Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Zawody Strzeleckie – zaproszenie

27 maja 2021 | RJ, ZP LOK | Wyświetleń: 1 623

Z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych związanych z Covid- 19 ZP LOK serdecznie zaprasza sympatyków i wszystkich chętnych na zawody strzeleckie  w dniach 05.06.2021 i 19.06.2021, g. 9.00 – 11.00 na strzelnicę pneumatyczną.

– Pływalnia Delfinek – strzelamy-broń wiatrówka HW50S pozycja stojąc odległość 10m 3próbne+10 ocenianych

oraz

– 06.06.2021r  i 20.06.2021r na strzelnicę kulową ul. Grodziskowa na godz. 9.00. Strzelamy z Kbk-s odległość 50 m 3 próbne +10 ocenianych

Prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna oddzielnie dla kobiet i mężczyzn.

Uczestnictwo w zawodach – bezpłatne.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami dot. zgromadzeń bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt telefoniczny na nr.605-686-693 celem ustalenia konkretnej godziny przybycia na strzelnicę pneumatyczną.

15 odpowiedzi na “Zawody Strzeleckie – zaproszenie”

 1. ja pisze:

  Co to są / jest „Zwody Strzelecki – zaproszenie” – jak głosi tytuł?

 2. Martwy komar pisze:

  Janusz Strzelecki z Jewcina ma wskoczyć do wody. Potem wyjdzie cały mokry. Dlatego też ” Z wody Strzelecki”

 3. Gość pisze:

  Nie, to nazwa potrawy. Zwody Strzelecki – zaproszenie (na degustację).

 4. Martwy komar pisze:

  Skoro to degustacja to chętnie przyjdę. Nazwa potrawy sugeruje ucztę dla podniebienia. A na pewno coś zupelnie nie znanego mym kubkom smakowym. 😃

 5. ja pisze:

  Pierwsza poprawka tytułu ze „Zwody Strzelecki ..” na „Zawody Strzelecki .. ” to ruch w dobrą stronę. Czekamy na kolejną.

 6. Martwy komar pisze:

  Spokojnie spokojnie…Nie wszystko na raz . A może chodzi o to że „zza wody Strzelecki. „To może chodzi o tego Strzeleckiego co za rzeką mieszka. Ale autor artykułu się z nami czytelnikami droczy. Psotnik

 7. mk pisze:

  Przynajmniej jest temat do komentowania;)

 8. Pakostan pisze:

  Czy na tą strzelnicę mogę przyjść w dowolny dzień, wypożyczyć broń i instruktora i postrzelać? Jakie są dostępne bronie? Rewolwery, gloki, strzelby, karabiny? Ile za godzinę takiego strzelania?

 9. stokrotek pisze:

  Dla przeciętnego (czytaj „niezrzeszonego”) Pińczowianina szczelnie zamknięte, podobnie jak stadiony, hale sportowe i inne utrzymywane z naszych podatków obiekty które powinny służyć ogółowi mieszkańców… chore miasto.

 10. bzyk pisze:

  Witam. Czytając komentarze „Ja” czy „Gościa” czy „Martwego komara” nietrudno się domyślić, żę to przedstawiciele naszego lokalnego społeczeństwa, którym zależy tylko na wyśmiewaniu i kpinach z ludzkiej pracy. No chyba, żę u Was niestety wystąpił zauważalny i absolutny brak choćby jednej szarej komórki. Dziecko z zerówki zapewne by wiedziało, że chodzi o zawody i wiadomo jakie ale nie … Lepiej kpić. Mamy również „doinformowanego” stokrotka, który nie wiedzieć czemu zabiera głos w sprawach, o których nie ma zielonego pojęcia. Tak więc drogi stokrotku – nie wiem czy miasto jest chore jak sam twierdzisz (czyżby jakiś medyk?” ale wiem, żę zarówno na strzelnicę pneumatyczną jak i tą kulową dostęp ma każdy bez ograniczeń i bez względu czy jest zrzeszony chociażby w OSP, ZSMP, LWP czy jest niezrzeszony. Chodzi oczywiście o zajęcia zorganizowane czyli działalność strzelnicy pneum. 2xtydzień (nie wiem jakie dni ale na pewno 2x tydzień) i zawody zorganizowane na strzelnicy kulowej. No chyba, że masz pozwolenie na broń i uprawnienia do sportowej działalności strzeleckiej wtedy możesz korzystać indywidualnie. Ale to już Ustawa o broni i amunicji a nie lokalne przepisy zabraniające Ci wstępu na strzelnice. I jeszcze jedno – pińczowianin pisze się małą literą. Pozdrawiam

 11. stokrotek pisze:

  Nie kpij z ludzi drogi bzyku. Śmiech to zdrowie a dwa tygodnie na poprawienie dwóch przedszkolnych błędów…. to kpina, poza tym… chodzi oczywiście o zajęcia ZORGANIZOWANE– hehh czyli bez ograniczeń (hahhh) jak napisałeś wcześniej… kolejna kpina. i słowo „że” pisze się bez ę… „mistrzu ortografii”
  Rozumiem, że te organizacje które podałeś za przykład to te ulubione? zwłaszcza pewnie dwie ostatnie…. bez odbioru. Nie pozdrawiam.

 12. Gość pisze:

  Bzyku, nie bierz do siebie mojego żartu bo to tylko żart, bez żadnych złośliwych intencji. Nie mam do nikogo pretensji ani nie obrażam nikogo, jak Ty mnie. Postrzelać lubię i czasami bywam na strzelnicy pneumatycznej, z kbks też chętnie postrzelam jak mi ktoś pokaże jak. Doceniam ludzką pracę i inicjatywę. Jeśli czytasz moje posty, to wiesz, że raczej wzywam do opanowania złych emocji. A że moje poczucie humoru nie wszystkim odpowiada – to ich problem, taki jestem i lubię siebie. Pokój z Tobą.

 13. Martwy komar pisze:

  Do bzyka

  Chłopie wyluzuj. Przecież wiadomo jaki miał być tytuł. Mamy szare komorki uwierz chlopie.
  Ale lubimy się też pośmiać i w inteligentny sposób, bez obrażania nikogo porobić sobie jaja.
  Autor tekstu strzelił literówkę i fajnie. Przynajmniej był pretekst do kulturealnej zbitki.
  Tyle.
  Jeśli kogoś urazilem , w tym autora tekstu,kolegę bzyka to szczerze przepraszam. Nie było to moją intencją i wymienionych przez bzyka szanownych kolegów od zbitki tj Gościa i Ja . Więcej uśmiechu wszystkim

 14. Gość pisze:

  Wszystkim nabuzowanym, zestresowanym i nie znającym się na żartach polecam piosenkę Pogoda ducha.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com