Serwis Internetowy Miasta Pińczów

JUBILEUSZ TEATRU CIUT FRAPUJĄCEGO

3 komentarze

NIEPODLEGŁA #MOJAFLAGA – WYWIEŚ FLAGĘ!

30 kwietnia 2020 | niepodległa.gov.pl, niepodległa.gov.pl | Wyświetleń: 670

FLAGA POLSKI W NASZYCH OKNACH

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wywiesić biało-czerwoną flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy. Jak mówi Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa”: „Nie musi to być duża flaga, możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, żebyśmy pokazali w tych trudnych czasach, że potrafimy się jednoczyć i solidarnie okazać nasz patriotyzm i odrobinę optymizmu zgodnie z hasłem „Wszystko będzie dobrze”.”

Pozostając w domach, aktywnie możemy włączyć się w świętowanie. Wystarczy zrobić zdjęcie wywieszonej flagi i udostępnić je w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga. Pokażmy jak świętujemy razem!

chłopczyk w mieszkaniu przykleja ręcznie wykonaną flagę polski do okna, obok asystują mu mama i siostra

#MOJAFLAGA NA DZIEŃ FLAGI RP

W akcji #mojaflaga dotychczas brali udział miedzy innymi Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski czy Marcin Lewandowski. W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka.

„Polacy wielokrotnie pokazali, że chcą się angażować w świętowanie ważnych rocznic. Ubiegłoroczna akcja #mojaflaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. Mamy nadzieję, że w tym roku podobnie wielu okaże dumę z naszych barw narodowych” – opowiada Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa”.

WYWIEŚ FLAGĘ!

Teraz kolej na Was! Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza wszystkich Polaków i przyjaciół Polski do wywieszania flagi nie tylko 2 maja, ale przez cały weekend majowy oraz dla uczczenia ważnych rocznic.

3 odpowiedzi na “NIEPODLEGŁA #MOJAFLAGA – WYWIEŚ FLAGĘ!”

  1. KO pisze:

    #WywieśMaskę !

  2. Rychło w czas pisze:

    Dokładnie! Wyrzuć maskę! Flagi to my powinniśmy wieszać 11 Listopada, a nie w maju przecież to komunistyczne „swieto”…

  3. as pisze:

    2 i 3 maja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com