Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Pińczów znów przekazuje maseczki

8 czerwca 2020 | kpt. Miłosz Renda, ZK Pińczów | Wyświetleń: 934

Kolejna partia maseczek ochronnych została przekazana przez funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Pińczowie do ochrony z Koronawirusem

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Pińczowie przekazali dziś Gminie Dębno 2000 sztuk maseczek ochronnych w ramach wspólnej akcji Ministerstwa Sprawiedliwości i Służby Więziennej #ResortSprawiedliwościPomaga. Środki ochrony zostały uszyte pod nadzorem funkcjonariuszy Służby Więziennej przez osadzonych z tutejszej jednostki biorących udział w programie resocjalizacji skazanych „Maseczek szycie ratuje życie”.

W Zakładzie Karnym w Pińczowie w ramach projektu koordynowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości uszyto i przekazano na rzecz społeczeństwa w sumie 4000 sztuk maseczek ochronnych.

Jedna odpowiedź do “Pińczów znów przekazuje maseczki”

  1. Wyborca Burmistrza pisze:

    Od dawna wiadomym jest że szmaciana maseczka nic nie daje. Prawdziwe maski, które chronią są specjalistyczne z różnymi filtrami. Noszenie maseczek szmacianych powoduje grzybicę płuc i problemy z oddychaniem sam tak powiedział Pan minister zdrowia. Ale jakaś pokazówka musi być że Zakład Karny coś robi.
    Myślę że Pan Naczelnik ZK powinien lepiej zorganizować pracę osadzonych np. koszenie traw i sprzątanie ulic bo jak widzę to od wschodu aż po zachód miasta (należących do gminy) jest syf i brak gospodarza. Zaś osadzeni doskonale by sobie z tym poradzili.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com