Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Podróż przez świat z niezwykłymi fotografiami autorstwa Sebastiana Napory

0 komentarzy

Kompletne wyposażenie piłkarza – stroje piłkarskie, getry i co jeszcze?

15 listopada 2021 | Artykuł sponsorowany, pehasports.com | Wyświetleń: 317

Każdy gracz potrzebuje odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli mu na przeprowadzenie treningów i branie udziału w oficjalnej grze na boisku. Chociaż stroje piłkarskie stanowią podstawę i bazę takiego wyposażenia, musisz też pamiętać o pozostałych elementach, jakich będziesz potrzebować do gry. W co musi zainwestować piłkarz?

Stroje piłkarskie nadrukiem

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdego piłkarza są komplety meczowe. Na strój piłkarski składają się dwie części ? koszulka piłkarska i pasujące do niej spodenki piłkarskie. Ważne, by były wykonane z wysokogatunkowego poliestru, który jest oddychający, lekki, miły w dotyku i co ważne ? nie ogranicza ruchów ciała. Stroje piłkarskie z nadrukiem drużynowym to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia piłkarza, bez którego gra w oficjalnym między drużynowym meczu nie będzie możliwa.

Getry i skarpety

Stroje piłkarskie to jednak nie wszystko! Aby wziąć udział w grze i cieszyć się z komfortu podczas treningów, musisz zainwestować również w wygodne, oddychające i świetnie dopasowane do stopy skarpety. Warto również wyposażyć się w długie getry, pod którymi ukryjesz ochraniacze na nogi.

Ochraniacze i buty

Aby w pełni skompletować garderobę, musisz zainwestować nie tylko w stroje piłkarskie, ale również w odpowiednie buty i ochraniacze. Na murawie sprawdzą się profesjonalne korki. Podczas treningu na hali wystarczy obuwie piłkarskie bez korków. Na nogi piłkarze zakładają ochraniacze, które chronią przed urazami i kontuzjami. Na butach do gry w piłkę nie możesz oszczędzasz ? sięgnij po te z najwyższej półki.

Dresy i inne akcesoria

Stroje piłkarskie można również wzbogacić o dresy. Założysz je podczas treningów na świeżym powietrzu i na hali. Poza dresami warto również zainwestować w pojemną torbę na treningi, do której zmieścisz nie tylko ręcznik, buty na zmianę, dresy i stroje piłkarskie, ale też inne podręczne przedmioty. Opcjonalnie, swoje wyposażenie możesz z czasem powiększać o profesjonalne kurtki piłkarskie itp.

Jak widzisz, inwestycja w wygodne stroje piłkarskie https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/stroje-pilkarskie PEHA to dopiero początek zakupów. Pamiętaj, że swoją garderobę możesz zwiększać wraz z czasem. Jest to szczególne polecane rozwiązanie w przypadku młodych piłkarzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną i jak to często bywa ? początkowy zapał może szybko ostygnąć. Stroje piłkarskie i wygodne buty to jednak podstawa, bez której nie zaczniesz treningów.

Jedna odpowiedź do “Kompletne wyposażenie piłkarza – stroje piłkarskie, getry i co jeszcze?”

  1. mieszkaniec pisze:

    co kur. za spam ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com