Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Koszulki sportowe nadrukiem PEHA – czemu warto postawić na polską produkcję?

17 listopada 2021 | Artykuł sponsorowany, pehasports.com | Wyświetleń: 282

Rynek odzieży sportowej jest bardzo konkurencyjny. Osoby potencjalnie zainteresowane zakupem strojów sportowych mają zatem dość duży kłopot. Czasami chęć posiadania znanego logo na piersi konkuruje ze zdrowym rozsądkiem związanym z jakością i ceną. Co lepiej wybrać? Sprawdź czym charakteryzują się koszulki sportowe z nadrukiem PEHA i czemu mogą być dla Ciebie najlepszym wyborem.

Koszulki sportowe z nadrukiem PEHA ? personalizacja gratis

Jednym z silniejszych argumentów przemawiającym za wyborem koszulek sportowych polskiego producenta PEHA jest możliwość ich swobodnej personalizacji. Wykonywana jest jedną z lepszych technik ? sublimacją. Polega ona na wykorzystaniu trwałych tuszy i wysokich temperatur, co ułatwia wprowadzenie projektu bezpośrednio we włókna dzianiny. Efektem jest estetyczny, integralny z koszulką nadruk, który nie odkleja się i nie pęka. To co ważne ? przy zamówieniu powyżej 6 sztuk koszulek ? producent oferuje taka usługę całkowicie gratis! Weryfikując ceny drukarni nietrudno się domyślić, że jest to dość duża oszczędność!

Funkcjonalność polskich dzianin

Polskie koszulki sportowe z nadrukiem PEHA https://pehasports.com/odziez-sportowa/koszulki-sportowe zostały wykonane z wysokiej jakości dzianin funkcyjnych. Dzięki nim można mieć pewność, że zawodnik zachowa maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Za takie właściwości odpowiadają wyjątkowe dzianiny funkcyjne CoolMax i GigaElastic. Obie są polskiego pochodzenia ? zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, są lekkie, oddychające i świetnie odprowadzają wilgoć z ciała zawodnika na zewnątrz dzianiny. Co więcej, zapewniają świetną prezencję i są miłe w dotyku.

Wiele modnych wzorów

W ofercie polskiej marki znajdziesz jednak nie tylko funkcjonalne i wygodne, ale też modne koszulki sportowe z nadrukiem. PEHA oferuje wiele atrakcyjnych i współczesnych wzorów do wyboru. Każdy z nich dostępny jest w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Tak szeroki wybór sprawia, że każda drużyna z pewnością znajdzie koszulki sportowe dopasowane nie tylko do indywidualnego gustu, ale też wymagań względem kolorystyki klubowej.
Wybór polskiej odzieży sportowej związany jest z postawieniem na najwyższą wygodę i jakość, w połączeniu z oszczędnościami, które wynikają chociażby z brakiem konieczności wnoszenia dodatkowych opłat a nadruki sublimacyjne. Jeżeli interesują Cię koszulki sportowe z nadrukiem ? koniecznie sprawdź te rodzimej marki PEHA. Kupując polskie produkty wspierasz również polską gospodarkę i lokalnych przedsiębiorców zamiast zagraniczne koncerny.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com