Serwis Internetowy Miasta Pińczów

WYCINKA ODBYŁA SIĘ PLANOWO

15 komentarzy

Pińczów – czas pandemii

5 kwietnia 2020 | Dominik Karasek, pinczow.com | Wyświetleń: 1 407

Zapraszamy na krótki film przygotowany przez pana Dominika Karaska.

6 odpowiedzi na “Pińczów – czas pandemii”

 1. PASI pisze:

  Hmmm, ujęcia (przynajmniej te z rynku) robione są bardzo wcześnie rano. Przecież to miasto, z tego co pamiętam, codziennie rano tak wygląda- nie zależnie, czy w czasach pandemii, czy nie. Oczywiście za wyjątkiem wtorków i piątków 😉

 2. Grzegorz pisze:

  Wyświetlenia sie musza zgadzac, strach u ludzi tak samo. Ktoś wlasnie odkrył, ze w niedzielę o 7 ludzie śpią w domu

 3. Aneta pisze:

  Ja odbieram to inaczej. Wg mnie chodzi tylko o pokazanie miasta a nie to czy jest puste czy pędzi przez niego tłum ludzi. W normalnych okolicznościach park nie jest zamknięty, Urząd Miasta nie wyświetla takich komunikatów a w niedziele handlową kursuje więcej samochodów. Poza tym widać, że to nie 5 rano, bo w Biedronce ludzie robią zakupy.

 4. Rychło w czas pisze:

  Dokładnie widać po słońcu ze jest godzina 6-7 rano. Ujęcia kolo biedronki są robione później w godzinach 8. Po południu w Pińczówie wygląda to trochę inaczej.
  P.S.
  W piątek wracałem z pracy po 16 to pod biedronka naliczenie wzrokowo 35-40 samochodów.

 5. sierż. Mścisław Pięść pisze:

  Zgadzam się z przedmówcami, ujęcia o wschodzie słońca gdzie nie trzeba pandemii do takiego małego ruchu w Pińczowie, trzeba było pokazać z tą dramatyczną muzyką kolejkę pod pocztą 20 stłoczonych osób bez masek itp, żuli między blokami którzy do tej pory chodzili do parku i band małolatów wieczorami

 6. smutna pinczowianka pisze:

  Oczywiście, że film został nagrany kiedy miasto śpi.W przeciwnym razie widać by było pod Bankiem Śląskim kolejkę zdenerwowanych ludzi a przed SZOZ Pińczów samochody z restauracji dowożące ludziom, którzy na to nie zasługują darmowe jedzenie. Bo taka jest prawda, skoro nie pracują, nie odbierają telefonu, nie udzielają zagwarantowanych prawem teleporad to się im nie należy. W którymś tam temacie zaaferowana Pani pielęgniarka, łamaną polszczyzną usiłowała na innych wymusić współczucie, to raczej nam pacjentom należy współczuć, że tak wybitnie wykształcona osoba ma służyć nam pomocą. I chyba szkoda, że ten zakład nadal funkcjonuje, że wbrew życzeniom tej Pani nie został zamknięty.Darmowe jedzenie, 6 godzin bezstresowej , bezproduktywnej pracy, marzenie. Tylko gdzie w tym wszystkim są ludzie, którym takie osoby ślubowały niesienie pomocy?.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com