Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Pińczów gra bez prądu z Klubem „Pięć aSÓW”!

23 listopada 2021 | Marcin Biały, pinczow.com | Wyświetleń: 1 201

Od lipca w naszym niewielkim, ale jakże urokliwym mieście Pińczowie działa założony przeze mnie Klub Gier Planszowych i Karcianych „Pięć aSÓW” . Od tego czasu regularnie i cyklicznie organizowane są spotkania m.in. w murach Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, a także okazjonalnie w Bibliotece Publicznej.

Nadrzędnymi celami Klubu „Pięć aSÓW” jest propagowanie idei grania bez prądu, promowanie gier planszowych i karcianych jako metody spędzania wolnego czasu, integracja lokalnej społeczności oraz rozwijanie dzięki grom umiejętności logicznego i strategicznego myślenia.

W zasobach Klubu jest ponad 150 gier planszowych oraz karcianych z wielu kategorii i dla różnych grup odbiorców. Są gry dla dzieci i rodzin, dla początkujących i bardziej zaawansowanych. Są gry imprezowe, kooperacyjne, ekonomiczne, logiczne, strategiczne, przygodowe, fabularne RPG… Jednym słowem, każdy chętny gracz znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo ja jako organizator i opiekun zajęć zapewniam profesjonalną pomoc w doborze gier oraz w szybki i przystępny sposób tłumaczę do nich zasady.

Klub aktywnie od początku działalności bierze udział w różnych konkursach oraz wydarzeniach związanych z grami planszowymi, promując przy tym nasze miasto. Dzięki temu kolekcja gier powiększa się o nowości na rynku wydawniczym. W ostatnich dniach Klub zdobył zaufanie wydawnictw Edgard Games oraz Tactic Games, dzięki czemu otrzymał nowe gry rodzinne oraz towarzyskie.

Wszystkich miłośników planszówek, którzy są chętni do spotkań przy planszy i grania bez prądu zapraszam do odwiedzin grupy Klubu „Pięć aSÓW” na Facebooku, gdzie znajdziecie wszelkie informacje, włącznie z regulaminem oraz spisem gier, a także dane kontaktowe. Link: Kliknij TUTAJ . Zajęcia są oczywiście bezpłatne. Mile widziane są dzieci z rodzicami oraz młodzież i dorośli. Zapraszamy!

ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA na FB.

Możliwość komentowania została wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com