Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert Muzyki Patriotycznej – zaproszenie

0 komentarzy

Nakręceni na pomaganie

26 lipca 2021 | Miłosz Renda, ZK Pińczów | Wyświetleń: 1 244

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Pińczowie od lat angażują się w akcje pomocowe dla potrzebujących. Oprócz ciężkiej służby jaką pełnimy na co dzień za każdym razem udowadniamy, że nie pozostajemy obojętni wobec różnego rodzaju sytuacji losowych, które zdarzają się po drugiej stronie muru.

Tym razem również włączyliśmy się w akcję “Nakręceni na pomaganie”, która  w swoich założeniach oprócz pomagania potrzebującym ma na celu edukację w zakresie segregowania śmieci i recyclingu. Rozpropagowanie przedsięwzięcia w Zakładzie Karnym w Pińczowie spotkało się  z aprobatą i zaangażowaniem zarówno ze strony funkcjonariuszy jak i osadzonych.

Przez niespełna dwa miesiące  uzbieraliśmy  całe serce nakrętek, które stoi niedaleko naszego zakładu, a w dniu dzisiejszym  z inicjatywy pińczowskich funkcjonariuszy przekazano nakrętki  przedstawicielom  firmy REGESTA  z Pińczowa, którzy są wraz z członkami Stowarzyszenia Krewcy Ponidzianie koordynatorami akcji  w naszym regionie.

Przekazane nakrętki przyczynią się do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego dla potrzebujących dzieci oraz ich rehabilitacji. 

3 odpowiedzi na “Nakręceni na pomaganie”

  1. Normalny pisze:

    Ufff! W końcu coś o ZK, a już się martwiłem, że chyba są na tyle smutni, że nic nie robią…

  2. Henky pisze:

    A jak sprzedadzą butelki po alkoholu wypitym wieczorem na przystanku przy ZK to będą pomagać jeszcze bardziej.A do autora tekstu TO SĄ ZAKRĘTKI.NAKRĘTKI STOSUJE SIĘ DO ŚRUBEK.

  3. ika pisze:

    Serio – czy to jest pomoc na miarę pisania artykułu? Przecież dzieci i szkoły od wielu lat zbierają zakrętki i nikt z tego do tej pory halo nie robił. (…), nie ma jak promować dobre serca na gównianej akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com