Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Cytomammobus ŚCO w Pińczowie 

4 marca 2021 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 737

W dniach 9-10 marca mieszkanki Miasta i Gminy Pińczów mogą skorzystać z bezpłatnych badań cytologicznych i mammograficznych w ramach realizowanych przez ŚCO projektów, dotyczących wsparcia profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy, przeznaczonych dla mieszkanek województwa świętokrzyskiego.

Z bezpłatnego badania cytologicznego na zasadach Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy mogą skorzystać panie w wieku 25-59 lat. Natomiast na bezpłatną mammografię zapisać mogą się panie w przedziale wiekowym 50-69 lat.

Pacjentki umawiane są na konkretną godzinę, żeby nie musiały czekać w kolejce. Na badanie należy zabrać ze sobą dokument tożsamości z nr PESEL. Cytomammobus usytuowany  będzie na Placu Targowicy Miejskiej przy ul. Republiki Pińczowskiej. Badania będą  wykonywane w dniach od 9 do 10 marca 2021r. w godzinach 10.00-16.00.

Uwaga! Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna: 661 911 300. Ze względu na bezpieczeństwo epidemiologiczne panie wchodzące do cytomammobusa powinny zasłaniać usta i nos maseczką, przed wejściem obowiązuje dezynfekcja rąk i pomiar temperatury.

Po wizycie na każdą pacjentkę czeka miły upominek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com