Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Nabór do Szkoły Muzycznej

0 komentarzy

Piękne upominki, życzenia świąteczne i Jasełka od uczniów dla Seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Pińczowie

24 grudnia 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 594

“Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego” ~ Papież Franciszek.

Te słowa nabierają szczególnego znaczenia w obliczu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie każdy może się nimi cieszyć w zdrowiu, w otoczeniu kochających bliskich. Społeczność Szkoły Podstawowej numer 2 w Pińczowie nie zapomina o Seniorach w potrzebie. W piątek, 17 grudnia, pensjonariusze lokalnego Domu Pomocy Społecznej w Pińczowie zostali obdarowani pięknymi, wykonanymi przez uczniów upominkami oraz kartkami świątecznymi z tradycyjnym opłatkiem, a także przepysznymi świątecznymi ciastami, przygotowanymi przez życzliwe mamy naszych uczniów.

Z uwagi na pandemię, nie osobiście, ale za pośrednictwem ekranu, pensjonariusze obejrzą również przepiękne Jasełka, przygotowane przez młodych artystów z pińczowskiej szkoły numer 2. Dzięki naszym Harcerzom dotarło tam również Betlejemskie Światełko Pokoju, będące symbolem miłości, nadziei i solidarności międzyludzkiej.

Udostępnij na:


Jedna odpowiedź do “Piękne upominki, życzenia świąteczne i Jasełka od uczniów dla Seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Pińczowie”

  1. Kajetan pisze:

    Traktowanie komentarzy wybiórczo, czyni ten portal manipulacyjnym, coś na wzór “TVP”. Według mnie jest to zachowanie niemoralne, które warto zmienić. W mieście dzieją się rzeczy pozytywne i negatywne, ale możliwość wypowiedzi powinna być dostępna w każdej sprawie dotyczącej mieszkańców.

Dodaj komentarz
Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com