Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Podróż przez świat z niezwykłymi fotografiami autorstwa Sebastiana Napory

0 komentarzy

Gminny Dzień Seniora 2021 w Pińczowie. Życzenia, występy i kwiaty 

22 listopada 2021 | ACh, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 468

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Seniora w Pińczowie zorganizowano Gminny Dzień Seniora. Spotkanie odbyło się w sobotę, 20 listopada w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.

Wszystkim zebranym gościom najlepsze życzenia złożył Włodzimierz Badurak, burmistrz miasta i gminy Pińczów. Życzył wszystkim zdrowia i pomyślności, dziękował za obecność oraz podkreślał jak ważna jet wiedza i doświadczenie seniorów dla młodszych pokoleń.
Pan Burmistrz wręczył kwiaty Pani Helenie Zielińskiej przewodniczącej Rady Seniorów, która działa w naszym mieście oraz najstarszej seniorce, która pojawiła się na sobotnim spotkaniu – Pani Annie Słowikowskiej.
 
W uroczystości uczestniczyła także Beata Kita, wiceburmistrz Pińczowa, która przyłączyła się do najserdeczniejszych życzeń dla seniorów.
Po części oficjalnej nastapiła część artystyczna. Dla naszych seniorów występowały trzy zespoły Atut z Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury i solistka Studia Piosenki PSCK Aleksandra Fijałkowska. Na zakończenie wystąpił Wojciech Jurewicz w monodramie „Rozmówki działkowe” Adama Ochwanowskiego. Dodajmy, że całe spotkanie prowadziła Małgorzata Lotko.
 
Organizatorem tegorocznego Gminnego Dnia Seniora w Pińczowie był Urząd Miejski oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Rodzinie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com