Serwis Internetowy Miasta Pińczów

WYCINKA ODBYŁA SIĘ PLANOWO

10 komentarzy

Radni wspierają szpital

9 kwietnia 2020 | PP, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 625

W odpowiedzi na apel dyrekcji szpitala, Radni Rady Miejskiej Klubów Ziemi Pińczowskiej , Polskiego Stronnictwa Ludowego i Stowarzyszenia „Dla Ponidzia” oraz Radni Rady Powiatu Stowarzyszenia Ziemi Pińczowskiej przekazali kwotę 4.700,00 zł na potrzeby Szpitala Powiatowego w Pińczowie.

W uzgodnieniu z dyrektorem szpitala środki te będą przeznaczone na zakup fartuchów ochronnych dla personelu szpitala.

8 odpowiedzi na “Radni wspierają szpital”

 1. Ewa pisze:

  A co z radnymi ugrupowania PIS? Nie czują potrzeby pomocy???

 2. mieszkaniec pisze:

  To nie pomoc, nawet nie jałmużna. To objawienie totalnego nieprofesjonalizmu władz samorządowych.

 3. Obserwator. pisze:

  Radni z PIS – u biorą przykład że swojego kacyka . Ich korona wirus nie dotyczy .

 4. lisek pisze:

  Np. tylko radni PiS byli niedawno przeciw przekazaniu działki budowlanej w Brześciu o wartości blisko 200 tys. w zamian za nieużytek. Pozostali radni jak jeden zagłosowali za zamianą nieużytku na działkę budowlaną. Kto więc rzeczywiście troszczy się o mieszkańców? a nie bawi się dawaniem hołocie suchego chleba dla konia. Trzeba nie mieć odrobiny rozumu by łykać takie głodne kawałki o hojnych sercach naszych samorządowców.

 5. Jadzia pisze:

  Lisek
  Ot co . Cała prawda

 6. Obserwator. pisze:

  Do lisek . Jeżeli chodzi o zamianę tych działek w Brześciu , to cały temat rozpoczęła pani sołtys z Brześcia , również sympatyczka i działaczka Pis-u , a miało to na celu wybudowanie placu zabaw obok remizy na działce która znajduje się obok , a której właściciel zgodził się na zamianę dla dobra wsi . Więc w którym miejscu widać tu troskę radnych PIS-u ?

 7. Obserwator kup okulary pisze:

  Brak sensowności tej transakcji przedstawił wyczerpująco radny Jaklewicz na sesji RM. Zamieniono działkę przy remizie w Brześciu, wł. p. Baduraka w kształcie klina o dł. 200m i szerokości w najszerszym miejscu ok. 14 m. wartości rynkowej najwyżej ok. 10 tys. zł. na jednolitą działkę budowlaną o wartości rynkowej ok. 200 tys. zł. Duża część wsi, która o tym wiedziała, protestowała, gdyż przy remizie jest blisko hektar niezagospodarowanego, zdziczałego nieużytku należącego do OSP Brzeście. Pani sołtys niech się sama wypowie, czy jest sympatykiem i działaczką PiS, gdyż publicznie temu zaprzecza.

 8. yhy pisze:

  Pani Sołtys jest juz w innej opcji jak widać to na głosowaniu RM:) Innym słowem starotwała z Pis by sie dostać a teraz hulaj dusza:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com