuchał „. Wracają z seksów architekci, inżynierowie, doktorzy i zamiast siedzieć 14 dni w domu to śmigaja po wsi wydać euro i funty zarobione w korporacjach..

 2. sierż. Mścisław Pięść pisze:

  Wszyscy wracający z roboty z Rajchu/Holandii/UK etc. powinni być bezwzględnie poddani kwarantannie (która z resztą dla takich jest obowiązkowa) a policja w przypadkach jej łamania powinna bezwzględnie ładować 30tys grzywny. Jak idiotom nie zdającym sobie sprawy ze śmiertelnego zagrożenia jakie stanowią dla innych wiedza nie chce wejść przez głowę to trzeba ją wtłaczać lewatywą z drugiej strony. Glazurnicy i szparagowcy pamiętajcie, że włoski pacjent 0 zaraził się rozmawiając z kolegą wracającym z Chin. Niecały miesiąc później mamy 6000 zgonów i krematoria działające 24h na dobę

 3. Polako pisze:

  No ale jak to od razu kwarantanna? Przecież po powrocie z arbaitu trzeba babcię uściskać, napić się wódki z kolegami i szwagrem?!
  Powinni bezwzględnie zamknąć granice – z wakacji co co byli już powracali, reszta jest dla nas śmiertelnym zagrożeniem. Siedzieli tam 3 czy 6 miesięcy? Nic im się nie stanie jak posiedzą jeszcze 2.

 4. ona pisze:

  ..jak zwykle plujących jadem, zaściankowych zazdrośników nie brakuje. Co niektórzy nie mogą znieść tych zarabiających ojro czy funty, podróżujących i zwiedzających świat, itd.
  Wiele osób, które wróciły z zza granicy poddało się kwarantannie, a od każdej reguły są wyjątki. Wszystkich do jednego wora nie wrzuca się!

 5. mieszkaniec pisze:

  do ona
  Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie po co wrócili do Polski, narażając przy tym pozostałych członków rodziny i nie tylko. I nikt tu nie ma co zazdrościć, kto chce może pracować za granicą i zarabiać w „ojro”. Teraz nagle powroty do ukochanego kraju…

 6. sierż. Mścisław Pięść pisze:

  Do „ona”:
  Za gadanie takich bzdur to bym Cię wysłał na zwiedzanie świata najlepiej do jakiegoś gułagu. Mam gdzieś ile i gdzie zarabiasz ale wystarczy mieć pół mózgu, żeby wiedzieć z czym się wiąże obecna sytuacja na świecie i że jedno nieodpowiedzialne zachowanie tych bogaczy zarabiających w ojro i wpieprzających w przerwach w robocie konserwy może pozbawić kogoś życia

 7. Do sierż.. pisze:

  Dobrze by było gdyby niektórzy wykorzystywali chociaż 1/4 mózgu.Na marginesie.. Nie zarabiam w euro, ale po swiecie latam, bo taką mam pracę. Tutaj w Pl odprowadzam wysokie podatki i płacę składki. Kwarantanny też przestrzegam, więc proszę swoje żale i opinie zachować dla siebie.

 8. Mieszkaniec pisze:

  Czy ta Pani zarazona wirusem nie wrocila czasem z zagranicy? Czy nie latala po lekarzach i chodzila na zabiegi? Czy nie chodziła do kościoła, jak i sklepów? Powiadomiła sluzby o swoim powrocie z zagranicy? Nie zamykają gomaru z powodu ze czlonek rodziny tam pracuje? Tak czytam rozne kome na FB ktorzy współczuja, jak mnie to śmieszy 😂

 9. krzysiek z odrzywołu pisze:

  a coś wiadomo jak testy najbliższej rodziny tej pani

 10. xyz pisze:

  Czy to prawda że radni zrzekli się diet na czas zagrożenia i na czas kiedy nie będą się odbywać komisje i sesje ?

 11. do Mieszkaniec i inni pisze:

  Ludzie zastanówcie się co piszecie, bo często wasza wiedza czerpana jest z plotek i pomówień. Jest to trudny czas dla wszystkich, i dzięki niektórym komentującym „anonimowo” zza ekranu, mamy już w rejonie jedną ofiarę.

 12. jacuś pisze:

  no to się zaczęło, alleluja i do przodu !

 13. wszystko pisze:

  „Polak Polakowi (Boże,ja nim jestem) wbija szpile w dupe pod byle pretekstem,,,,,i jeszcze się cieszy ze swojego sprytu,że mu ją wetknął prawie do odbytu,,,,,,rzadko Polakowi Polak dobrze zrobi,,,to już takie nasze narodowe hobby,,,,,,,A tak by się chciało wstawić do czytanki,że Polak i Polak to są dwa bratanki,,,,”

 14. Kombatant 1863 pisze:

  Witajcie Polacy.

  Nazywamy rzeczy po imieniu.
  Mamy wojne biologiczną .
  Doskonaly pretekst do manipulacji i siania chaosu ,co widzimy .Rzad jest w czarnej d…e i sieje propagande ,ze panuje nad tym świrusem .Plan depopulacji jest konsekwentnie realizowany. Starszych i dzieci wytruja obowizkowymi szczepionkami ,w ktotych jest rtęć i aluminium .Pozostałych zabija jedzeniem z marketow ,w ktorych jest m.in.GLIFOSAD lub biały syf z napisem,, mleko ” .Ci co przezyja to nieliczni ,ktorych zastraszą,skłóca i podzielą.Unia narzuciła w umowie ,ze Polakow ma pozostać ok. 16-18 mln.Bedzie jeżdziła policja szczepionkowa i sprawdzała kto sie nie zaszczepił ,by nas wybić masowo. Miasta opustoszeją,wsie od dawna są wyludnione .Nastanie nowa rzeczywistosć .Nie potrzeba czołgow ,broni ani widoku krwi na ulicach. System nas zlikwiduje.

 15. Marlena pisze:

  Szkoda, że dopiero pandemia i taka tragedia otworzyła władzy oczy, że mamy za mało personelu medycznego, zbyt niskie finansowanie Ochrony Zdrowia i niewydolny system… Mam nadzieję, że po wszystkim skończą się kłamstwa i naprawimy najważniejszy dla nas wszystkim system opieki medycznej.
  Trzymajcie się zdrowo!

 16. Zoska pisze:

  Trzeba koniecznie likwidować oszustwa a oszustow za kraty o wodzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com