Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Galeria zdjęć Jana Góreckiego

0 komentarzy

Nowe osiedle apartamentowców w Pińczowie – Firma Regesta S.A zachęca do komentowania projektu 

26 listopada 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 1 657
Dziś firma Regesta S.A oficjalnie poinformowała o planach budowy nowego osiedla apartamentowców w Pińczowie oraz poprosiła mieszkańców o komentarze i opinie dotyczące inwestycji. Można ich udzielać na stronie facebookowej Firmy.
 
Na stronie facebookowej firmy Regesta S.A czytamy:
„Długo wyczekiwana przez mieszkańców Pińczowa i okolic inwestycja zabudowy wielorodzinnej już wkrótce stanie się naszym udziałem.
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza spółka zależna Inwest-R, już wkrótce rozpocznie budowę osiedla apartamentów.
Siedmiolaski ESTATE powstanie u podnóży Garbu Pińczowskiego, na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Siedmiolaski.
Obecnie jesteśmy na ostatniej prostej dotyczącej końcowych ustaleń.
Śledźcie nasz profil, na bieżąco będziemy odsłaniać przed Wami kolejne szczegóły inwestycji.
Zapraszamy do komentowania naszego nowego projektu.”

12 odpowiedzi na “Nowe osiedle apartamentowców w Pińczowie – Firma Regesta S.A zachęca do komentowania projektu ”

 1. Piottek pisze:

  No w końcu coś! Kibicuje, miejmy nadzieję że to początek i nie skończy się jak ostatnio na grodzisku

 2. Wieloryb pisze:

  I na Piłsudskiego,gdzie w ciągu roku ograniczono się do wycięcia krzaków.
  Myślę, że jak zaczną to w ciągu roku oddadzą do użytku jak to się dzieje na normalnych budowach

 3. Ulowska pisze:

  Nareszcie !! 🙂

 4. Mati pisze:

  Mam nadzieje, że tym razem nie będzie to przeszkadzało żadnym „jegomościom”….i wreszcie ktoś rozrusza skostniały w mieście rynek mieszkań…powodzenia i trzymam kciuki za efekt końcowy!!

 5. Luz pisze:

  Mati a skąd przekonanie że ma komuś przeszkadzać. Firma Regesta wnioskowała o zmianę MPZP i od roku 2014 jest właścicielem terenu pod budownictwo wielorodzinne. Planuje budowę zgodnie z tymi zapisami i wszystko jest w porządku i tak winno być. Prawo jest od tego aby go przestrzegać. Brawo dla Regesty za przemyślane działanie długookresowe. Miejmy nadzieję że na tym nie koniec działań Regesty w zabudowie wielorodzinnej.

 6. Piotek pisze:

  Zdaje się że jeszcze druga jest inwestycja planowana domków jednorodzinnych.. A co z tą zabudową na przeciwko tawerny? Swoją drogą to ci gdzie indziej jest standardem u nas się dopiero zaczyna, czyli jesteśmy jakieś 20-25 lat do tyłu.. no ale jeśli Regesta na tym wyjdzie dobrze to może kolejne inwestycje będą..

 7. Do luz pisze:

  Brawo za komentarz. Panowie deweloperzy respektować prawo, a nie płakać. Brawo regesta.

 8. Mieszkaniec pisze:

  Co do osiedla to też się zgodzę, że super sprawa. I choć mam obiekcje, czy w Pińczowie znajdzie się aż tylu chętnych do zaieszkania to jednak dobrze, że taka alternatywa powstanie.

  Druga sprawa, to dlaczego cyklicznie na stronie pinczow.com są wyłączane opcje komentowania, a tam gdzie one były to zostały usunięte? Wszystkie, bez wyjątku, nawet takie, które były pozbawione hejtu i chamstwa? Przykład choćby z ostatnich dni to wpis o tym klubie gier, gdzie były pytania (sam zadałem jedno) odnośnie dziłalności oraz były miłe i pochlebne opinie uczestników oraz samego organizatora i nagle nie ma nic. Szkoda, bo przecież po tą są komentarze, aby się wypowiedzieć i wyrazić swoje zdanie. Czyżby i na pinczow.com pojawiła się cenzura? Przecież jak kogoś drażni jakiś komentarz lub jest on chamski i wulgarlny to można usunąc jeden czy dwa takie wpisy, a nie od razu wszystkie. Ciekawe jak długo pod tym postem o mieszkaniach będzie możliwość pisania komentarzy.

 9. niwazne pisze:

  śmieszna strona – gdy są komentarze krytyczne dla kręgu pewnych osób to się je usuwa, a jak nie to można komentawać

 10. Morgan Friman pisze:

  Najważniejsze aby nie usuwali komentarzy dotyczących naszych dwóch cudownych perełek. Wszyscy wiemy o które chodzi😁😁😁😁

 11. Wieloryb pisze:

  Właśnie. Zamiast usunąć perełki to usunięto komentarze, ale pojawił się nowy kawałek chodnika na ulicy Grodziskowej. Może zostało trochę materiału na naprawę starego nad zalewem

 12. Morgan Friman pisze:

  No to by załatwiło temat Muldy Wielorybiej..Ale co z Drzwiami Alladyna? Trzeba chyba czekać na remont jakiegoś urzędu żeby zostały jakieś stare dzwi😉😉😉


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com