Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Tak pięknie jest tylko w Pińczowie! Nadeszła wiosna

11 maja 2021 | ACh, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 2 504

Tak pięknie jest tylko w Pińczowie! Wreszcie nadeszła wiosna, zazieleniło się i rozkwitły kwiaty. Prezentujemy kilka zdjęć z ostatnich dni w Pińczowie i nad Nidą.

Fot. M.D

184800120 810382346349829 369077967063159861 n

184366423 4110495639030808 3386708987314027859 n

184872830 2906519076227463 8987964736112614902 n

185141844 145077370965836 4871354684867632316 n

184866335 294299799017253 3285355730503792496 n

Więcej zdjęć na Facebooku Urzędu Miejskiego w Pińczowie. Zachęcamy do przysyłania nam kolejnych zdjęć na adres agata.chrobot@pinczow.com.pl

27 odpowiedzi na “Tak pięknie jest tylko w Pińczowie! Nadeszła wiosna”

 1. stokrotek pisze:

  Rośnie trawa… nie będzie widać śmieci…przynajmniej jakiś czas… a co ze skateparkiem? ruszy tej wiosny czy tak jak wszystko w tym mieście będzie stał aż się rozsypie?

 2. onana pisze:

  Kiedy znikną te tony piachu z naszych ulic? juz rosliny zaczęły w nich rosnąć!

 3. nikt pisze:

  Jak chcecie zobaczyć prawdziwy KOSZMAR ekologiczny, to udajcie na tzw. mostek na Starej Nidzie w okolicach klubu jeździeckiego… ogromne zwały śmieci, butelek itp. które stworzyły potężny zator przed mostkiem, co wynika z wadliwej konstrukcji (mała przepustowość). Najgorsze jest to, że dużo turystów to ogląda, ponieważ jest to „okno” do widoków na łąki i starorzecze… Po prostu KOSZMAR !!! Panie Burmistrzu niech Pan coś z tym zrobi…bo to kompromituje nasze piękne miasto !!!

 4. stokrotek pisze:

  Jakiś burak wyrzucił śmieci na pierwszym spadzie…. taka piękna okolica, żal i brak słów….

 5. andzia pisze:

  Tak położenie Pińczowa i miasto jest bardzo piękne ale cóż z tego kiedy jest bardzo brudno, i na ulicach piaskownice wstyd Panie Burmistrzu.Mamy takiego włodarza ludzie wybrali a szkoda.

 6. dziadostwo w miescie pisze:

  wstyd ! hańba żeby tak wyglądało miasto ! jeden wielki syf, piach zalega na ulicach i chodnikach dalej, gdzie są służby porządkowe ? proszę się wybrać do innych ościennych miast ! zero piachu ! a u nas ??? turyści będący w mieście mówią ładne miasto ale brudne, i tak jest że takie hasło już się pojawia wszędzie. Brawa dla włodarzy miasta, brawa dla radnych !

 7. BYŁY MIESZKANIEC TPI pisze:

  Miasteczko może i piękne z dużym potencjałem, który w żaden sposób nie jest wykorzystywany a szkoda.
  Licze, ze juz niebawem uda sie to zminic poki jeszcze nie jest za późno

 8. siwa pisze:

  Niestety jest już za późno… Daleko z tyłu za Buskiem, Jędrzejowem, Kazimierzą, Skalbmierzem… na poziomie Działoszyc… nie obrażając oczywiście tych ostatnich. Ratujmy co się da i dbajmy o czystość wokół Nas.

 9. WW pisze:

  Wstydem dla włodarzy powinno być to, że ludzie pobliskich wsi zbierają się grupami i sprzątają przydrożne rowy. Brawa dla ludzi, którzy ze swoimi dziećmi zbierali w dniu wczorajszym (11-05) śmieci na trasie Gacki-Marzęcin. Brawa dla Regesty, która zebrała się i posprzątała wzgórze Św. Anny. Brawa dla Rafała Sobolewskiego, który zbiera ludzi i wspólnie sprzątają garb pińczowski.

  Panie Burmistrzu niech się Pan zainteresuje tym co dzieje się dookoła Pana. To co dzieje się w gminie świadczy o Panu !

 10. misiek pisze:

  Zwolnić połowę urzędników z Urzędu Miasta i zatrudnić ludzi do sprzątania. Tak brudno nie było jeszcze nigdy. Nikogo w urzędzie to nie razi???

 11. Mlody pisze:

  Kto wie czyją zasługą jest nowa atrakcja turystyczną na wjeździe do centrum, naprzeciwko plebani w postaci sterty suchych gałęzi i chwastów?. Czy ta działką dalej należy do firmy KPM Developers i nowego zbawcy Pińczowa – Pana Sebastiana M.?. Na litość boską przez pół roku nie można posprzątać terenu po wycince drzew.

 12. ja pisze:

  Tytuł ten należy czytać: „Tak brudno jest tylko w Pińczowie!”

 13. Fabian pisze:

  Jest ładna pogoda, a ja z dzieckiem chciałbym pójść pokopać piłkę…Panie burmistrzu gdzie mogę to zrobić? wszędzie jest pozamykane…czyli co? w Pińczowie nie ma miejsca żeby rodzic z dzieckiem pograł w gałę? Przecież Nowy stadion jak i stary są opłacane z naszych podatków, wiec dlaczego mieszkańcy nie mogą z nich korzystać? Wszystko pozamykane, podobno przez prywatna akademię sportu… kosztem mieszkańców???

 14. Pako pisze:

  Kiedy tiry przestaną jeździć przez środek miasta!Po co było budować obwodnice?Jak się baliśmy przechodzić przez ulicę, tak się boimy i teraz. I pomyśleć, jak nie mogliśmy się doczekać jej otwarcia.Po co tyle zachodu, a miało być tak cicho i bezpiecznie.Gdzie te władze,po co nam one, czy to sprawa nie do załatwienia??? Na dodatek jeszcze to niebezpieczne, feralne skrzyżowanie.
  Druga sprawa to bezpieczne miejsce wypoczynku. Jest jedno nad zalewem, ale samochód goni samochód. w parze iść się nie da, a o rodzinnym spacerze już nie wspomnę.

 15. ...... pisze:

  Co do ostatniego komentarza się zgodzę. Chodzę tam z małym dzieckiem żeby w miarę bezpiecznie pojeździł na rowerku czy hulajnodze A Tu aż strach czy nagle ktoś z dużą prędkością nie nadjedzie… A gdzie indziej nie bardzo jest iść. Mnie osobiście brakuje też boisk i placów zabaw dla dzieci…czy właśnie jakiegoś miejsca w stylu miasteczka ruchu drogowego żeby dzieci sobie jeździły na rowerkach…

 16. x pisze:

  kanał ulgi ,woda nim nie płynie zatkany ,tyle kasy poszło na niego proszę zobaczyć ile śmieci obok butelek i opakowań po żarciu

 17. andrzej pisze:

  W Pińczowie jest coś faktycznie w stylu cygańskiego klimatu – piach na ulicach i śmieci to jedno, drugie to totalny „nieład”, widać brak gospodarza.

 18. xd pisze:

  Gdzie jest komunalka ? Miało być tak pięknie pod wodzą wodociągów . Komunalka nie ma szczęścia do zarządców więc po co utrzymywać sztucznego twora który sobie z niczym nie radzi ? Trawa po pas piach zakrywa fuszerki na ścieżkach rowerowych drogi gminne i rowy zaśmiecone targowica pływa . Powiat pokazał jak się sprząta na wiosnę podobnie mieszkańcy wiosek . Skoro ktoś się nie nadaje do rządzenia to zmienić a nie upartyjniać spółki i stanowiska w urzędzie i spółkach .

 19. Henryk pisze:

  Referendum w sprawie odwołania sołtysa Baduraka już niebawem.Włodek-powiemy Ci dość!!!

 20. Maria pisze:

  Mam pytanie do tych oburzonych na zaśmiecone miasto:
  Kto zaśmieca ulice,trawniki i inne miejsca publiczne,kto wyładowuje swoje frustracje na koszach na śmieci niszcząc je nagminnie,czy to nie mieszkańcy naszego miasta?
  Jakoś nie widać żebyście apelowali by wszyscy dbali o czystość. Czy sami podnieśliście chociaż jeden papier z ulicy, czy zwróciliście komuś uwagę ,że rzuca niedopałek na chodnik, czy sami zadbaliście chociaż o czystość swojego najbliższego otoczenia. Można się wyżywać na burmistrzu czy innych służbach, ale to od nas wyłącznie zależy w jak czystym mieście będziemy żyć.

 21. normalny pisze:

  Wiele osób to robi Mario… a poza tym płacimy podatki i wymagamy… dotarło to do Ciebie??? Za ten wpis premii nie dostaniesz a ośmieszyłaś się przed całym miastem 🙂 głupszego wpisu chyba ti nikt nie widział…

 22. egzorcysta pisze:

  Czy ty się słyszysz kobieto? o ile nią jesteś ? Wszyscy dbamy o naszą małą ojczyznę ale po to jest burmistrz i podległe mu służby i po to ludzie płacą podatki, żeby dbać o to co chamy zniszczą… sęk w tym, że nikt z magistratu o to nie dba brud, syf i ubóstwo w tym pięknym mieście…a za to są odpowiedzialne służby podległe burmistrzowi więc zamilknij dupolizie jak nie masz nic do powiedzenia.

 23. siwa pisze:

  Nie ma miasta w którym nie byłoby chamstwa i wandalizmu. Pińczów nie jest tu wyjątkiem, ale argumenty Marii zupełnie nietrafione. Oczywistym jest, że nie można mieć o wszystko pretensji do burmistrza czy urzędników, można jednak wymagać to co powinni robić a nie robią.

 24. Maria pisze:

  Myślę, że mój wpis nikogo nie obraził, to była moja opinia i miło by było , żeby mnie też nikt nie obrażał. Widzę jednak, ze inaczej nie potraficie .

 25. pinczowianin pisze:

  do Marii
  nie masz racji Kobieto, skompromitowałaś się !!!!!!

 26. A na imię miała Beata pisze:

  Gdybyś była tak wysoka jak „mądra” to byś piwo mogła podawać na księżycu

 27. Mieszkaniec pisze:

  Mieszkańcy – Majowa akcja sprzątania Pińczowa. Burmistrz serdecznie zaprasza do udziału
  ( https://pinczow.com.pl/aktualnosci/wpis/majowa-akcja-sprzatania-pinczowa-burmistrz-serdecznie-zaprasza-do-udzialu).

  Tak się rozwiązuje problemy.

  Jak nabrudziliście to sami sobie posprzątajcie!!!

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com