Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Zawody strzeleckie odwołane

0 komentarzy

Spotkanie w sprawie nowych mieszkań

28 września 2020 | pinczow.com.pl, FB | Wyświetleń: 2 188
Dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Pińczowie Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak spotkał się z przedstawicielami firmy KPM Developers w sprawie budowy na terenie Pińczowa budynków wielorodzinnych.
Omawiane były możliwe lokalizacje budowy budynków wielolokalowych na terenie Pińczowa w systemie pełnowłasnościowym.
Obecnie deweloper rozpoczął działania nad możliwością budowy budynku wielorodzinnego przy ulicy Piłsudskiego w Pińczowie.
Firma złożyła Gminie Pińczów propozycję szeroko idącej współpracy w postaci umowy Publiczno-Prywatnej.

24 odpowiedzi na “Spotkanie w sprawie nowych mieszkań”

 1. Szef pisze:

  Blizniaki;)

 2. Wieloryb pisze:

  Po co takie spotkanie. Jak chcą budować to niech kupują działki i budują. O ile mi wiadomo to pozwolenia na budowę wydają w starostwie a nie w gminie.

 3. Mariusz pisze:

  @Wieloryb Pewnie chodzi o mieszkania komunalne.

 4. Marcio pisze:

  Co z przetargiem?

 5. asia pisze:

  do wieloryb – ale starostwo pozwolenia daje i odbiera 🙂 coś wiem o tym , a potem sprawe wysyła do sądu bo to Ty płacisz a nie oni 🙂 jakbym chciała postawić spalarnie w centrum miasta lub skład odpadów to pewnie nie było by problemu z pozwoleniem ,ale jak na własnej działce chce domek to już problem i dostaje pozwolenie, zaczynam budowe a po chwili jest pozwolenie cofniete bo ktoś tam sie pomylił i teraz każdy rozkłada ręce i udaje debila 😀

 6. jacek pisze:

  ciekawe w którym miejscu na Piłsudzkiego?

 7. Baczny obserwator pisze:

  Smierdzi mi tu grubym przekretem. Dla zmylki dali posta na Pinczow.com zeby nikt sie nie domyslil, ale my wiemy o co chodzi. Sprawa dla prokuratury i tyle w temacie

 8. marysia pisze:

  jacek, wejdź na OLX i masz apartamenty nowe deweloperka – nowe mieszkania w cenie starych.Miejsce? Na przeciwko Tawerny , zaraz za przystankiem stoi działka do sprzedania. Deweloper Kupił i zbiera zamówienia na mieszkania. Fajna oferta , szczegóły w ogłoszeniu. Spółdzielnia ma gdzieś stawianie nowych bloków, gmina będzie stawiać w gackach ,a deweloper znalazł miejsce i nisze więc wkakuje do Pińczowa – BRAWO!!

 9. Zaintrygowany pisze:

  Brawo Pani Marysiu , domena obecnych czasów , ktoś chce inwestować, rozwijać miasto , i odrazu każdy widzi przekręty itd … Działka prywatna, jaki przetarg jaki przekręt ? Szacun dla kogoś kto się nie boi inwestować w naszym mieście !

 10. normalny pisze:

  Skoro działka prywatna, inwestor kupił to po jaką cholerę błogosławieństwo gminnych oficjeli? Niech stawia i sprzedaje , niech miasto się rozwija a inwestor zarabia a po co im błogosławieństwo urzędników?

 11. Pińczowianka pisze:

  Moim zdaniem mądrze ze inwestor chciał porozmawiać z urzędem na temat planowanej inwestycji . Wydaje mi się to jako oznaka kultury i szacunku wobec całego miasta. Bardzo dobrze ze ktoś chce inwestować w Pińczowie. Będą nowi mieszkańcy a kto wie może tez nowe miejsca pracy . Dla mnie super pomysł !!! Nie negujcie od razu wszystkiego . Niech tu w końcu coś się dzieje !!!

 12. Tygys pisze:

  Sebastian Matuszczyk ( z brązową koszulką po prawej na zdjęciu ) to były policjant rocznik 86. On nie ma żadnego pojęcia o budowlance. Jeszcze niedawno był policjantem!!

 13. Sebastian pisze:

  Panie Tygrys , proszę zerknąć na stronę mieszkaniack.pl i ocenic „brak pojęcia” , zanim Pan wyda werdykt proszę zweryfikować swoją wiedzę.
  Spotkanie z włodarzami wynikało z szacunku dla władz a także miało na celu poznanie obecnego zapotrzebowania na takie inwestycje w Pińczowie.
  Wszystko realizowane będzie transparentnie poza wszelkimi ” układami „.
  Zasmucając Pana tygrysa , zainteresowanie jest duże , pojęcie jest spore.
  Dołożymy wszelkich starań by wpłynąć na rozwój miasta i gminy Pińczów.
  Pozdrawiam serdecznie.

 14. Wieloryb pisze:

  Panie Sebastianie budujcie, myślę, że sprzeda się na pniu bez problemów. Oddanie do użytku obwodnicy tylko podniesie wartość tej inwestycji. Szkoda tylko, że taka inwestycja jest tylko jedna.

 15. dwd pisze:

  Mieszkania potrzebne więc brawo, ale Panie Wieloryb w jaki sposób oddanie obwodnicy podnosi wartość planowanej inwestycji? Teraz to już nawet pies z kulawą noga do nas nie zawita bo 2 minutki obwodnicą i już poza miastem…Nowe miejsca pracy to co innego ale obwodnica… wolne żarty.

 16. Wieloryb pisze:

  Chodzi o ciszę i wstrząsy

 17. Miłosz pisze:

  teraz „ciszę” i wstrząsy mają działkowcy…. ekrany wzdłuż ogródków działkowych rozwiążą problem.

 18. Sebastian pisze:

  Panie wieloryb , nie zamykamy się na jednym pomyśle ale wszystko musimy robić z głową i powoli , gdyż jak widać dobrych duszków nie brakuje. Budynek to kontynuacja naszej działalności na której się znamy i realizujemy w Kielcach – widzimy szansę także w tym aspekcie w Pińczowie i chcemy tu inwestować – czy się uda ? Miejmy nadzieję że tak. Chcemy także pomóc i wskrzesić to piękne miasto. Niewątpliwy i niewykorzystany atut to urokliwa Dolina Nidy , naszym zdaniem ten element też jest warty pochylenia i rozwinięcia. Wykorzystując ten atut , ściągając turystów miasto i rejon dużo zyskają. Nowe miejsca pracy , nowe możliwości, wspólnymi siłami może się udać.

 19. Mirek pisze:

  Jeśli mówimy o miejscu na przeciwko Tawerny to świetnie, będą nowe budynki mieszkalne zamiast starych ruder i zarośli. Pozostaje mieć nadzieję że ich projekt oraz zagospodarowanie otoczenia bedzie estetyczne.

 20. Artur pisze:

  Również uważam że to świetna sprawa, sam chętnie kupiłbym nowe mieszkanie w Pinczowie a napewno nie kupiłbym mieszkania w starym bloku z tymi obskurnymi klatkami schodowymi, osobiście rozmawiałem z deweloperem i stwierdzam że super firma z dużą dbałością o klienta, niestety nie przekonują mnie 3 aspekty w tej inwestycji a mianowicie brak garażu podziemnego ake jest to zrozumiałe z powodu małej działki, jednak w tej lokalizacji parkowanie kg est niemożliwe, drugi aspekt to zbyt mała działka położona bezpośrednio przy głównej drodze a trzecią to brak centralnego ogrzewania ogólnego oraz ciepłej wody z sieci, czekam na kolejne inwestycje z niecierpliwością bo może skorzystam z kolejnej opcji, póki co mam gdzie mieszkać w domu rodzinnym ale już czas na wyprowadzkę:) choć nie ukrywam że kusi mnie Busko Zdrój i niewykluczone że podejmę decyzję wyprowadzki do tamtego miasta mimo iż stąd pochodzę to to miasto już umarło, wydaje mi się że już nic go nie wskrzesi.

 21. Sebastian pisze:

  Panie Arturze , parking będzie zapewniony dla każdego kto kupi mieszkanie. Co do ciepłej wody i ogrzewania z sieci miejskiej , również ubolewamy ale niestety nie mamy na to wpływu . Inwestycja będzie kameralna z zachowaniem wszelkich obecnych standardów w tym wygłuszenia, wyciszenia oraz izolacji termicznej. Chcemy zachować charakterystykę zabudowy i nic na wyrost i za wszelką cenę robić nie będziemy. Proszę uwierzyć w Pińczów i okolice , nie uciekać do Buska.

 22. DYLA pisze:

  Panie Sebastianie a może zdziałacie coś z tym hotelem widmo nad zalewem? Mieszkania w Pińczowie potrzebne bardzo są każdy widzi jakie sa braki

 23. Sebastian pisze:

  Ze wstępnej wiedzy jaką posiadam , hotel widmo to bardzo złożony i problematyczny temat. Póki co kierunku jemy się do wybudowania 25 mieszkań, w perspektywie więcej . Rozmyślamy także nad inwestycją w branże turystyczną ale w innym aspekcie niż hotel. Wszystko małymi kroczkami. Chcemy i dążymy do tego by Pińczów zaczął żyć życiem .

 24. Monika pisze:

  Witam
  Dlaczego na OLX.pl ogloszenie o sprzedazy jest nieaktualne??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com