Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Bożonarodzeniowy Jarmark Świąteczny w Pińczowie

0 komentarzy

O Pińczowie i Ponidziu nagrali wideo Ania i Marcin Nowakowie, autorzy bloga Gdziewyjechac.pl Wędrowne Motyle

26 lipca 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 2 123

Ciąg dalszy promowania Pińczowa i naszego pięknego Ponidzia. Ostatnio odwiedzili nas Ania i Marcin Nowakowie, autorzy bloga Gdziewyjechac.pl Wędrowne Motyle.

Bardzo dziękujemy za fantastyczny materiał wideo w ramach cyklu „Polska na przełaj” oraz artykuł i zdjęcia. Zachęcamy do obejrzenia. To ponad 20 minut opowieści o pięknych ponidziańskich krajobrazach, atrakcjach, zabytkach, kajakach i wszystkim tym, co sprawia, że warto nas odwiedzić.

W filmie wystąpili także Anita i Paweł Skowera, pochodzący z Pińczowa, autorzy bloga 101 Cuntries Before 50, zwycięzcy Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Im również dziękujemy za promowanie Pińczowa, gminy i całego Ponidzia.

 

Wideo można obejrzeć po kliknięciu w link: Krajobrazy PONIDZIA i NAJMNIEJSZE miasto Polski – Polska Na Przełaj e02

 

Artykuł dostępny jest tutaj: Kraina ciepłej rzeki, gipsu i Wiślan. Ponidzie, które odkryliśmy na nowo

7 odpowiedzi na “O Pińczowie i Ponidziu nagrali wideo Ania i Marcin Nowakowie, autorzy bloga Gdziewyjechac.pl Wędrowne Motyle”

 1. Normalny pisze:

  Ładny film o Ponidziu, ale Pińczowa w nim niewiele. Ciekawe dlaczego…

 2. gieno pisze:

  Pewnie dlatego, że film traktuje o Ponidziu a nie to nie tylko Pińczów przecież.

 3. onana pisze:

  Od dawna nurtuje mnie jedno pytanie: kiedy władze miasta zaczną dbać o czystość w mieście? Tak źle jak jest teraz nie było nigdy! Walające się na chodnikach śmieci, brak koszy, piach na ulicach jeszcze z zimy, zarośnięte trawniki….. i co z fontanną?! Chyba nie muszę wymieniać dalej?! Jeden wielki syf!

 4. nikt pisze:

  Koniunkturalizm władz miasta i powiatu sięga zenitu…Otóż wczoraj przybywa do nas wicemarszałkini Sejmu Małgorzata Kidawa Błońska i nikt z miejscowych notabli jej nie wita i nie towarzyszy… Nawet członkini zarządu powiatu, kiedyś szefowa struktur PO nie jest „aktywna”… no bo co by wojewoda powiedział czy starosta, który przecież „zakochany” jest w Pis-ie. Jak jakiś podrzędny polityk PIS się pokaże na Ponidziu wszyscy się spinają do granic wytrzymałości. Smutne, że pan Burmistrz nie wykazał odwagi, myśląc że mogłoby go to kosztować dostęp do funduszy na rozwój miasta i gminy, które mu PIS obiecuje(a przecież pisowcy go nienawidzą)… swoja droga czy to już normalny kraj ? Zwykły oportunizm…Władze chyba też myślą, że PIS będzie rządził w tym kraju do „końca świata i jeden dzień dłużej…” Po prostu brak wyczucia realizmu i perspektywicznego podejścia do rzeczywistości…

 5. Mieszkaniec pisze:

  Dlaczego nie było burmistrza bo to nie poseł, minister bez teki odpowiedzialny za sprawy samorządu terytorialnego i gmina napewno nie dostałaby pieniędzy w ramach polskiego ładu.

  Prezes *** patrzy.

  Wolne media.

 6. Franek pisze:

  Co to za miasto co to za wieś …

 7. edwart pisze:

  szkoda,ze tak mało młodych ludzi nie interesuje sie miastem, sprawy pozostawione dla innych, a p burmistrz zaprasza jakichs ludzi z ciechanowca i po co? co to wnosi dla miasta,
  Nie sadze ,ze jak bedzie burmistrz z innej opcji jak pis cos to zmieni? nie Pinczow skazany na powolne ….

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com