Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Galeria zdjęć Jana Góreckiego

0 komentarzy

Wystawa fotografii Sebastiana Napory „Przyłapani w myślach” 26 listopada w Pińczowie. Zapraszamy 

25 listopada 2021 | ACh, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 257

Samorząd Gminy Pińczów na czele z burmistrzem Włodzimierzem Badurakiem zaprasza serdecznie na dzisiejszą wystawę Sebastiana Napory ?Przyłapani w myślach?. To starannie wybrane kadry z gatunku szeroko pojętej fotografii ulicznej, zrobione z zaskoczenia, niepozowane. Z pewnością każdy z nas usłyszał kiedyś pytanie ?o czym myślisz?, ale czy próbowaliśmy sami odgadnąć co może być powodem czyjejś zadumy? Wystawa ?Przyłapani w myślach? daje nam taką sposobność. Oglądając te zdjęcia możemy wczuć się w rolę obserwatora ludzkich myśli, postarać się znaleźć powód chwilowej nieobecności, której sami przecież często doświadczamy.

Fotografie zostały wykonane w wielu częściach świata, od sąsiadującej z nami Ukrainy, aż po miejsca odległe, jak Stany Zjednoczone, Indonezja, Tajlandia czy Laos. Pokazują jak bardzo jesteśmy do siebie podobni, bez względu na rasę czy miejsce zamieszkania.

Wernisaż odbędzie się 26 listopada w „Piwnicy pod Belwederem” a towarzyszyć mu będzie wyjątkowa muzyczna oprawa. Gościem wydarzenia będzie Tomasz Torres – muzyk, perkusista znany wszystkim głównie z zespołu Afromental. W Pińczowie zaprezentuje swoją muzyczną „miłość” ? instrument handpan, z pomocą którego przeniesie nas w nastrojową i niezwykle klimatyczną podróż inspirowaną muzyką świata. ?Ten magiczny instrument ma w sobie magiczną moc kojenia nerwów!? ? przekonuje Tomek, o czym przekonamy się podczas wernisażu.

Możliwość komentowania została wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com