Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Z Agatą Kuliś wokalne improwizowanie w sieci

19 sierpnia 2020 | psck, pinczow.com | Wyświetleń: 690

Uwolnij swój głos. Wyśpiewaj się. Improwizuj z nami Online. Ruszają zapisy na warsztaty wokalne realizowane w ramach projektu Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury „J@zzowe improwizowanie  w sieci”. Do 4 września można zgłaszać chęć uczestnictwa w warsztatach, które poprowadzi Agata Kuliś – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka.  Podczas warsztatów pracować będziemy indywidualnie nad 2 utworami, wspólnie zaimprowizujemy jeden z nich a efekt pracy zaprezentujemy online. Dzięki pozyskanemu wsparciu w ramach programu „Kultura w sieci” warsztaty są bezpłatne dla uczestników, liczba miejsc ograniczona.

Program warsztatów nakierowany jest na pogłębianie swojej wiedzy w zakresie wokalistyki, poprawy emisji głosu oraz improwizacji wokalnej. Podczas zajęć zgłębimy podstawy śpiewu, oddechu, zajmiemy się indywidualną interpretacją w utworach oraz przedstawimy niezbędne zadania do pracy nad głosem w domu. Wszystko to w formie przystosowanej do zajęć online. Zajęcia skierowane są do osób, które chciałyby pogłębić swój warsztat wokalny – zapraszamy osoby powyżej 14 roku życia.

Warsztaty obejmują 10 spotkań indywidualnych online. Pomiędzy zajęciami uczestnicy mogą zadawać pytania i ćwiczyć w swoim własnym zaciszu domowym.

Każde zajęcia trwają 1,5 h i będą się odbywać zdalnie z użyciem z użyciem komunikatora Skype lub Zoom. Każde zajęcia trwają 1 h a grafik zostanie ustalony indywidualnie z prowadzącą. Pierwsze ? wspólne zajęcia odbędą się 7 września.  Podczas warsztatów dowiesz się, że: jazz jest dla ludzi i każdy może się jego nauczyć, jak powstaje dźwięk, co to jest scat, rozwiniesz swoją wyobraźnię muzyczną zabawy dźwiękiem i rytmem – na jazzowo! ? A jeśli będziesz chciał pochwalić się swoim wokalnym talentem z udziałem publiczności to otworzymy dla Ciebie naszą scenę podczas 16. Zaduszek Jazzowych w Pińczowie.

Zapisy na warsztaty dostępne są online poprzez Strefę Zajęć – https://www.strefazajec.pl/course/view/id/22567

Gorąco zapraszamy i polecamy.

Warsztaty wokalne realizowane są w ramach projektu „J@zzowa improwizowacja w sieci” dofinansowanego ze środków  Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Jedna odpowiedź do “Z Agatą Kuliś wokalne improwizowanie w sieci”

  1. bolek pisze:

    Piękna, ale ta fryzura

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com