Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Bożonarodzeniowy Jarmark Świąteczny w Pińczowie

0 komentarzy

Trwają prace nad strategią terytorialną Partnerstwa Ponidzie

18 sierpnia 2021 | pinczow.com.pl, FB | Wyświetleń: 1 145

Trwają prace nad strategią terytorialną Partnerstwa Ponidzie. Chcemy poznać Państwa zdanie.

Drodzy Mieszkańcy!
?Aktualnie trwają prace nad strategią terytorialną Partnerstwa Ponidzie, które tworzą gminy: Imielno, Jędrzejów, Kije, Michałów, Nowy Korczyn, Sobków, Pińczów, Wiślica, Złota oraz Powiat Pińczowski. Do tej chwili Partnerzy wypracowali wspólnie propozycje pięciu projektów strategicznych. Są to:
?Zielona Energia dla Ponidzia
?Budowa zbiorników retencyjnych
?Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej
?Szlak turystyczny „NIDA”
?Ponidziańska Strefa Aktywności Gospodarczej
?Wszystkie wymienione projekty mają charakter partnerski, ponieważ odpowiadają na zdiagnozowane wspólne potrzeby nie jednej, a kilku społeczności gmin, a z ich efektów będą korzystać mieszkańcy całego obszaru Partnerstwa.
?Głos mieszkańców jest dla nas ważny, dlatego zapraszamy Państwa do aktywnego współtworzenia tego ważnego dla Partnerstwa dokumentu. Na stronie Urzędu Miejskiego znajdą Państwo:
? formularz, za pośrednictwem którego można podzielić się opinią, skomentować zapis lub zgłosić uwagi do propozycji projektów strategicznych,
? kartę działania, która służy do zgłoszenia nowego pomysłu na działanie projektowe lub nowego projektu partnerskiego.
?Zgłoszone opinie, uwagi i propozycje projektów zostaną starannie przeanalizowane. Liczymy na to, że pomogą nam one w opracowaniu i udoskonaleniu zapisów strategii.
?Więcej informacji na temat wypracowanych projektów znajdą Państwo w opracowanej prezentacji oraz w opublikowanych rozdziałach strategii terytorialnej Partnerstwa zamieszczonych na stronie urzędu. 
Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ

7 odpowiedzi na “Trwają prace nad strategią terytorialną Partnerstwa Ponidzie”

 1. ika pisze:

  nie ma to jak stwarzać pozory.

 2. Wieloryb pisze:

  Proszę nie, nie proszę, wręcz żądam wprowadzenia do strategii jako celu strategicznego usunięcia muldy, która znajduje się w chodniku biegnącym wzdłuż zalewu od strony „blaszoka”. Teraz proszę prowadzących projekt o szybkie i staranne przeanalizowanie tego celu strategicznego, bo w końcu na tej muldzie zniszczy się kosiarka, która tamtędy często przejeżdża, a to przecież nasz wspólny majątek.

 3. misiek pisze:

  Dlaczego w tym mieście jest tak brudno!!!

 4. i ja pisze:

  Do Hmm Tak kolejna. Żeby dostać jakiekolwiek dotacje (z Unii, województwa itd) trzeba mieć najpierw opracowany plan działania (strategię) inaczej wszystkie dotacje nas ominą

 5. siwa pisze:

  Gmina Pińczów i plan działania… hahahahh …

 6. jerzy123 pisze:

  Zlikwidować lub zaorać kompleks toru wyścigowego dla rowerów BMX (muldy) na OSiRze od chwili ukończenia w 2014r. Cały czas jest zamknięty na kłódkę

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com