Serwis Internetowy Miasta Pińczów

JUBILEUSZ TEATRU CIUT FRAPUJĄCEGO

3 komentarze

Magdalena Bogdan z Pińczowa nagrodzona na 48. Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej

22 lipca 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 619

Serdecznie gratulujemy Pani Magdalenie Bogdan, która znalazła się wśród laureatów 48. Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Jej występ zachwycił i otrzymała Brązową Jodłę.

Pochodząca z Pińczowa Magdalena Bogdan po raz kolejny zachwyciła swoim występem na festiwalu harcerskim w Kielcach. Magdalena Bogdan (na zdjęciu poniżej pierwsza z lewej) otrzymała Brązową Jodłę w kategorii wokalistów 17-25 lat. Uroczysta gala odbyła się na scenie amfiteatru Kadzielnia w Kielcach.

Największą pasją Magdaleny Bogdan jest śpiew. Śpiewa od dziecka, wszędzie i zawsze. Pińczowianie od wielu lat mogą podziwiać jej niezaprzeczalny talent podczas imprez okolicznościowych, wydarzeń kulturalnych, konkursów i festiwali. Magda jest także absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Pińczowie, w klasie fortepianu, tak więc często akompaniuje sobie podczas występów.

Na Festiwalu Harcerskim występuje od 2015 roku i wielokrotnie była nagradzana na nim, między innymi w 2016 roku wyśpiewała sobie Złotą Jodłę w kategorii solistów 14 ? 16 lat.

Samorząd gminy Pińczów, na czele z Włodzimierzem Badurakiem składa serdeczne gratulacje Pani Magdalenie i życzy dalszych sukcesów.

Więcej w artykule na stronie „Echo Dnia”: Magdalena Bogdan z Pińczowa nagrodzona na festiwalu harcerskim w Kielcach [ZDJĘCIA]

Fot. Echo Dnia. Pierwsza od lewej Magdalena Bogdan tuż po wręczeniu statuetki.

Jedna odpowiedź do “Magdalena Bogdan z Pińczowa nagrodzona na 48. Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej”

  1. Były Harcerz Orli pisze:

    Pięknie. Gratulacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com