Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Bożonarodzeniowy Jarmark Świąteczny w Pińczowie

0 komentarzy

Kultura w sieci

15 maja 2020 | psck, | Wyświetleń: 600

Kolejny projekt Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury z ministerialnym dofinansowaniem. „J@zzowe improwizowanie w sieci” otrzymał grant w ramach sztandarowego i rekordowego programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura w sieci”, do którego aplikowało blisko 6000 podmiotów z całej Polski.  To już 5 projekt z dofinansowaniem dla PSCK w tym roku.

Wsparcie dla projektu wyniesie 23 000 zł i co niezwykle ważne stanowi 100% dofinansowania. W ramach zadania odbędą się m.in. warsztaty wokalne i gitarowe z cenionymi muzykami, stworzona zostanie strona internetowa pińczowskiego festiwalu Zaduszki Jazzowe, która będzie gromadzić i promować dorobek jazzowego grania w Pińczowie.

Wszystkie działania projektu, zgodnie z ideą i wytycznymi programu, odbywać się będą w sieci. Ten rodzaj działalności kulturalnej będzie nieodłączną częścią oferty kulturalnej i świetną okazją do zdobywania dobrej praktyki.

Realizacja projektu rozpocznie się od czerwca i potrwa do końca roku.

To nie jedyne działania w przestrzeni internetowej jakie realizowane są przez centrum kultury. Już 20 maja zapraszamy na spotkanie online z aktorem Rafałem Zawieruchą w ramach projektu „Stopklatka. Szeroki kadr na kulturę” przybliżającego dorobek i twórczość pińczowianina Andrzeja Barańskiego. Więcej informacji tutaj – https://www.facebook.com/events/167317941350946/

 

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com