Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert Muzyki Patriotycznej – zaproszenie

0 komentarzy

Rozstrzygnięcie konkursu “Święta z Aniołami” 

11 grudnia 2020 | psck, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 1 645

Dziś rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny “Święta z Aniołami”. Łącznie na konkurs wpłynęło blisko 120 prac: 65 kartek i 54 ozdoby.

Każda z nich wyjątkowa, pomysłowa, oddająca radość i magię świąt Bożego Narodzenia. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości oraz ogromu różnorodnych technik plastycznych jakie zawierały się w zgłoszonych kartkach i aniołkach. Cieszymy się, że swoją twórczość zaprezentowały nie tylko dzieci, ale i dorośli ? dajecie w ten sposób świetny przykład, że pasje trzeba rozwijać i pielęgnować w każdym wieku. Po niezwykle trudnej ocenie jury przyznało nagrody i wyróżnienia.

KARTKA BOŻONARODZENIOWA – DOROŚLI

I miejsce – Paulina Czerw

II miejsce – Katarzyna Górniak

III miejsce – Mariola Łebek

WYRÓŻNIENIE – Katarzyna Wójcik

 

KARTKA BOŻONARODZENIOWA – DZIECI

I miejsce – Urszula Piasecka

II miejsce – Aleksandra Jaros

III miejsce – Magdalena Burek

WYRÓŻNIENIA: Mateusz Soja, Inga Niedziela, Antoni Blacha, Igor Płatek, Ola i Gosia Pawlusek, Karol Maj, Gabrysia Zelek, Natalka Biały, Kacper Poliwczak

 

ANIOŁY – OZDOBA

I miejsce – Antoni Blacha

II miejsce – Amelia Borkowska

III miejsce ? KGW Zagórzanki

WYRÓŻNIENIA : Eliza Puchała, Natalia Bączek, Alicja Karbowniczek, Agata Czerw, Agnieszka Prucnal- Burek, Bartek Jarzyna, Urszula Piasecka.

Z kartek jakie zgłoszone zostały do konkursu powstanie kolorowy baner z życzeniami, który wisieć będzie przed centrum kultury. Nagrodzone prace umieszczone zostaną na wystawie w holu głównym PSCK. Z kolei aniołki ozdobią nasze eko-choinki, które staną przy wejściu do budynku. Po odbiór nagród i dyplomów od piątku do sekretariatu PSCK w godzinach 7:30-15:30. Patronat honorowy nad konkursem sprawował Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak. Wszystkim uczestnikom konkursu składamy serdeczne gratulacje.

17 odpowiedzi na “Rozstrzygnięcie konkursu “Święta z Aniołami” ”

 1. wójt pisze:

  Czy to informacja z wiejskiego przedszkola, czy od instytucji mającej milionowy budżet i kupę pracowników. Pani Senderowska tradycyjnie pcha się na afisz, by się ośmieszyć.

 2. ? pisze:

  “kupę” nie pierwszy i nie ostatni raz zrobił pan swoim komentarzem. A prace piękne, brawo dzieciaki!

 3. wójt pisze:

  Prace piękne! dzieci brawo! oby jak najwięcej podobnych akcji w przedszkolach, żłobkach, szkolnych bibliotekach. Gdyby jeszcze tak atrakcyjniejsze nagrody od skąpiącego na to samorządu. Ale czy jest to powód do wielkiej chluby, wydzwanianiach po radiach i telewizjach przez placówkę, powtórzę mającą milionowy budżet. A ” kupę” kultury pani Senderowskiej pozazdrościć, no ale w Gorlicach tak mówią na co dzień.

 4. sas pisze:

  Oj zazdrość boli, oj boli 🙂

 5. pingpongista pisze:

  Taki z Ciebie wójt jak z koziej d…py trąba. Jakaż to instytucja pińczowska ma milionowy budżet? Jak możesz obrażać osobę, której się chce, która robi tyle dobrego dla dzieciaków, dla podstaw podtrzymania i rozwoju kultury w tym smutnym jak listopadowy wieczór mieście??? Pominę już fakt że zwracasz się do kobiety… kultury trochę, albo lepiej zmień piguły, bo stare przestały działać….

 6. Wójt Kozioł pisze:

  Co się jej chce? co ty bredzisz? Jakie “Podstawy podtrzymania i rozwoju kultury” Zmień lekturę, dzisiaj czytać dzieła Lenina to obciach.

 7. egzorcysta pisze:

  Ech… wójt… jaki z Ciebie kozioł…? Ty zwykły baran jesteś i miernota…

 8. Kalambur pińczowski pisze:

  Wójcie, nie na afisz a bardziej na wokandę, jak mi oo zakazu działalności można prowadzić normalne zajęcia z dziećmi, no pytam się gdzie tu odpowiedzialność dyrektora. A burmistrz patrzy i co?

 9. Hrabia Wal Go Dechą pisze:

  Pinpongista – egzorcysta no widać chłopie obycie, nabyte pewno w domu kultury?

 10. normalny pisze:

  Niestety w Pińczowie najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nic nie robią, zakompleksione i zaśpiczone dziady o mentalności ubeckiej pały, pijaczki podsklepowe, i innej maści chłopki roztropki, bo “uni wiedzo lepiej”… Pani Iwono, głowa do góry i proszę robić swoje, dzięki domowi kultury moje dzieci nie raz były szczęśliwe, a to dla każdego rodzica najważniejsza sprawa. Pozdrawiam.

 11. jacenty pisze:

  Do Wójta

  Wydaje mi się ,że nie możesz przeżyć tego ,że ktoś coś robi. Ty chyba masz nostalgię za tym stołkiem. Dziewczyna robi a Tobie żal ściska….

 12. Kali pisze:

  Czy ktoś mi odpowie, dlaczego mimo zamkniętych szkół i zamknięcia instytucji kultury dom kultury “popracuje” normalnie? Z całym szacunkiem dla dokonań kulturalnych pani dyrektor chyba coś tu nie tak

 13. do kali pisze:

  W PL większość absurdów. Pozamykane hotele, siłownie, itd, a ludzie w galeriach przed sklepami stoją w kolejkach 100-metrowych w odstępach 10 cm. I gdzie tu logika?

 14. sas pisze:

  no działa, a czemu nie? jest internet i dzięki niemu działa.

 15. Do Normalnego pisze:

  No, ogłoszenie konkursu dla dzieci na kartki świąteczne, baaardzo oryginalny pomysł, zupełna innowacja, nigdy tego nie było przed żadnymi świętami za poprzednich dyrektorów. A jaka pozostała działalność pani dyrektor. Tak już wiem pozyskiwanie funduszy, kółka zainteresowań, instruktorzy itd, ple, ple, ple. Ale to z pana pieniędzy panie Normalny, o ile nie jesteś krewnym czy znajomym królika. Półtora miliona daje gmina na PSCK i co z tego mają mieszkańcy. No czekam na wściekły jazgot, jaki to podlec, zazdrośnik i po prostu zwykły cham ze mnie.

 16. Do sas pisze:

  No niestety nie przez Internet odbywają się zajęcia ale dzieci chodzą na “normalne” spotkania.

 17. do Do Normalnego vel jednak nie pisze:

  Wiesz co nie znoszę znoszę chamstwa i góralskiej muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com