Serwis Internetowy Miasta Pińczów

JUBILEUSZ TEATRU CIUT FRAPUJĄCEGO

3 komentarze

Pińczów w programie „Polska na weekend”

22 maja 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 2 172

Pińczów w programie „Polska na weekend”. Ciekawostki o naszym mieście i zabytkach oraz piękne ujęcia krajobrazów.

Na początku maja nasz Pińczów i działające tu prężnie instytucje oraz stowarzyszenia odwiedziła ekipa z Wirtualnej Polski. Efektem tej wizyty i współpracy z Urzędem Miejskim jest program promujący miasto, nasze zabytki i atrakcje. Materiał ukazał się w ramach cyklu programów „Polska na weekend”. Zachęcamy do obejrzenia!
 
Materiał wideo dostępny jest po klinkęciu w link Pińczów w programie „Polska na weekend”
 
Reporterzy rozmawiali z burmistrzem Włodzimierzem Badurakiem, a także z dyrektor Muzeum Regionalnego w Pińczowie, Justyną Dziadek, prezesem Aeroklubu Regionalnego Krzysztofem Kanią oraz osobami działającymi w Klubie Wodnym Kon – Tiki i pracownikami Urzędu Miejskiego. Na własne oczy zobaczyli wyjątkowość naszego miasta – panoramę ze wzgórza Świętej Anny i nasze zabytki, replikę młyna Bździela, pływali kuźnią wodną. Odwiedzili także Aeroklub i zobaczyli nasze piękne tereny z lotu ptaka.
 
Kadry z programu:

10 odpowiedzi na “Pińczów w programie „Polska na weekend””

 1. Emerytowany nauczyciel pisze:

  Znakomity materiał o pięknym mieście,

 2. emeryt pisze:

  Znakomity reportaż

 3. Informator pisze:

  A na ul.Górnej nie byli…..Jest co oglądać na słynnym Mirowie….Syf jak nigdzie…

 4. ala pisze:

  zapraszam pod oczyszczalnie(odwieczny smród), spalarnie (od miesiąca smród) i wysypisko na nowowiejskiej – bez komentarza 😀 EKO PIŃCÓFF

 5. Członek Zarządu pisze:

  Właśnie kto wydał decyzje dla firmy składującej odpady toksyczne na ulicy NOWOWIEJSKIEJ – PRZEMYSŁOWA II?
  Więc obojętnie czy to będzie GMINA czy POWIAT powinien za wszelką cenę usunąć te toksyczne odpady tam spacerują dzieci z rodzicami! Nie wspominając już o wodach gruntowych PANOWIE Z POWIATU I GMINY posprzątajcie SWÓJ TEREN !

 6. Eh pisze:

  Ja sie pytam ile ten nasz burmistrz bedzie jeszcze rządził? Mam znajomego w Opatowie mniejszy dwa razy od Pinczowa to tam sie z nas śmieje co sie u nas dzieje, znany ten pinczow oj znany

 7. do ,,członek zarządu,, pisze:

  jakbyś chciał sobie otworzyś wysypisko w centrum miasta to w pińczowie nie ma problemu 😀 lecz jeśli chcesz w okolicach wybudować domek to ci sie odniechce 😀 i wieczne problemy w urzędzie -więc szybciej i taniej sie wyprowadzić 😀

 8. do Eh pisze:

  Śmieją to się z nas we wszystkich urzędach w gminach sąsiadujących, że nic u nas nie można załatwić i przyjeżdżamy do nich w byle jakiej sprawie. To już chyba koniec tego miasta 🙁

 9. nasze miasto - nie dla wszystkich pisze:

  jaka społeczność lokalna taka i władza, nikt ich w teczce nie przyniósł są waszymi przedstawicielami wybranymi przez Was i o co tyle szumu? zmienią się ludzie to i władza się zmieni

 10. Gość pisze:

  Na wysypisko to jest sposób – 30 beczek piwa dla okolicznych Straży Pożarnych – żeby nie mogli szybko dojechać. Reszta procedury taka sama jak w innych tego typu wysypiskach śmieci z importu. Czyż nie tak się te sprawy rozwiązuje w naszym kraju? Czy władze o tym nie wiedzą? PS To żart. Żeby komuś nie strzeliło do łba tak zrobić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com