Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

„Zakończenie wakacji w słonecznej Italii”

24 sierpnia 2021 | organizatorzy, fot: OSP Włochy | Wyświetleń: 3 028

’W najbliższą sobotę, 28 sierpnia w podpińczowskiej miejscowości Włochy na obiektach OSP oraz świetlicy wiejskiej, odbędzie się Festyn Rodzinny połączony  z zabawą taneczną pod nazwa „Zakończenie wakacji w słonecznej Italii”.  Organizatorzy przewidzieli atrakcji dla dzieci. Już od godziny 16:00 najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, zjeść przepyszną watę cukrową, lody oraz inne smakołyki. Ok. godziny 17:oo zaplanowano  występy utalentowanych mieszkańców, zarówno tych małych jak i tych większych.  Zwieńczeniem festynu będzie  zabawa taneczna pod gołym niebem, którą rozkręci znany w regionie  zespół muzyczny PAKT. Serdecznie zapraszamy

15 odpowiedzi na “„Zakończenie wakacji w słonecznej Italii””

 1. Wojtek pisze:

  Wieś Włochy, pozostałość po dawnej świetności Pińczowa, kiedy to przyjeżdżali do nas z Włoch, a raczej do naszego kamienia rzeźbiarze. Więc wśród naszej ludności są zapewne tacy z pochodzenia włoskiego, ale też już że spolszczonymi nazwiskami tak jak Santi Gucci na Santy Guczy

 2. Gość pisze:

  Nie tyle do kamienia, co do wolności religijnej. Gdy Europa Zachodnia tępiła innowierców, 1RP dawała im wolność wyznania, stąd osoby represjonowane z powodów światopoglądowych znajdowały u nas przyjazny klimat i ubogacały nas kulturowo i cywilizacyjnie. A nazwiska włoskie? Są, np Romaniec, Misztal, i są też geny co widać w typie urody niektórych.

 3. mieszkaniec pisze:

  do gościa
  chyba Cię trochę fantazja poniosła z tymi nazwiskami i urodą …… ale cóż wolno Ci
  jesteś w błędzie !

 4. Gość pisze:

  Mieszkańcu, nie fantazję, tylko wiem, co mówię. A jak nie wierzysz, to zapytaj w Muzeum lub wygogluj sobie. A uroda? Niektórzy to przystojniacy czy piękności z ciemniejszą karnacją.

 5. Gość pisze:

  Proszę nie trollować

 6. mieszkaniec pisze:

  policja stoi koło tawerny i łapie tiry powyżej 12 ton ! brawo ! stójcie cały dzien, bo tępaki tirowskie znaków nie odróżniają i jadą na skróty ,BRAWO DLA POLCICJI

 7. Maniek pisze:

  Dopiero jak Jaklewicz na ostatniej sesji RM powiedział o tirach przejeżdżających przez miasto , burmistrz zaskoczył, że trzeba coś zrobić. Tak to jest kiedy kiedy się mieszka na wsi nie w mieście.

 8. Mieszkaniec pisze:

  Gdzie można znaleźć w internecie statut Pińczowskiej Spółki Wodnej?
  Burmistrz umocował w zarządzie następujące osoby, skład zarządu:
  Przewodniczący – Tomasz Bania
  Zastępca Przewodniczącego – Paweł Wątroba
  Sekretarz – Arkadiusz Krzak
  Skarbnik- Aneta Wykurz
  Członek Zarządu – Robert Szwajcowski
  Jak dobrze, że są to funkcje społeczne. Cieszę się, że są jeszcze ludzie którym chce się zrobić coś bez gratyfikacji😉

 9. Pako pisze:

  Dziękujemy p Jaklewiczowi że zainteresował się tirami, a jeśli Policja wreszcie interweniuje ,to też Dzięki,bo naprawdę do tej pory nie było żadnej różnicy-większość jeździ przez miasto.

 10. max pisze:

  Czy ktoś wie, co to tak buczy cała dobę w okolicach wodociągów / ciepłowni? Od ok.2 tygodni jakby chodził jakiś agregat prądotwórczy. Nieznośny dźwięk gorszy niż to wcześniejsze huczenie.

 11. Gosia pisze:

  Do max.
  Mieszkańcy Podgórza też mają dosyć tego wyjca… nie da się wytrzymać , czas zawiadomić prokuraturę.

 12. siwa pisze:

  Może któryś z radnych opozycji zajął tym tematem?

 13. Wieloryb pisze:

  To może któryś z radnych opozycji zająłby się tematem muldy, która znajduje się w chodniku biegnącym wzdłuż zalewu od strony „blaszoka”, bo jak ktoś się na niej przewróci to gmina będzie płacić odszkodowanie.

 14. PińczowianinzPińczowa pisze:

  Do mieszkańca. Wszystkie tzw.tir-y ważą pow. 12 ton.Nie wie o tym tylko pińczowska policja

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com