Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Czy stroje sportowe produkowane w Polsce wyróżniają się na tle innych marek?

23 listopada 2021 | Artykuł sponsorowany, pehasports.com | Wyświetleń: 411

Rynek odzieży sportowej jest wyjątkowo duży, co przy poszukiwaniach idealnego stroju może okazać się utrudnieniem dla konsumenta. Topowe marki, znane na całym świecie kuszą renomą i logo, jednak czy warto wybrać produkt właśnie jednej z nich? Niekoniecznie! Dobrą jakość i ciekawy design możesz znaleźć również wśród rodzimych marek, w często bardziej przystępnej cenie. Stroje sportowe PEHA – polskiego producenta, wyróżniają również dodatkowe usługi takie jak indywidualny projekt, czy możliwość wykonania bezpłatnego nadruku.

Na pierwszym miejscu ? jakość!

Polskie marki słyną z wysokiej jakości swoich produktów. Dzięki temu, że działają zazwyczaj na mniejszą skalę, niż zagraniczne koncerny, nasi rodzimi producenci zwracają ogromną uwagę na szczegóły, takie jak np. dobór materiałów. Odgrywa to ogromną rolę w późniejszym użytkowaniu ubrań, często różnica w wyglądzie dzianiny wykorzystywanej w sieciówkach jest widoczna już po kilku praniach. Stroje sportowe PEHA www.pehasports.com są przykładem świetnej jakości polskiej produkcji. Do ich uszycia wykorzystuje się dzianinę Coolmax, idealnie sprawdzającą się w najcięższych warunkach na boisku. Ten materiał ma właściwości, dzięki którym doskonale odprowadza wilgoć i wentyluje ciało zawodnika, zapobiegając przy tym dyskomfortowi, jaki może sprawiać przegrzanie podczas meczu lub treningu. Dzianina ta oprócz działania termoregulacyjnego jest lekka i przyjemna w dotyku.

Modne wykończenie odpowiadające światowym trendom

Wygląd strojów sportowych szytych w Polsce wcale nie odbiega od tych produkowanych przez najsławniejsze marki, wręcz przeciwnie! Projektanci rodzimych firm, takich jak PEHA, ogromną uwagę przywiązują do szczegółów i wykończenia swoich prac. Oprócz szerokiego wyboru dostępnego od ręki na stronie internetowej, stroje sportowe PEHA możesz zaprojektować indywidualnie od podstaw, wybierając wymarzone barwy i wzory.

Konkurencyjne dodatkowe usługi polskich marek?

Marka PEHA oferuje swoim klientom personalizację strojów sportowych! Za pomocą tej usługi, możesz na swojej odzieży umieścić dowolny napis, cyfry lub logo drużyny w postaci wyjątkowo trwałego nadruku sublimacyjnego. Personalizacja jest gratisem przy zakupie stroju sportowego w sklepie tej marki.

Stroje sportowe produkowane w Polsce stanowią coraz większą konkurencję dla topowych, popularnych na całym świecie marek. Dzięki dbałości o świetną jakość, ciekawe designy i dodatkowe usługi, konsumenci z chęcią sięgają po produkty rodzimych, mniejszych firm.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com