Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Budżet obywatelski 2021 Pińczowa

19 komentarzy

Wakacyjny bieg w ramach „Powitania lata” już w piątek, 2 lipca w Pińczowie

30 czerwca 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 422
W ramach imprezy „Powitanie lata w Pińczowie” organizujemy bieg na 2 kilometry. Odbędzie się w piątek, 2 lipca i ma na celu promocję aktywnych wakacji. Wziąć udział może każdy. Zapraszamy serdecznie! Poniżej szczegóły.

 

Na Facebookowej stronie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury czytamy:

„Czy są z nami fani biegania, truchtania, hasania w pięknych okolicznościach przyrody?!! Jeśli tak to bardzo się cieszymy, bo właśnie „spinamy bieg”.
Wspólnie ze Szkoła Podstawową numer 1 w Pińczowie przygotowaliśmy dla Was 2 lipca zupełnie amatorki, krótkodystansowy bieg zielonymi terenami Pińczowa. 
Trasa liczy 2 km, a udział w akcji ma na celu promocję aktywnych wakacji 2021.
Startujemy z obiektów OSiR o 16:00 i tam też czekamy na Was od godziny 15:30. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież, osoby dorosłe, rodzinne mocno zorganizowane grupy. /liczba uczestników ograniczona/
Przed rozpoczęciem biegowych zmagań będziemy prosić o wypełnienie oświadczeń oraz zapoznamy uczestników z zasadami biegu. Każdy z uczestników otrzyma dyplom za udział, a najlepsi zostaną nagrodzeni medalami. Wśród wszystkich rozlosujemy ekstra gadżety i niespodziewane niespodzianki. Czeka na Was mnóstwo atrakcji , obiecujemy ekstradotlenienie, wystrzał endorfin, salwy uśmiechu !!!
Po zakończeniu biegu zapraszamy na Holi Święto Kolorów w Pińczowie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com