Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego 

0 komentarzy

Teatr pod chmurką

20 czerwca 2020 | psck, pinczow.com | Wyświetleń: 531

Tęsknicie za teatrem? My bardzo, a teatr tęskni za Wami! Jedno jest pewne – po tak długiej wzajemnej tęsknocie spotkamy się z wielką radością. A skoro o spotkaniach mowa to mamy same dobre wiadomości.

TCF Teatr Ciut Frapujący pozdrawia wszystkich stęsknionych i donosi, że próby do spektaklu „Rozmowy przy wycinaniu lasu” trwają w najlepsze. Spektakle odbędą się we wrześniu, z zachowaniem wszystkich nowych wymogów sanitarnych. Zakupione bilety mają ważność a o przebukowaniu ich na konkretne daty i godziny powiadomimy niezwłocznie po dopięciu nowego kalendarza.

W wakacje Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury z wielką przyjemnością zaprasza na „Teatr pod chmurką”. Klimatyczny wirydarz pińczowskiego Belwederu zamienimy w teatralną scenę, na której wystąpią plenerowo dwa teatry – Teatr TeTaTeT z Kielc oraz Teatr_ Żelazny z Katowic. O tym co zobaczymy – już wkrótce, ale możemy zdradzić, że w jednym ze spektakli wystąpi pińczowianka Paulina Napora co jest dla nas wielką radością.

Spektakle plenerowe będą bezpłatne dla widzów, a to dzięki pozyskanemu wsparciu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach projektu „Ja w teatrze. Od uczestnika do krytyka”.

Wszystkich teatromanów gorąco pozdrawiamy i do szybkiego zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com