Serwis Internetowy Miasta Pińczów

JUBILEUSZ TEATRU CIUT FRAPUJĄCEGO

3 komentarze

Za nami III Spływ Kajakowy imienia Jerzego Głowackiego

22 lipca 2021 | ACh, FB/pinczow.com.pl | Wyświetleń: 935
Za nami III Spływ Kajakowy imienia Jerzego Głowackiego z Pińczowa do Chrobrza. Ponad 80 miłośników kajakarstwa uczciło pamięć założyciela i pierwszego prezesa Klubu Wodnego Kon – Tiki.
Wszystkich uczestników spływu powitał burmistrz miasta i gminy Pińczów, Włodzimierz Badurak. Opowiedział o Jerzym Głowackim oraz życzył udanej wyprawy, w której osobiście wraz z żoną Małgorzatą uczestniczył.
W sobotnim spływie uczestniczyła także Janina Głowacka, żona Jerzego Głowackiego. – Kontynuuję tradycję mojego męża. Dopóki będę mogła, będę pływać. Mam swoje lata, ale jeszcze zostało mi trochę krzepy, dlatego będę uczestniczyła w tych spływach tak długo, jak tylko się da – podkreśliła w rozmowie z Radiem Kielce.
W spływie brał udział również minister Michał Cieślak. – Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w tym wydarzeniu, że jest grono osób, w tym młodzież, która mam nadzieję, będzie propagować ten sport, to miejsce i ten region w przyszłości – dodał.
Na zakończenie spływu zaplanowano poczęstunek grochówką z kuchni polowej. Bezpieczeństwo podczas spływu zapewniało 10 druhów z jednostek OSP Chruścice i Koperni.
Burmistrz miasta i gminy Pińczów, Włodzimierz Badurak składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom spływu, pani prezes Stowarzyszenia Klubu Wodnego Kon ? Tiki w Pińczowie Agnieszce Nowackiej oraz członkom klubu, członkom Stowarzyszenia Ziemia Pińczowska za doskonałą organizację spływu, panu Piotrowi Różalskiemu właścicielowi Warsztatu Masarskiego w Pińczowie oraz druhom strażakom za zapewnienie bezpieczeństwa.
 
 
 
 
więcej zdjęć znajdziecie Państwo TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com