Serwis Internetowy Miasta Pińczów

WYCINKA ODBYŁA SIĘ PLANOWO

10 komentarzy

Startują nabory na zajęcia amatorskiego ruchu artystycznego

3 września 2020 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 241

Tańczysz, śpiewasz, malujesz, rzeźbisz, masz talent aktorski a może chcesz nauczyć się podstaw kodowania? Być może to tylko Twoje marzenia? Czas je spełniać i rozwijać swój talent. Rozpoczynamy – trochę po nowemu – nabory na zajęcia amatorskiego ruchu artystycznego.

A oto co czeka na Was w tym roku:

– kodowanie na dywanie
– robotyka
– indywidualne zajęcia aktorsko-recytatorskie
– ceramika dla dzieci
– ceramika dla rodzica z dzieckiem
– zajęcia plastyczne dla dzieci
– malarstwo sztalugowe dla dzieci i młodzieży
– zajęcia kreatywne z sitodruku
– zajęcia kreatywne z papieru czerpanego
– taniec nowoczesny i hip-hop (3 grupy wiekowe)
– studio piosenki
– akrobatyka
– kreatywne warsztaty szycia
– kreatywny świat malucha
– english&art

Pandemia ograniczyła i znacząco wpłynęła na naszą działalność. Postanowiliśmy więc wprowadzić nieco zmian po to, by nie ograniczać dostępu do kultury i prowadzonej edukacji kulturalnej, ale z mocnym naciskiem na bezpieczeństwo; aby każdy z Was czuł się w kulturze komfortowo. Jak będzie wyglądało to w praniu?

1. Niektóre z zajęć (ze względu na ich specyfikę) będą prowadzone w trybie całego roku kulturalnego (14 września 2020 – 14 czerwca 2021). Będzie tak w przypadku zajęć z tańca, kodowania, robotyki, studia piosenki, akrobatyki

2. Wszystkie zajęcia kreatywne – plastyczne, rękodzielnicze, krawieckie realizowane będą od teraz w nowych cyklach – miesięcznych lub kwartalnych. Każdy cykl zaplanowany zostanie na konkretny temat i zakończy się konkretnym efektem pracy. Jeśli złapiesz bakcyla – zawsze będziesz mógł zapisać się na kolejne zajęcia w nowym naborze do grupy.

3. Zajęcia amatorskiego ruchu artystycznego organizowane będą w nowym reżimie sanitarnym. Będziemy pracować w małych grupach, dostosowanych do aktualnych wymogów i wytycznych sanitarnych oraz przyjętych przez PSCK regulacji na czas pandemii. Ilość uczestników zajęć będzie więc w tym roku ściśle ograniczona – polecamy szybkie, ale przemyślane decyzje na które z zajęć chcecie uczęszczać.
Przetestowaliśmy w czerwcu takie formy pracy i efekty zajęć w małych grupach były świetne – będzie to więc zmiana tylko na plus dla Was i rozwijania waszych umiejętności.

4. Na wszystkie zajęcia zapisujemy się wyłącznie elektronicznie przez Strefę Zajęć  https://tiny.pl/778qt
Jeśli masz problem z zapisem – przyjdź do nas, chętnie pomożemy.
Do piątku wszystkie zajęcia, z podziałem na grupy, sukcesywnie zostaną zamieszczone na naszej Strefie Zajęć – niektóre zapisy już zostały uruchomione. Na naszym profilu FB podrzucać będziemy opisy poszczególnych zajęć.

Osobno kierować będziemy ofertę zajęć grupowych dla szkół. Te formy pracy zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że i w tym roku będziemy mogli się z Wami spotkać na zajęciach Eko-Twórczych. Na warsztaty artystyczne zapraszamy grupy zorganizowane do budynku PSCK (zajęcia połączone ze spacerem zawsze nastrajają pozytywnie do pracy), jeśli jest taka potrzeba – możemy przyjechać do Was, do szkoły.

Jak zawsze, a szczególnie teraz, jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje. Jesteśmy. Działamy. Czekamy na Was.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com