WYCINKA ODBYŁA SIĘ PLANOWO

10 komentarzy

Udana inauguracja sezonu Victorii Pińczów

7 września 2020 | redakcja, pinczow.com, | Wyświetleń: 564

Piłkarki pińczowskiej Victorii bardzo dobrze rozpoczęły sezon 2020/21, pewnie wygrywając w Nowym Korczynie z miejscową Wisłą 3:0.

Victoria: Magdalena Kowalska –  Paulina Klasińska, Wiktoria Domagała, Anita Kopeć, Natalia Sowa, Elżbieta Gajda, Karina Janusek, Zuzanna Kobus, Natalia Stanek, Beata Konofal, Daria Łuszcz, Dominika Szostak rezerwowe:  Anna Sobolewska, Zuzanna Ślusarczyk, Sylwia Bryk, Martyna Ciacia,

Nowy trener pińczowianek – Grzegorz Toboła miał do dyspozycji całą kadrę zawodniczek, co przełożyło się bezpośrednia na jakość gry Victorii. Zespół z Pińczowa od początku narzucił rywalowi swój ofensywny styl gry, czego efektem była szybko strzelona bramka, autorką której w 13. minucie była Natalia Stanek (na zdjęciu). W 22. minucie było już 2:0. Pięknego gola z rzutu wolnego strzeliła Beata Konofal (bramka do obejrzenia, kliknij TUTAJ). W drugiej połowie oba zespoły miały swoje szanse, ale padła tylko jedna bramka. Wiktoria Domagała po indywidualnej akcji zakończonej precyzyjnym strzałem ustaliła wynik spotkania na 3:0 dla Victorii.

Kolejny mecz Victoria rozegra już w najbliższą sobotę, 12 września o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Pińczowie. Rywalkami pińczowianek będzie drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Więcej zdjęć z meczu można obejrzeć na fanpagu Victorii na facebook.com kliknij  TUTAJ

Jedna odpowiedź do “Udana inauguracja sezonu Victorii Pińczów”