Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego 

0 komentarzy

Zaproszenie na spotkanie

30 czerwca 2020 | ZP PiS, | Wyświetleń: 1 204

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Pińczów

na spotkanie

z panią marszałek Sejmu Elżbietą Witek,

które odbędzie się 1 lipca, w środę o godzinie 19:00 w parku miejskim.

Zarząd Powiatowy PiS w Pińczowie

22 odpowiedzi na “Zaproszenie na spotkanie”

 1. Mati pisze:

  Czy ta propaganda pisowska zaleje juz nas na maxa….jeszcze tylko jarka tu nie bylo….

 2. pinczowianin pisze:

  Panie burmistrzu szanowny, kiedy się zacznie budowa dworca, kiedy bedą jezdzić autobusy miejskie ? kiedy bedzie działać wypożyczalnia rowerowa ? kiedy się spełnią te obietnice z 2019 roku ? he ?

 3. Mariusz pisze:

  Dlaczego kampanię prezydenta Dudy prowadzą niezależnie marszalek sejmu Pani Witek, prezes PiS Pan Kaczyński i premier Pan Morawiecki? Takim sposobem prezydent Pan Duda jest w czterech miejscach naraz. Oczywiście wszystko pod sztandardem wyjścia rządu do ludzi. Zakłamanie i propaganda nie zna granic. A szkoda, bo takie ich zagrywki bardziej zniechęcają niż zachęcają do głosu…

 4. Stachuzpodlezo pisze:

  Byle na Busko nie cięła bo wali kupą

 5. Pepus pisze:

  Szanowny Panie/ni pinczowianin
  Wystarczy trochę doczytać by wiedzieć że na remont dworca obecnie jest wyłoniony wykonawca który wykonuje projekt budowlany , następnie zostaną wykonane prace budowlane zakupione autobusy jak również wypożyczalnia rowerów.
  z poważaniem Pepus

 6. Odbytnica pisze:

  Kiedy bylo planowane zakończenie obwodnicy haloo?? Ktos ma takie info

 7. UN pisze:

  1 termin pod koniec grudnia 2019 roku
  2 termin pod koniec lipca 2020 roku
  3 termin pod koniec września 2020 roku

  PS Ponoć główny wykonawca ogłosił upadłość przy budowie obwodnicy

 8. xyz pisze:

  Poprawka
  1 termin Październik 2019
  2 termin marzec 2020
  3 termin czerwiec 2020
  4 termin lipiec 2020
  5 termin sierpień 202
  6 termin wrzesień 2020
  4 termin Pis oddaje władze zmienia sie dyrekcja ZDW wykonawca dogaduje się z nowym zarządem obwodnica za 10 lat .

 9. prawnik pisze:

  k…wa co się dzieje …z Pińczowa już zrobili taki ciemnogród, że ręce opadają… a ten portal pani Mazurek poprzez jej sympatię do PIS-u to już żenada niewyobrażalna… czas najwyższy się z tym zapisionym portalem pożegnać… nic tu ciekawego już nie znajdę…a na koniec to napiszę administrtorom tego portalu: OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!! Promując takie osoby jak Duda i Witek szkodzicie polskiej demokracji, której resztki jeszcze zostały, a ci ludzie niszczą praworządność poprzez wprowadzanie kultu jednostki osobnika chorego psychicznie i wyprowadzającego ten kraj ze społeczności zachodniej…czy wy tego nie rozumiecie ? Myślę, że rozumiecie, tylko macie to w d…

 10. antykasta pisze:

  A co Wam to przeszkadza jeden z drugim mądralą , że przyjeżdża do Pińczowa 3 osoba w państwie? Zwolennicy totalnej opozycji w swoim zacietrzewieniu i nienawiści zatracili poczucie przyzwoitości.Jak wam się nie podoba to zaproście sobie bolka Wałęsę lub Komorowskiego i idźcie na spotkanie. Nie wy będziecie decydować kto i kiedy ma przyjechać na spotkania do Pińczowa. Więcej jeszcze niecenzuralnych słów użyjcie to na pewno doda wam to powagi. I na koniec: najlepsze jest to, że jakiś anonimowy „prawnik” będzie pouczał administratorów strony o czym mają pisać. Litości

 11. do antykasta pisze:

  Bardzo trafna uwaga !!!

 12. do PISIOROW pisze:

  no tak… brak słów… ale jeszcze będziecie płakać i skomleć… już niedługo…zobaczymy czy będziecie tacy odważni w miłości do pis…

 13. do antykasta pisze:

  Chyba coś Ci się pomyliło. Marszałek Sejmu jest drugą osobą w państwie.

 14. jacek pisze:

  jasne, zaproście Bolka, jest lepszy niż kabaret, dowartościuje was, elyty !

 15. Na pohybel lemingom pisze:

  Obrażajcie nadal i wyzywajcie obywateli a napewno wrócicie do koryta.Płakać to wy będziecie po wyborach.

 16. Breaking Bad pisze:

  Do @prawnik…
  Mylisz pojęcie „demokracja” z pojęciem „demokracja ludowa”. To przed wami – resortowymi dziećmi i resortowymi wnukami trzeba bronić prawdziwej wolności!
  My jesteśmy dumnym narodem, my kochamy naszą Ojczyznę – Polskę, wy jesteście obywatelami „tenkraju”, którzy zastąpili czerwoną szmatę międzynarodówki komunistycznej, szmatą tęczową, międzynarodówki sodomickiej!

 17. Mariusz pisze:

  Typowe myślenie sympatyków PiSu: „skoro nie pochlebiam partii lub piszę, że coś mi się nie podoba tzn. że jestem z (totalnej) opozycji, a moje uwielbienie krąży wokół Tuska i PO”.
  Zobaczcie jak wiele głosów w I turze pokazało, że są też inne opcje i sympatie niż PiS czy PO i „totalna opozycja”. Jak zwykle w czasie II tury albo trzeba głosować na mniejsze zło albo zostać w domu. Szkoda.

 18. Alicja Mazurek pisze:

  Tylko spokój nas może wszystkich „uratować”. Niepotrzebne są słowne przepychanki, ani wyzwiska, bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Co najwyżej do wrzodów żołądka.

  Wybory pokażą, kto będzie Prezydentem. Wytrzymajmy jeszcze chwilę. I ktokolwiek wygra, trzeba będzie ten wybór uszanować.

  Ludziom nie trzeba mówić na kogo mają głosować. Każdy swój rozum ma. Mam nadzieję, że każdy dokona wyboru zgodnie ze swoim sumieniem. Dla wielu wybór jest trudny. To ich głosy zdecydują o wyborze prezydenta.

  I może dodam, że istotną rzeczą jest, aby jak najwięcej osób poszło do urn wyborczych.

 19. Muaddib pisze:

  Pińczów słynął od zawsze z tolerancji. Właśnie wtedy gdy Pińczów był kolorowy, różnorodny, zamieszkały przez ludzi różnych narodowości i wyznań, właśnie wtedy miał okres największej prosperity a sława jego sięgała daleko. Pani W. reprezentuje partię, która jest synonimem tego co jest odwrotnością: zrozumienia, otwartości, kompromisu, tolerancji, współpracy i szacunku. Dlatego nie obchodzi mnie czy będzie w Pińczowie. Ba… nawet wstydzę się odrobinę, że gościmy taką podejrzaną personę.

 20. Maria pisze:

  ciekawe czy premier i inni członkowie rządu robiąc kampanię „prezydentowi wszystkich Polaków”,
  wzięli urlopy na czas kampanii czy też jeżdżą tak w ramach swoich obowiązków służbowych, czyli za nasze pieniądze.

 21. Zoska pisze:

  EGZEKUTYWA POP PZPR NIE POPUSCI. MARZY IM SIE POWROT CZERWONYH SZTANDAROW PRZEWODNIEJ SILY

 22. Jasny pisze:

  Breaking Bad pozamiatal…Tyle w temacie.
  To jest właśnie demokracja. Większość wybiera. Ale mniejszość uważa że należą się jej za to przeprosiny. Tak wybrał suweren. Kapiszi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com