Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert Muzyki Patriotycznej – zaproszenie

0 komentarzy

Bezpłatne testy dla mieszkańców

8 października 2020 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 3 660
W związku z obecną dynamiką epidemii Urząd Miejski w Pińczowie wraz z Samorządowym Zakładem Opieki Zdrowotnej w trosce o zdrowie mieszkańców Gminy Pińczów od 12 października 2020 r. przeprowadzą akcje bezpłatnych testów wymazowych SARS -CoV-2 RT PCR.
Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak składa podziękowania dla Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Pani Renaty Janik za przekazanie 500 sztuk bezpłatnych testów dla mieszkańców Gminy Pińczów.
Dziękujemy również pracownikom Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie oraz Dyrektorowi Panu Marcinowi Wojniakowi za włączenie się w tę szlachetną akcję.
Testy są realizowane przez Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne i dofinansowane w ramach projektu Urzędu Marszałkowskiego ze środków unijnych. Skierowane będą dla osób z grup ryzyka, które mają gorączkę powyżej 38 stopni Celsjusza oraz kaszel, obserwują utratę smaku i węchu, miały kontakt z osobami na kwarantannie i obawiają się że mogły zarazić się koronawirusem.
Badanie w formie wymazu będą wykonywane na parkingu przy Targowicy Miejskiej w Pińczowie przy ulicy Republiki Pińczowskiej w poniedziałek 12 października od godz. 12:00 oraz 19 października o godz. 12:00.
Badania będą wykonywane do wyczerpania testów.
Chętnych na wykonanie testu prosimy o rejestrację telefoniczną pod wskazane numery telefonów Urzędu Miejskiego w Pińczowie: 41 23 45 302 oraz 41 23 45 319.
Prosimy o zachowanie podczas badań dystansu społecznego i reżimu sanitarnego.
Życzę wszystkim dużo zdrowia.
Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów
Włodzimierz Badurak

22 odpowiedzi na “Bezpłatne testy dla mieszkańców”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Znowu wypadek na skrzyżowaniu kolo targowicy

 2. Lola pisze:

  Nie jestem zdziwiona – tam są nom stop wypadki, a świateł brak.

 3. Mieszkaniec pisze:

  I nie bedzie świateł ani ronda, a nasze wladze niech dalej rozkladaja ręce i patrza jak SZDW ma ich w dupie. Jedni patrza na drogich a konkretow brak.

 4. Wieloryb pisze:

  Jak się nie umie jeździć to żadne światła i ronda nie pomogą. Duże miasta powoli odchodzą od sygnalizacji świetlnej na tak prostych skrzyżowaniach. Powoluśku i nic się nie będzie działo.

 5. Budowlaniec pisze:

  WIELORYB
  Ale pierdo… Odchodzi sie od świateł? Jak bys sie tym zajmował to byś tak napewno nie napisał.

 6. Wieloryb pisze:

  “To już kolejne skrzyżowanie w ścisłym centrum Krakowa, na którym w ostatnich latach wyłączono sygnalizację świetlną. Zaczęło się od Dworca Głównego, potem był Teatr Bagatela, Poczta Główna i skrzyżowanie ulicy Basztowej z Długą.”
  I wszystko jasne.

 7. Obserwator. pisze:

  I potem przyjeżdża taki jak w zeszłym tygodniu z Krakowa i jeździ wokół parku pod prąd .

 8. Q pisze:

  A może by wreszcie przychodnie otworzyli

 9. sergio pisze:

  Zdjęcie jak z planu filmowego u Vegi…. hahhh…tyle że u nas to tragikomedia… niestety.

 10. jacek pisze:

  a tak między nami, to po co była potrzebna obwodnica? po 1 pażdziernika Tiry jak jeżdziły tak jeżdżą przez centrum…

 11. Madritista pisze:

  do Q: Przychodni nie otworzą, bo jak otworzą to zlecą się wszystkie baby z miasta i wsi i zaraz będą zamykać bo pochorują na koronawirusa i kwarantanna. Najlepiej byłoby mieć ustalone wizyty na godziny bez kolejki i oby tak kiedyś było!!

 12. Magia pisze:

  W przychodni to mają raj – nie wychodzą do pacjenta bo się zarażą – nie przyjmują nikogo – a do domów po pracy się teleportują bez zakupów spożywczych kosmetyków z drogerii – żyją powietrzem 🙂

 13. marzena pisze:

  Na pewno byłaś pacjentką? Ja nie mialam problemu z wizytą. Najpierw telewizyta, potem zostałam zaproszona na wizytę do Przychodni. Nie mam zastrzeżeń.

 14. głowa boli od głupawki pisze:

  Najpierw ” wielkie” otwarcie drogi i pod namiotem aż ciasno od ojców do tego orderu)
  Tam tylko jeden w maseczce za dni kilka wozi się ich po szpitalach , bo chorzy. Teraz stoją w maseczkach i zapraszają na badania.
  Zenada( i wieś.

 15. Jery pisze:

  Marzenko rozbierałaś się przed kamerą?

 16. marzena pisze:

  Nie odwiedzam takich stron jak ty Jery

 17. Robot pisze:

  Ludzie opamiętajcie się z byle bólem głowy czy du…zaraz do przychodni?
  Covid wisi nad nami a sklepy pełne ludzi;lekarze i pielęgniarki też ludzie i też mają swoje rodziny;
  teleporada dobra rzecz eliminuje tych co przychodzą bojczyc i obdarować innych

 18. Antypisuar do Robot pisze:

  No a przecież przyszły minister szkolnictwa i nauki, homofob, przeciwnik praw człowieka i zwolennik kar cielesnych, niejaki Czarnek, zgłosił się do lekarza z bólem główki… i wykryty koronawirus. I to wykryty po godzinie od badania. Żeby tak każdy obywatel mógł się w takim tempie szybko zdiagnozować… Ehhh

 19. Morgan Friman pisze:

  Mnie to tylko ciekawi kto wpadł na pomysł tego odiotycznego zdjęcia. Aż sobie zapisałem na telefonie. W razie handry otworzę i mam ubaw po pachy. Jakiś inny świat panuje w tych urzędach. Kto to wymyślił, przecież to są jakieś kosmiczne jaja . Obok powinno się zamieścić zdjęcia zotwarcia obwodnicy. Tak dla kontrastu. Ludzie pewnie by nie znalezli różnic

 20. Placek pisze:

  “Dziękujemy pracownikom SZOZ ? Byłem przekonany, że to wlasnie ta instytucja powołana jest do niesienia pomocy a nie gloryfikowania swoich zasług bo kto niby miałby te badania wykonywać – ZEORK czy może PEC a może Koło Gospodyñ z Bogucic

 21. Gość pisze:

  Ludzie przestańcie hejtować, bo wydziela Wam się kortyzol i niszczy połączenia nerwowe w mózgu. Będziecie głupsi i chorsi. Cieszcie się, że macie fajną obwodnicę, testy, że służba zdrowia jeszcze działa i że żyjecie.

 22. interesant pisze:

  A mnie się to zdjęcie bardzo podoba, szczególnie dwa detale. Chyba się zakochałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com