Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pińczowie uroczyście rozpoczęli rok akademicki 2021/2022

6 października 2021 | ACh, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 752

Po bardzo długich, pandemicznych wakacjach powrócił do nas Uniwersytet Trzeciego Wieku. Nowy rok akademicki rozpoczynamy pod hasłem „odbudowa zdrowia i dobrej kondycji” oraz promocja zdrowego stylu życia. Ten idzie w parze gdy łączymy aktywność fizyczną i umysłową. „Pięknie, że znów jesteście w działaniu; że znów z Waszym udziałem będziemy mogli realizować wiele potrzebnych inicjatyw w naszej społeczności” – mówił Burmistrz Pińczowa, Włodzimierz Badurak podczas inauguracyjnego spotkania UTW, które odbyło się 1 października w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.

„Cieszymy się, że w coraz większym gronie wracamy. To ważne i potrzebne. Cieszymy się na nowe aktywności, nowe zajęcia i możliwość bycia razem” – dodała Pani Zofia Kozak – Przewodnicząca UTW witając słuchaczy.

Myślą przewodnią działalności pińczowskiego UTW są słowa Ajschylosa z VI w. p.n.e. ??Nikt nie jest tak stary, aby nie mógł się jeszcze czegoś nauczyć?? Życzymy owocnego roku, wielu pięknych działań i nieustającego uśmiechu. Uczymy się od Was.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com