Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Podróż przez świat z niezwykłymi fotografiami autorstwa Sebastiana Napory

0 komentarzy

Krajobrazy Ponidzia – zaproszenie na wystawę

10 września 2021 | FB pinczow.com, FB | Wyświetleń: 2 932

Krajobrazy Ponidzia – zaproszenie na wystawę.

46 odpowiedzi na “Krajobrazy Ponidzia – zaproszenie na wystawę”

 1. Wieloryb pisze:

  Pytam po raz kolejny czy już ktoś z władz zajął się tematem muldy, która znajduje się w chodniku biegnącym wzdłuż zalewu od strony „blaszoka”.

 2. Morgan Friman pisze:

  Z tego co mnie wiadomo jeszcze żaden z przedstawicieli władzy nie skręcił tam kostki , i nie doznał żadnego urazu więc nie liczyłbym na nic.

 3. Wieloryb pisze:

  Zrobię zdjęcie tej dziury w chodniku i zaniosę na wystawę „Krajobrazy Ponidzia”

 4. kibic pisze:

  nie ładne te zdjęcia. Autor niech wraca do kielc
  do zdjęć Andrzeja Pęczalskiego dużo mu brakuję.
  wystawe to niech sobie zrobi na podwórku pan artysta

 5. Pan Fotograf pisze:

  Kibicu tęsknisz? a wiesz że wystąpiłem o udostępnienie Twojego IP. Znów będziesz płakał i zgrzytał ząbkami

 6. Foto pisze:

  Panie Fotografie nic mi Pan nie zrobi ponieważ Panu nie ubliżyłem. Tyle w temacie

 7. Prawnik pisze:

  Do Pana Fotgrafa…
  Załóżmy, że ktoś chce pozwać za jakiś komentarz internautę. Przede wszystkim musi on łamać przepisy kodeksu karnego (na drodze cywilnej nie da się zidentyfikować użytkownika).
  Po zgłoszeniu się do odpowiednich służb, na wniosek np. sądu lub prokuratury, policja występuje o wydanie informacji, wszystkich danych, czasu połączeń i adresu IP użytkownika do administratora serwisu internetowego.
  Mając adres IP, policja określa dostawcę internetu, a następnie kieruje się do niego z wnioskiem o identyfikację i wydanie danych internauty.

  Więcej pokory dla krytyki, a powyższe komentarze nie sa dla Pana obraźliwe.

 8. Co tu się wyrabia pisze:

  Halo policja? Proszę przyjechać do internetu. Komuś nie podobają się zdjęcia..

 9. Do Foto pisze:

  „Panie Fotografie nic mi Pan nie zrobi ponieważ Panu nie ubliżyłem”
  Hahaha troche sie chlopie obsrales ze tak „panujesz” Panu fotografowi. Internetowy wojownik;)

 10. Pińczów pisze:

  Do foto, gosc wyzej dobrze napisal mi też sie nie podobają zdjęcia. Teraz wystarczy mieć aparat trochę pojęcia i piękne zdjęcia nie sa trudne. Koleś ktory je zrobił to nie jakiś znany fotograf tylko amator, wiec czym sobie zasłużył żeby mu wystawe robic?

 11. Gość pisze:

  Gdy brakuje ci zajęcia, Idź na pole, pstrykaj zdjęcia, Potem wystaw w PSCK, A hejterstwo niech się wścieka.

 12. elo pisze:

  Panie Prawniku krytyka jest w tedy kiedy osoba coś sobą reprezentuje w rzeczywistości, krytyka tutaj jest jak porównanie cocacoli do wiadra pomyj

 13. poeta Sofronow pisze:

  Jak nie Maciej Romantyczny to plaga fotografów amatorów i wszyscy chcą żeby ich chwalić za wyjątkowy talent i romantyzm i jeszcze na dokładkę wrażliwa pani Iwona Senderowska w roli roli gospodyni programu. Czy nad normalnymi mieszkańcami Pińczowa juz nikt nie ma litości?

 14. darek pisze:

  Tak bywa że amator staje się profesjonalistą. Nie trzeba kończyć ASP aby być dobrym fotografikiem. Pierściński był np. inżynierem budownictwa. Zresztą ciężko nazwać autora wystawy amatorem, bo przecież fotografowaniem zajmuje się profesjonalnie.

 15. Proxy pisze:

  Dobra, dajcie se już siana wszyscy, bo zaczynacie przynudzać…

 16. Morgan Friman pisze:

  Amen

 17. buras pisze:

  nie ma szału z fotkami. amen

 18. Pinczowianin pisze:

  Aparat mam konkret, ide porobic zdjęcia potem do dyrektor PSCK pewnie znajdzie mi termin na wystawę, w koncu kazdy moze wiec mnie tez nie odmówi. Jak myślicie zgodzi sie?

 19. Wieloryb pisze:

  Zrób porządne zdjęcie muldy w chodniku biegnącym wzdłuż zalewu to sfinansuję Ci wydruk wielkoformatowy który dołączymy do wystawy

 20. Do Wieloryba pisze:

  Wieloryb, jak nie skatepark, to mulda rzuciła ci sie na mózg, a poszedłbyś sam do Włodka z tą sprawą i przestał tu w końcu skuczeć żeby inni za ciebie to zrobili, bo ty się wstydzisz.

 21. PińczowianinzPińczowa pisze:

  Mogę dołączyć filmiki(z efektowną ścieżką dźwiękową), z rajdów TIR-ów przez centrum miasta

 22. Wieloryb pisze:

  Skatepark to nie moja bajka.

 23. Wieloryb pisze:

  Jeszcze mogę dorzucić dwa fordy mustang z indywidualnymi tablicami i tłumikami.

 24. Gość pisze:

  W sumie nie potrzeba wystawy w PSCK, bo każdy robi swoją na fb czy insta. Fajne czasy.

 25. Morgan Friman pisze:

  Szczerze mówiąc nie rozumiem tego zamieszania wokół tej wystawy. Ja byłem zobaczyłem zdjęcia i mi się na prawdę podobały. Ale ja się nie znam na fotografi być może. Życzę wszystkim więcej luzu.a władzy radzę aby jednak tę wspomnianą mulde naprawila, bo faktycznie wstyd.

 26. maistowy pisze:

  tiry dalej jezdza przez centrum miasta i nikt z tym nic nie robi ! dlaczego tym się nikt nie zainteresuje ? tak samo jak auta które są parkowane na sciezce rowerowej na BCH !!! Kur… Policja i włądze miasta obudzić się !!!!!!! nic z tym nie robicie wszystko macie w dupie, auta stoją na sciezce przejezdza radiowóz i maja w dupie. nagram to i pokaże tam gdzie trzeba !

 27. Pazu pisze:

  Tiry jeżdżą już przez cały dzień ,nie tylko w nocy .Poszła chyba fama że w Pińczowie nikt na to nie zwraca uwagi.Po co budowano obwodnicę która tania nie była.bezsilność władzy przeraża a tirowcy się śmieją.Zróbcie z tym w końcu porządek !

 28. szok pisze:

  najlepsze jest to ze policja przejezdza obok takich tirów i nie reaguja na to

 29. Pińczowski pisze:

  Policja wogóle nie reaguje na auta zaparkowane na ścieżce rowerowej ani na całej szerokości chodnika… nawet na Floriańskiej ..tuż przy komendzie…to miasto to parodia razem z tymi „rządzącymi”… parodia.

 30. Gość pisze:

  Że Policja pozwala ludziom żyć, to dobrze. Nadgorliwość jest gorsza od… Przypomnijcie sobie straż miejską ile nawkurzała za byle co. Trzeba zachować równowagę. Weźcie się uśmiechnijcie do kogoś, albo chociaż do lustra, może Wam żółć zejdzie.

 31. egzorcysta pisze:

  Gościu jesteś debilem czy udajesz? W każdym normalnym mieście ścieżka rowerowa traktowana jest na równi z kopertami dla niepełnosprawnych a chodniki są dla ludzi, a obwodnicą powinny jeździć tiry. W przeciwnym wypadku jest bajzel a Policja jest po to by pilnować porządku, poza tym istnieje coś takiego jak prawo, które obowiązuje każdego. Jak trzeba być zwichniętym lewakiem żeby myśleć jak ty… wyobraź sobie że ktoś cię napadnie i zabierze portfel, a Policja nic nie zrobi bo nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu..hehhh Ogarnij się lewaku, bo prwo jest po to by go przestrzegać Powinny sypać się mandaty bo Pińzów jest dla ludzi nie tirów, a parkingów w pińczowie jest aż nadto, ale niektórzy wjechaliby do dużego pokoju 🙂 a twój post jest najgłupszą rzeczą jaką czytałem Mimo wszystko zachęcam do myślenia i pozdrawiam.

 32. Gość pisze:

  Egzorcysto, myślę, że z tym poziomem agresji potrzebujesz… egzorcysty (gdyby to mogło pomóc. Badania naukowe nad egzorcyzmami i opętanymi prowadzi dr Igor Pietkiewicz, jakbyś był zainteresowany). Co do tirów – czy są znaki drogowe, że nie mogą wjeżdżać? Jeśli są, a mimo to wjeżdżają, i przeszkadzają Ci, to źle. Zrób zdjęcie. A jeśli nie ma znaku i mogą wjeżdżać, to masz problem. Podobnie jak przy parkowaniu na ścieżce rowerowej, zastawia Ci drogę, a pedałujesz, zrób zdjęcie. Zrobisz dużo takich zdjęć – zrób wystawę w PSCK p.t. Wykroczenia drogowe w Pińczowie – rozpoznaj swój samochód”. A jeśli chcesz być sławny i przyciągnąć tłumy, zrób wystawę „Relacje pozamałżeńskie w Pińczowie – rozpoznaj swego współmałżonka” 😉 Do ścieżek rowerowych jeszcze się pewnie ludzie nie przyzwyczaili. Nie można iść w skrajności tzn. totalny luz albo obóz koncentracyjny. Jednak wolałbym żyć w totalnym luzie, byle inni nie przeszkadzali mi zanadto, ale przecież są telefony i jest prawo które można egzekwować jakby co.

 33. egzorcysta pisze:

  To nie agresja … to poczucie bezsilności, ale niech Ci będzie. Lubię ludzi z poczuciem humoru jednak pozwolę się z Tobą nie zgodzić… idąc tokiem Twojego myślenia : kary za zabójstwo są? no są ale co tam dajmy luz pierwszym 15 , no 17 mordercą, no ludzie się muszą przyzwyczaić… Co to ma wogóle znaczyć? „do ścieżek rowerowych ludzie się nie przyzwyczaili”? a do płacenia podatków też się nie przyzwyczaili? Skoro nie wolno parkować na ścieżce rowerowej to nie wolno w przeciwnym razie jest mandat i dziwi mnie wogóle że komuś to muszę tłumaczyć, a jak mniemam rozmawiam z osobą inteligentną.

 34. mieszkaniec pisze:

  egzorcysto nie wdawaj się z lewakami typu „gosć” w dyskusje. to są ludzie mający problem ze sobą, ze swoją głową.

 35. Gośka pisze:

  Tak jak radzi mieszkaniec. Nie wdawaj się w dyskusje bo żaden zdrowy argument do lewackiej „totalnie luźnej” głowy nie dotrze.

 36. Morgan Friman pisze:

  Jak ja kocham Pińczów.

 37. Gość pisze:

  Dajesz nieadekwatne, przesadzone przykłady: napaści, kradzieży czy zabójstwa w zestawieniu z nieprawidłowym parkowaniem. Wiesz, że jest to jedna z metod manipulacji? Krzyczysz, żeby przestrzegać prawa, a sam łamiesz prawo, bo używasz określeń uważanych za obelżywe, co prawda inteligentnie, bo z pytajnikiem, ale padło takie słowo jak „debil” czy „lewak”, choć mnie nie znasz. Gdybym był nadgorliwy w egzekwowaniu prawa… W Pińczowie są w tygodniu dwa święta „dyszla” i ciężko się gdzieś wcisnąć, a komuś może się spieszyć, żeby na chwilę wpaść do sklepu czy apteki. Nie chcę powrotu do czasów straży miejskiej, bo było to uciążliwe. Nie jestem za stawaniem na ścieżce i sam nie staję, zawsze szukam legalnego miejsca, kupuję bilety, nie wyrzucam śmieci na ulicę czy do lasu,zaszczepiłem się, jak była pandemia chodziłem w maseczce i teraz też już chodzę w sklepach, bo IHME Poland prognozuje 50 tys. zarażeń dziennie na grudzień (a więc nawet 20 tys wykrytych). Generalnie nie mam sobie nic do zarzucenia jeśli chodzi o prawo, no poza… prędkością, przyznam się, że nie zawsze jadę 50 w zabudowanym, bo byłoby to uciążliwe nie tylko dla mnie, ale z głową i również dzięki Bogu nie miałem żadnego zdarzenia z mojej winy na drodze od 30 lat. A jak mnie złapią na radar, to nie mam pretensji. Tak, że ok, prawa trzeba przestrzegać, szczególnie ducha prawa, bo jak np. na Klasztornej ludzie stają pod skosem, wystają poza linię, to litera prawa jest złamana ale duch nie – łatwiej wyjechać, więcej aut wejdzie a przejeżdżający i tak się zmieści bez problemu. Upierdliwiec waliłby mandaty, ale czy wtedy żyło by się lepiej?

 38. egzorcysta pisze:

  No widzisz… mówisz jak człowiek, i w sumie wygląda na to że nie różnimy się wiele. Pozdrawiam. Egzorcysta:)

 39. Gość pisze:

  🙂

 40. Gość pisze:

  Znak z góry jest 12 ton – może się niektóre puste tiry załapią, ale z ładunkiem nie ma opcji.

 41. Członek Zarządu pisze:

  WŁADZE STAROSTWA POWIATOWEGO muszą się wziąć do ROBOTY bo przecież szpital ma tylko JEDEN ODDZIAŁ dziękujemy panowie! I zero kontroli nad POWIATOWĄ POLICJĄ nawierzchnia dróg będzie lada moment zdewastowana jak rzeczywiście TIRY będą łamać przepisy.

 42. dom pisze:

  a może pracownicy UM w Pińczowie przestaliby przerzucać całą odpowiedzialność na Starostwo i zajęliby się współpracą ze a nie tylko podjudzanie, fałszywe plotki

 43. Członek Zarządu pisze:

  Jakie przerzucanie odpowiedzialności przecież szpital to powiatu jest i to powiat odpowiada za likwidację tylu oddziałów jak tak dalej pójdzie to będziemy drugą Wiślicą. Jestem za referndum zlikwidowania starostwa

 44. szary robak pisze:

  ale to śmieszne (czyt. smutne) jak UM i Starostwo zrzucają na siebie winy korzystając z anonimowych kont:/ – to jest cała esencja Pińczowa.

 45. stokrotek pisze:

  Ale co tu przerzucać – szpital jest zarządzany przez Starostwo, a Gmina niech usunie wyrwy z B.Ch bo zawieszenie można urwać.

 46. xd pisze:

  Starostwo olewa wszystko dookoła . Ale odpowiednie klakiery pilnują aby czegoś nieodpowiedniego nie napisać lub skontrować . Szpital upadek szkoły upadek drogi powiatowe i pobocza zgroza . A władza powiatowa tylko na zdjęciach się promuje . Nie widzą żadnych zagrożeń żadnych potrzeb obywateli .Obiecanka chyba na następną kadencję się szykuje bo promocja i parcie na szkło idzie pełną parą .STOP leśnym dziadkom . Politycy emeryci czas i na polityczną emeryturę dopuśćcie młodych .Czas odbetonować Pińczów .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com