Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Zespół Szkół Zawodowych w Pińczowie zaprasza

0 komentarzy

Cennik obowiązujących opłat za przyjęcie odpadów od osób fizycznych w PSZOK-u

19 stycznia 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com | Wyświetleń: 5 344

Cennik obowiązujących opłat za przyjęcie odpadów od osób fizycznych w PSZOK-u.

42 odpowiedzi na “Cennik obowiązujących opłat za przyjęcie odpadów od osób fizycznych w PSZOK-u”

 1. Pasterz pisze:

  kiedyś na złomie za to płacili 50 gr za kilogram. A teraz zablokowali sprzedaż i karzą sobie płacić. Do lasu wywozi się za darmo. A tfu na was politycy

 2. buras pisze:

  teraz w lasach lodówki będą miały zające 😀 i telewizory a nie wspomnę o dywanach i szafach 😀 brawo Pińczów brawo Wodociągi 😀

 3. Starzynsky pisze:

  Panie mój, miej w opiece lasy, rowy i łąki. Amen

 4. buras pisze:

  do Starzynsky

  raczej to nic nie da 🙂 było jest a teraz będzie jeszcze więcej.

 5. pińczowianin pisze:

  Proponuje jeszcze podnieść opłaty za wywóz śmieci ,za małe są

 6. do pińczowianin pisze:

  I Obowiązkowo dowalić karę za niesegregowanie i to solidną. Wtedy żadnych śmieci nikt nie będzie produkował. Ciekawe gdzie się znajdą. Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!

  ODPOWIEDZ

 7. ala pisze:

  Ekologia Pińcóff 😀 widać że niestety wrócą te czasy ze śmieciami w lasach – brawo! 😀 P.S – wodociągi lepiej niech sie smrodem zajmą z oczyszczalni

 8. protektor pisze:

  Niech się zajmą tym wyjcem co go ludziom na Podgórzu zapodają żeby czuli się jak przed bombardowaniem. To chyba jest spółka gminna tak jak PEC, może ktoś z radnych zajmie się tematem.
  Przecież to jest sprawa dla prokuratury. Jak można tak nie szanować obywateli…

 9. Morgan Friman pisze:

  Protektorze trza do telewizji zgłosić. Oni lubią takie tematy. Jestem pewien że wtedy ów drazniacy jazgot rychło przeminie

 10. marian pisze:

  Może mi ktoś powiedzieć gdzie znaleźć aktualne informacje nt. sortowania śmieci w Pińczowie? W innych gminach mają przejrzyste grafiki informacyjne, u nas są jakieś załączniki w wordzie nie wiadomo czy aktualne.

 11. DYLA pisze:

  Śmieci droższe od jedzenia niedługo będą..ceny w górę i to grubo A jakość usług.. Chyba lekko w dół

 12. Wieloryb pisze:

  Cała rzecz dotyczy opłat za przyjmowanie odpadów w PSZOKu. Czy zbiórka odpadów wielkogabarytowych (meble) i elektrośmieci będzie nadal prowadzona bezpłatnie po ich wystawieniu przed posesje w wyznaczone do tego dni czy wszystko będzie trzeba dostarczać do PSZOKu za odpłatnością. Kiedyś zawiozłem tam sporo szkła i przyjęto go bezpłatnie odnotowując moje dane osobowe.Zgodzę się z opłatą za podstawienie dodatkowego pojemnika, ale za odpady które do niego wrzucę już nie.

 13. jacuś pisze:

  groszowe sprawy, kogo stać to stać…

 14. gulon pinczowski pisze:

  Żal wam wieśniaki 20zł za odbiór starej pralki zaplacic? Dodajcie te drobniaki do chwilówki branej na nową i z głowy

 15. gulon pinczowski pisze:

  Kiedyś na tej starej pralce bym 20 zł zarobił. A teraz będę 40 zł w plecy. Dosyć że nie zarobię to stracę. Ile jest takich rzeczy. Tu 20 zł tam 50 zł. To ładnie się uzbiera

 16. Gość pisze:

  Gmina staje się proekologiczna i dba o zwierzęta w lesie. Teraz nie będą już spały na ziemi ale na wersalkach.

 17. buras pisze:

  Muszą uzbierać na utylizacje Śmieci z nowowiejskiej stad opłaty. nie lepiej postawić automaty do butelek plastikowych szkła . Ludzie chętnie by wrzucali. Ale lepiej zdzierać kase.

 18. Gość pisze:

  Trudno będzie zutylizować bez kosztów, bo Strażacy blisko.

 19. marysia pisze:

  NO TEMAT ,,BOMBY EKOLOGICZNEJ ,, na nowowiejskiej UCICHŁ ? bhahaha

 20. Wieloryb pisze:

  Bomba ekologiczna śmierdzi co raz bardziej. Jak przechodzę to drugą stroną ulicy, bo coś się może przez ten dziurawy płot wylać.

 21. Miscu z Pińcowa pisze:

  Do Wieloryba, Wielorybie mój kochany, pływający w wodach pińczowskich, naucz się pisać.

 22. Mieszkaniec pisze:

  Dopłata do wody.

  Na rok 2021 Rada Miejska w Pińczowie nie uchwaliła dopłaty do ceny 1 m3 wody dla odbiorców Grupy I cele socjalno – bytowe ludności?Gdzie są Radni, dlaczego nie zajęli się tak ważną sprawą dla mieszkańców.
  (Pod koniec 2019 roku została uchwalona Uchwała Rady Miejskiej w Pińczowie Nr XVII/153/2019 z dnia 30 grudnia 2019 roku przyznanająca dopłatę do ceny 1 m3 wody dla odbiorców Grupy I cele socjalno – bytowe ludności w wysokości 0,40 zł brutto obowiązująca do 31.12.2020 r.) Panie i Panowie Radni co się stało, że tak ważną sprawą nie została uchwalona!

 23. marysia pisze:

  do ,,mieszkaniec,, – czemu? bo tak jest jak sie starych dziadków na radnych wybrało . Odwalić na sztuke zebranie i do domu. Jak startowali do wyborów to przypomnij sobie jak każdy ładnie sie sprzedawał – co on jeden z drugim tu nie zrobi!! bhahaha – a teraz??!! polecam sobie na YT obejrzeć sesje rady miasta – chamstwo i brak znajomości jakichkolwiek przepisów!! 😀

 24. xyz pisze:

  Komunalka nie ma szczęścia do zarządców . Jak nie długi to maisto zasyfione to chodniki zawalone śniegiem a teraz dodatkowe opłaty . By żyło się lepiej tym u góry . Zastanówmy się kogo wybieramy do rad gminy powiatu . te same osoby zero zmian w Pińczowie . Czas na zmiany .

 25. do marysia pisze:

  Tego się nie da obejrzeć . Celowo taka jakość ??? https://youtu.be/20wt5JtWXRs

 26. Wieloryb pisze:

  Da MISCU mój błąd to pikuś przy tym jak pęknie któryś ze zbiorników na tym składowisku i zawartość dostanie się do kanalizacji burzowej, a dalej lepiej nie myśleć.

 27. Sarny i Zające przeciw brudnej łące ! pisze:

  Mam nadzieję, że Gmina ma zarezerwowane pieniądze na wywóz odpadów z lasów i łąk. Za PZKB góry śmieci, co tylko chcecie…pralka? Proszę bardzo. WC ? Nie ma problemu proszę tylko podjechać z przyczepą. A może ktoś potrzebuje wersalkę do salonu ? Lekko używana ale również leży za PZKB. W lesie na Włochach góry śmieci, tylko tam z kolei więcej ubrań, także drodzy pracownicy Spółek Gminnych, a może lepiej to skierować do radnych, jeśli będziecie potrzebowali ubrań dla dzieci, a może i dla siebie, butów na zmianę, to bardzo proszę podjechać do lasu. Opony na zmianę również znajdziecie w lesie, do stara, do malucha i do wózka na zakupy. Wybór większy niż w niejednym markecie !! Aaa i jeszcze pomiędzy Eurocashem, a Strażą Pożarną tony gruzu i asfaltu ozdobione ładną tabliczką „Nie wyrzucać gruzu”. Jeśli będziecie potrzebowali podnieść sobie teren, to nie trzeba od szukać tłucznia spod obwodnicy, można podjechać tam – będzie kilka tirów.

  Na prawdę kogoś poniosła fantazja z tymi opłatami, ja jednak trzymam kciuki za Gminny Plan Gospodarowania Odpadami. Życzę powodzenia…przyda się…

 28. Tygrys pisze:

  Niech z gminy się przejdą i zobaczą jak są wywożone śmieci z osiedlowych śmietników nie da się do nich wejść żeby wyrzucić śmieci

 29. Wieloryb pisze:

  Polecam wycieczkę górą nad strzelnicą i cmentarzem. Jak komuś brakuje jakichś elementów wyposażenia lub przetworów w słoikach to tam może się zaopatrzyć. Zadaję sobie pytanie ile trudu trzeba było sobie zadać aby zawlec tam ten cały majdan. Sedes co prawda lekko uszkodzony można też znaleźć na końcu garbu między Skowronnem Dolnym a Górnym.

 30. Tygrys pisze:

  A za ogrodami ponidzie 2 w dół rzeki zwały gruzu i innego dziadostwa wrośniętego w zarośla przy brzegu Nidy od kilku lat i wciąż przybywa

 31. Ty mi mów... pisze:

  Radny Jaklewicz upominał się o usunięcie dzikich wysypisk. Uzyskał odpowiedź od włodarzy; Gmina Pińczów należy do jednych z najczystszych.

 32. Wieloryb pisze:

  To nawet nie chcę sobie wyobrażać jak jest w tych najbrudniejszych. Gmina Pińczów to nie tylko rynek.

 33. a.pokiego pisze:

  ochrona środowiska ….. tysiące urzędników za biurkami

 34. M.M.M. pisze:

  A może zamiast narzekać przydało by się trochę przyzwoitości i uczciwości .Każdy, wytworzone przez siebie odpady może odstawić na PSZOK , jedne za odpłatnością inne zupełnie bezpłatnie.Stać kogoś na nową łazienkę, wymianę mebli czy innego sprzętu, ale szkoda parę złoty wydać na wywóz i utylizację odpadów. Lepiej wywozić śmieci do lasu ,rowu itp. Za likwidację dzikich wysypisk płacę ja , Ty , my wszyscy. Koszty wywozu będą coraz wyższe. Proszę sprawdzić na BIP Gminy jakie były aktualne oferty firm na wywóz nieczystości.

 35. Wieloryb pisze:

  Nikt tu nie narzeka.Z listy wynika że płaci się za wszystko co się do PSZOKU dostarczy, a przecież opłata odprowadzana na konto gminy uwzględnia odbiór elektrośmieci i odpadów wielkogabarytowych po ich wystawieniu przed posesje w wyznaczone do tego dni (jeżeli zlikwidowano taką możliwość to jest to zwykły skok na kasę). Pamiętam jak w Pińczowie płaciło się za wywóz śmieci przy podatku od nieruchomości. W każdej wsi postawiono duży kontener i można tam było wrzucać wszystko, trwało to kilka lat i wtedy faktycznie spadła ilość śmieci wywożonych do lasu, a jak zlikwidowano te pojemniki to znowu część śmieci zaczęła lądować w lasach. Chyba łatwiej zutylizować śmieci z kontenera niż zbierać je z lasu. Nie tak dawno stały pojemniki na różne odpady na parkingu koło cmentarza, ale też je zlikwidowano. Oprócz pobierania opłat, posortowane odpady można sprzedać, ale przecież łatwiej podnieść opłaty niż porządnie zorganizować gospodarkę odpadami na terenie gminy.

 36. do M.M.M. pisze:

  Przyzwoitość to postawa zgodna z obowiązującymi zasadami etycznymi i moralnymi;
  porządność, uczciwość, solidność.

  Przyzwoicie powinna się zachowywać przede wszystkim nasza władza (na każdym szczeblu), po to żeby normalni ludzie nie musieli się zachowywać nieprzyzwoicie.

  Obecnie można było odpady wielkogabarytowe oddawać raz do roku wystawiając je na ulicę. Skoro było to możliwe i darmowe (każdy za odpady i tak płacić musi), a odpady i tak lądowały w lasach, to teraz w lasach więcej będzie śmieci niż drzew.

 37. UN pisze:

  Dlaczego mimo że śnieg przestał padać piaskarki jeżdżą z podniesionymi plugami a na drogach śkisko. Już nie pierwszy raz w tym roku. Ktoś ich kontroluje z urzędu miasta?

 38. Obserwator. pisze:

  Ten kto odpowiada za utrzymanie dróg w powiecie już powinien stracić robotę .

 39. Mieszkaniec pisze:

  Szanowni internauci, mieszkańcy Pińczowa w załączeniu link do uchwały Rady Miejskiej w Jędrzejowie w sprawie przyznania dopłaty do taryfy dla zbiorowego odprowadzenia ścieków. Radni w Jędrzejowie dbają o swoich mieszkańców. W 2021 roku zapłacą o 1,30 zł mniej za m3 ścieków.
  Gdzie Wy jesteście Radni z Pińczowa.

  http://umjedrzejow.pl/bip/brm/2018/uch.250.pdf

 40. Ranczo Wilkowyje pisze:

  Może któryś radny zapyta przew rady a zarazem kierownika komunalnej o powyższe tematy ? Miło będzie wysłuchać co ma do powiedzenia .

 41. jurek pisze:

  z tego co przed chwilą sprawdziłem to opłata za smieci w Pińczowie jest wyższa jak w Warszawie ,jesli ktos nie wierzy to niech sprawdzi

 42. Stanisław pisze:

  Jedne z najwyższych cen w Polsce a jakość usług beznadziejna. Worek zostawią w co trzeciej posesji, nie wiadomo kiedy przyjadą często śmieci stoją tydzień…(Boże Narodzenie tego roku..) mogę podać więcej przykładów ale szkoda mi czasu na opisywanie tego syfu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com