Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Szkoła Muzyczna I stopnia w Pińczowie prowadzi nabór

0 komentarzy

Ważna I N F O R M A C J A

2 listopada 2020 | pinczow.com.pl, pinczow.com | Wyświetleń: 2 223

I N F O R M A C J A

Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów

W związku z zamknięciem cmentarzy w okresie od 31 października do 2 listopada 2020r.,  

Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów informuję, że osoby, które uzyskały zgodę na zajęcie pasa drogowego pod handel okazjonalny w dniach 31.10. do 02.11.2020 r. i uiściły należną opłatę mogą wystąpić o jej zwrot.

Wiosek należy złożyć do Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów do dnia 16.11.2020 r.

8 odpowiedzi na “Ważna I N F O R M A C J A”

 1. kierowca pisze:

  WAŻNA INFORMACJA to jest taka że w pt zostały wstawione znaki przy cmentarzu z informacją o zmianie ruchu – jeśli popołudniu rząd wprowadził zamknięcie cmentarzy to w jakim celu znaki zostały??!! w busku w sob o godz 8mej straż miejska jeździła demontowała znaki u siebie, ale Pincofie do pewnie jeszcze z tydz będą wisieć bo nie ma kto sie tym zająć 😀 brawo!!

 2. kierowca pisze:

  P.S- a przy okazji na ulicy nowej 2tyg temu układano nowy asfalt żeby dziś w nim kopać i remontować kanalizacje ! 😀 bhahahaha logika na najwyższym poziomie 😀

 3. miastowy pisze:

  w Pińczowie wyszli z założenia że znaki mogą zostać na przyszły rok co będą sobie robić robotę jak i tak znów za rok musza robić to samo hehehe.

 4. jerzy123 pisze:

  Ulica Klasztorna otrzymała malunki stref parkowania. Jaki jest sens aby parkować równolegle do osi jezdni a nie pod kątem? Przy parkowaniu równoległym drastycznie spada ilość miejsc parkingowych oraz jest problem z zaparkowaniem jak i opuszczeniem parkingu. Przy parkowaniu ukośnym problemy te znikają. Zresztą zobaczcie sami jak ludzie parkują

 5. dr Jelon pisze:

  Może dlatego że przy skośnym parkowaniu niektóre auta tamują ruch? Wielokrotnie widziałem jak potem dostawczak nie mógł przejechać. A parkowanie równoległe nie powinno sprawiać nikomu kto ukończył kurs na prawo jazdy.

 6. Jery pisze:

  Panie dr. Jelonku jeżeli śmieciarka przejeżdża bez a może z problemem to dostawcza jeżeli kierowca skończył kurs na prawo jazdy to da radę. Przy parkowaniu równoległym nie ma problemu z wyjazdem jeżeli nikt Ci nie dojedzie do zderzaka albo wiesz gdzie jest kierowca. Parkowanie skośne pozbawione jest tych mankamentów, dodatkowo na tym samym odcinku drogi mieści się o wiele więcej pojazdów. Proszę zobaczyć jak parkują kierowcy na ulicy Klasztornej.

 7. dr Jelon pisze:

  Parkowanie skośne może i jest wygodne ale niebezpieczne bo nie widzisz nadjeżdżających z tyłu aut ani w oknie ani w lusterku. Poza tym część kierowców boi się chyba o swoje zderzaki albo nawet i opony i parkują na wszelki wypadek metr od krawężnika. I wtedy jest problem z tamowaniem ruchu. Jakbym nie był świadkiem to bym nie pisał. I co najważniejsze – wymiary miejsca parkingowego i jego kąt względem osi jezdni to parametry ustalane przez różne normy i rozporządzenia, nie może to być zbyt mały kąt np. 15 stopni tylko np. 45 lub 60 stopni; wtedy przy długości zatoczki 5 m robi się bardzo wąsko na drodze. Przypuszczam że gdyby się dało to by zrobili. Zresztą kierowcy i tak będą robić po swojemu.

 8. Wieloryb pisze:

  Ja zawsze na tego typu parkingach jak widzę, że ktoś chce się włączyć do ruchu to czekam aż to zrobi. O wysokości krawężników w Pińczowie nawet się nie wypowiadam, bo co przechodzę północną lub zachodnią stroną rynku to słyszę jak ktoś szlifuje krawężnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com