Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Budżet obywatelski 2021 Pińczowa

19 komentarzy

Pozytywnie Nakręceni z nowym teledyskiem

17 lipca 2020 | redakcja, pinczow.com (NiL), | Wyświetleń: 2 130

Lato w pełni i choć koncertowanie jest jeszcze ograniczone z powodu koronavirusa, zespół Pozytywnie Nakręceni na czele z jego liderem Markiem Omastą wypuścili premierowy klip nowej piosenki pt. „Długa Noc”. Tym razem Pozytywnie Nakręceni zabiorą nas w podróż w rytmy latino.

Teledysk do nowej piosenki kręcony był w Pińczowie. Poza zespołem wystąpiły w nim młode tancerki z naszego miasta – Natalia i Karolina Głuc oraz Olga Szaruga z Wiślicy, uczestniczki i finalistki ogólnopolskich zawodów tanecznych i mistrzostw Europy w salsa & latino.

Muzykę oraz aranże do tekstu Zbigniewa Marcińca napisał Marek Omasta.

Te i inne piosenki zespołu Pozytywnie Nakręceni będzie można posłuchać na żywo już w najbliższą niedzielę, 19 lipca w Sielsku na Wygodzie, podczas odbywającego się tam festyny rodzinnego.

Link do teledysku na platformie youtube —-> kliknij TUTAJ

10 odpowiedzi na “Pozytywnie Nakręceni z nowym teledyskiem”

 1. Berto pisze:

  Świetny, taneczny rytm – brawo! Przyjemne dla ucha i nóg.
  Do poprawy jedynie ujęcia z teledysku, bo nie współgrają. Przenieść tańczące dziewczynki z ogródka domu i Pana z drzwi rudery w inne miejsce, zamiast tych zagranicznych ujęć modelki z shutterstocku dorzucić naszych swojskich, bo razi w oczy inna jakość nagrywania i będzie elegancko!
  Pozdrawiam, dobra robota!

 2. szczery pisze:

  Przepraszam, ale nie da się tego słuchać.

  Pozdrawiam

 3. ja pisze:

  Bardzo pozytywnie ……facet w ruderze super …. dziewczyny tańczą super ale rzeczywiście nie to tło …….

 4. kusidło pisze:

  Do Szczerego napisz do nich żeby zagrali ci Gospel,albo Ci słoń nadepnął na ucho,zamiatają nie z tej ziemi.Zdrówka dla zespołu

 5. Martwy komar pisze:

  Szczery dobrze prawi. Pomieszanie z poplataniem…nie zrozumiałem przesłania J myśli przewodniej. Ale nie linczujcie mnie za to . Mąż zrypany gust bo glownie jazzu slucham.

 6. Kocham Dudę pisze:

  lider to chałturnik, który jest odpowiednikiem Zenka, choć i tak mu nie dorówna… Szczery – nie przejmuj się – oczywiście Masz rację… żyjemy w takich czasach, że obraz pt. „Szepty na rykowisku” uznawany jest za arcydzieło… zaraz zobaczysz jak „ZENKI” się do mnie dobiorą za ten tekst…oni są na fali wznoszącej… ale Wiesz to pewnie, że co jakiś czas fale na morzach i oceanach mają tzw. odpływ…

 7. Bartek pisze:

  Pozytywni są THE BEST grają obecnie świetną muzykę śledzę ich,grają mnóstwo po Polsce koncertów rozwijają się a jad jaki na nich się wylewa to świadczy o tych którzy to hejtują kim są ci ludzie co sobą reprezentują.Ale nienawiść,zazdrość zżera tych ludzi i piszą wielcy znawcy muzyki,przykre to,często posuwają się do wyzywania i pomówień

 8. szczery pisze:

  do kusidło.

  Nie wymagam od nich,żeby grali jazz, gospel czy inną muzykę. Jeżeli sprawia im to przyjemność to niech grają taką „muzykę”. Wyraziłem tylko swoją opinię. I po przesłuchaniu po raz drugi tej pieśni nadal twierdzę, że ciężko się tego słucha.

  Pozdrawiam

 9. Martwy komar pisze:

  Też uważam że najważniejsze że ich to cieszy. A muzyka i doznania to kwestia gustu. Na pewno jest spora rzesza pozytywnych odbiorców. Życzę sukcesów choć mnie taką muzyka męczy. Ale co kto lubi

 10. Generał Jaruzelski pisze:

  Kokofonia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com